סופ"שארון

../images/Emo146.gifסופ"שארון../images/Emo146.gif

סיכום שבועי
עשרת הפורומים המועדפים עלינו נייטוויש וטאריה אוונסנס סאונד והפקה מתמטיקה ירדנה ארזי מקינטוש ריהאנה אירוויזיון לינקין פארק iPod, iPhone ו-iPad
עשרת הפעילים soft Bean מאור 448 Ice Queen 7 Gilado 69 barlevy TheImpactBoy Brombit bachner1 מגרש השוודים אטומיק בייגל המספרים עגומים, אנחנו צריכים להתחיל להשקיע
השאלון
שיר/י השבוע של ווית'ין: שיר/י השבוע לא של ווית'ין: אלבום/אמן השבוע: דבר טוב שקרה השבוע: דבר רע שקרה השבוע: ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא: אתר השבוע: מאכל השבוע: התחדשות השבוע: ספר השבוע: סרט/סדרת השבוע: תגלית השבוע: ציטוט השבוע: תמונת השבוע: שאלת השבוע - אתם אוהבים עומס ולחץ, או מעדיפים שיגרת יום נינוחה ורגועה? (מדגישארון) המשך סופ"שארון קסום

Brombit

New member
אני עונה על השאלון ../images/Emo115.gif

שיר/י השבוע של ווית'ין: כבר לא שיר/י השבוע לא של ווית'ין: Opeth - The Drapery Falls Secret Chiefs 3 - Lapis Baitulous To-Mera - The Lie Draconian - Death, Come Near Me Adagio - Miss Aeterna Lacuna Coil - Falling אלבום/אמן השבוע: כלומוש דבר טוב שקרה השבוע: מפגש דבר רע שקרה השבוע: פאשלות סביב המפגש ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא: לסיים ולהגיש את התרגיל השני+ לעשות משהו מגניב ב"בוחן פתע" אתר השבוע: Rate-Your-Music מאכל השבוע: פלאפלללל, פיצה ללא גבינה :]]] התחדשות השבוע: כלומוש, או משו שאנ'לא זוכרת. וכרטיס רכבת הלוחזור פעם ראשונה. והקוקוס המאמם שחסר לו המון סוכר אבל למי איכפת
ספר השבוע: אין לי כח לאלה, עמם הסליחה סרט/סדרת השבוע: לא תגלית השבוע: לפעמים מפספסים את הרכבת האחרונה, ואז כל מה שנשאר הוא לנסוע במונית ספיישל בעלות של 60 שקלים! ציטוט השבוע: אח"כ, זה ארוך (ציטוט אחד) תמונת השבוע: אנ,לא בבית שאלת השבוע - אתם אוהבים עומס ולחץ, או מעדיפים שיגרת יום נינוחה ורגועה? הרפתקאות בהתאמה אישית

עונה

שיר/י השבוע של ווית'ין: ITMOTN, iron, ADF, sinead שיר/י השבוע לא של ווית'ין: הרבה מדי בשביל לכתוב.. אלבום/אמן השבוע: The gathering, the gathering, the gathering.. אי אפשר להסביר בכלל כמה שהם מדהימים דבר טוב שקרה השבוע: כלום. דבר רע שקרה השבוע: וואי, האמת שקשה לי לזכור שבועות יותר מחורבנים מאלה האחרונים.. ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא: סיפוח בצריפין
לפחות קצת שינוי אווירה.. אתר השבוע: פייסבוק מאכל השבוע: הממ לא משהו מיוחד
התחדשות השבוע: מלא צבעי פחם
ספר השבוע: כלום
וחבל סרט/סדרת השבוע: התחלתי לראות את שודדי הקאריביים השלישי, ונרדמתי ל-3 שעות בחצי שעה הראשונה שלו
צריך למצוא זמן להשלים את זה.. שאלת השבוע - אתם אוהבים עומס ולחץ, או מעדיפים שיגרת יום נינוחה ורגועה? באופן כללי אני מעדיף אקשן.. אבל בזמן האחרון כל מה שאני רוצה זה לשבת על אי בודד בשקט
סופ"ש ושבוע נעים לכולם

../images/Emo39.gif

דבר טוב שקרה השבוע: ראיתי שוב את הילדיםםםםםםםםם!
ביום ראשון חגגנו יום הולדת לחברה והיה כיף. דבר רע שקרה השבוע: לא זוכרת משהו ספציפי ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא:
תקופה של עומס מטורף
הופעה של עברי! :) מקווה שהחברה שאמורה לבוא איתי באמת תוכל לבוא, אני אדע רק מחר. אם לא ולמישהו בא לבוא (יש לי כרטיס זוגי בחינם), אתם מוזמנים!
שיהיה טוב
שיהיה כיף בסגירה (סוגרים שבת, אבל חוזרים בראשון בערב בגלל יום הזכרון/יום העצמאות) מאכל השבוע: קציצות צמחוניות למיניהן שאמא הכינה לי. ספר השבוע: משפחת המומינים - הסיפור על מגבעת המכשף/טובה ינסון; המיתולוגיה האינדיאנית של מרכז אמריקה/נחום מגד סרט/סדרת השבוע:
פוקהונטס וברוס הגדול מכולם שכבר כתבתי ביום ראשון; הנער בפיג'מת הפסים
שהרגע נגמר, תפסתי אותו בטלויזיה לקראת האמצע כזה /
הטופ מודל, פארנטהוד (ראיתי את הפרק של שבוע שעבר), כוכב נולד, גוסיפ גירל שאלת השבוע - אתם אוהבים עומס ולחץ, או מעדיפים שיגרת יום נינוחה ורגועה? שיגרת יום נינוחה, רגועה ועצלה!
הודגש וקומבן באמצעות מדגישארון 2.0

למעלה