משחק אמת או שקר

dafgol

New member
../images/Emo148.gif משחק אמת או שקר ../images/Emo151.gif

בואו נשתעשע קצת.....כל אחת ואחד צריכים לכתוב משפט אחד אמיתי ואחד שקרי על עצמו\ה. גם משפט האמת וגם משפט השקר צריכים להיות פיקנטיים
מצחיקים
וכל המרבה הרי זה משובח
אנחנו צריכים לזהות מה נכון ומה לא
יאללה מתאים

frige

New member
אז הנה 2 משפטים

פיקנטי ומשובח רצית, לא? 1. עשיתי את זה בחדר ההלבשה של חמי טבריה ובאמצע גילינו שילד קטן מציץ לנו מתחת לדלת. 2. עשיתי את זה בים ונפל לי החלק התחתון ופתאום ילד עם משקפת הגיע לקראתנו. קדימה לעבודה. אבל רק עם בעלי כמובן.

dafgol

New member
שני המשפטים שלי ....

בחתונה שלנו כשצעדנו בדרך לחופה, דרכתי על השמלה מעדתי וראו לי את כל מה שהיה בתוך המחוך
עשינו מה שעשינו במקום פומבי , לייד מלא אנשים ( במגרש כדורגל ) , עד היום אין לנו מושג אם מישהו הבין או ראה מה קרה....

frige

New member
לא יודעת אבל משום מה

נראה לי שהשני דווקא נכון. דפנה, תאמרי את האמת. פשוט חיפשת דרך לספר את זה אז ביקשת משפטים משובחים, אה?
.

frige

New member
ככה אתם מזלזלים בכישוריי, אה?

אז המשפט הראשון רק חצי ממנו נכון. המשפט השני הוא הנכון. הפאדיחה היא לא הילד עם המשקפת כמו שמה הייתי צריכה לעשות בשביל להביא חלק תחתון בעוד המשפחה של בעלי (לשעבר) היתה בחוץ (היינו בנופש של כמה ימים בחוף דור). אז לקחתי את המכנס שלו ויצאתי להביא לו מכנס חדש, הייתי צריכה להסביר שהתחתון של הבקיני נקרע לי אז לקחתי את המכנס שלו והוא כרגע עם תחתונים בתור המים מחכה שאביא לו מכנס חדש. חחח. אז כמו שכתבתי שניהם עם בעלי. הראשון עם אלי אבל רק החצי הראשון שלו, הפאדיחה לא קרתה וסיימנו את המצווה. והשני עם מה שמו. ועכשיו כל הסמויים בטח אומרים, מי? שרית? התמימה הזו? החננה הזו? אז זהו שזו אני. חחח. חג שמח ושבת שלום לכולם.
שרית

LANIT1

New member
שני משפטים אמת או שקר../images/Emo22.gif

1.לפני שנים נסעתי לחו"ל התחיל איתי בחור חתיך מאלף מדהים אחרי שיחה שלי באנגלית ושלו בשפה אחרת קבענו להפגש ויצאתי איתו לפגישה בליווי של חברה שאיתה נסעתי... 2. לפני שנים נסעתי לחו"ל התחיל איתי בחור חתיך מאלף מדהים אחרי שיחה קבענו להפגש אבל לרוע המזל לא הסתדר לי לפגוש אתו למרות שמסר לי את הטלפונים והפרטים שלו,. מה נכון מה לא? פורים שמח...

למעלה