המלצות המלצות

ב ז ו ק ה

New member
../images/Emo149.gif המלצות המלצות../images/Emo149.gif

טוב, הפעם המלצות מכל מיני תקופות עד העת האחרונה כולל. I'm On The Rock [Official Remix] - Mavado Ft. Jay-Z - כבר שמעתם את ה The mission riddim אז מעבר למובדו וג'וניור גונג ו ג'ה קיור.. עכשיו יצא רמיקס עם אחד ולא אחר הראפר ג'יי זי שדי מתקשה לרדוף אחרי הרידים המהיר, אבל אי אפשר להאשים אותו. שילוב מפתיע מאד שיכול לעשות רק טוב ולפתוח לא מעט דלתות. רוצים קצת טראנס? Elephant man - Jump on it - Ghetto wuk riddim לפעמים נדמה לי שאינפקטד משרום נסעו לג'מאייקה לחופשה ושכחו שם את הסאמפלר שלהם לשמחתם של הג'מייקאנים... הכי כיף זה למצוא דיסקים ישנים בבית שלא שמעת הרבה זמן - אז זה קרה לי השבוע עם Ragga Ragga Ragga 12.. אוסף טוב שיצא ב 1998 בערך עם טיונים שבאמת הרבה זמן לא שמענו (זה מפחיד, איך 10 שנים עברו..): Beenie man - Gwaan soo - טיון אלוף General degree - Bag a tings Beenie man - let him go - על רידים שלא ימות לעולם. filthy riddim Sean paul - Strategy - טיון טוב כשעוד שון פול היה fresh. על אותו רידים: Medina riddim - Red Rat - yuh nice ממשיכים קדימה: (Vp 2003) - Jah Cure - Ghetto life ה-אלבום בה' הידיעה של ג'ה קיור, כולו הופק ע"י Beres Hammond שתרם גם את מרבית קולות הרקע באלבום. אלבום פשוט מצויין ותמיד כיף לחזור אליו. המנונים אחד אחרי השני וקיור במיטבו פשט עושים את הדיסק הזה למשהו טוב באמת. מה יש לנו שם: Western region King in this jungle - ביחד עם סיזלה. אחד השילובים הטובים ביותר שיכלו להיעשות. Run come love me - ביחד עם ג'ה מייסון. עוד דואט מדהים שכולו נייסנס. Trust me - עוד שיר מצויין של קיור Ghetto life - המנון אמיתי שכולו סופריישן. Dung in deh - עוד אחד מצויין. בקיצור, אלבום פשוט מומלץ.למי שעדיין אין אותו ולכל מי שמחפש משהו טוב ואיכותי באוזניים עם חיי מדף ארוכים במיוחד - זה האלבום שלכם. זהו, מה לכם יש לספר/להמליץ? bless

bigwill

New member
../images/Emo42.gif'יון|האהאהא|ןוי'../images/Emo42.gif

אחינו מבסוט עלייך רצח! כל הכבוד על ההשקעה תהיה בריא. קיצר אני יכול להמליץ על Tease her של אנטוני בי.. שאמור לצאת לו דיסק החודש (בעזרת ג'ה). ד"א את הדיסק אפשר לקנות רק דרך האתר שלו או משהו כזה.. הזוי. :| תהיו בריאים.

K C

New member
../images/Emo79.gif

Fela Kuti - Underground Spiritual game Completed ג'אז, פאנק ומסר חברתי מעורבבים. כך יוצרים לאלבום מופת Sylford Walker - Lamb's Bread אלבום רוטס משובח, רידים מצויינים וקול שמזכיר את ספיר. Sylford Walker - Jah Golden Pen טיון משובח

iChunez

New member
יא מאן

מעודכן טו ראסקלארט הא? ג'יי זי כבר שנים קורא לעצמו ג'יי-הובה ("...jahova guide me") חוצמזה לחברת התקליטים שהקים קוראים רוק-א-פלה ("im on the rock") ככה שהרימיקס הזה די מתבקש מבחינתו. ג'יי זי באמת מתקשה להתיישב על הרידים, אבל משהו בשילוב הזה מטריף אותי כל פעם מחדש. ואולי זה בעצם הדי-ג'יי של התכנית רדיו שפשוט משתגע בסוף הטיון. CRAAAAAAAAZZZZYYY גטו ווק רידים לא משהו לטעמי. וכנראה שמי שמצא את הספלר של אינפקטד הוא כריסטופר בירץ', שהפיק את הרידים. המלצה אחת שלי > Stickz Riddim. הפקה של blackout movemant, מפיק אמריקאי שאחראי על this is why im hot. בינתיים הוא הושיב עליהם את מונגה, ולא אחר מאשר - רד-ראט. ובזוקה, מה איתך? קפוץ לבקר גם בפורטל קצת. Bless

JahMighty

New member
i chunez

abujah memba יש מצב לשיתוף ספונטני של הרימקס של מובדו וגי זי? ( לא מצליח להוריד..) ואם כבר הזכרת את רד ראד- אחרי ששמעתי את that girl shelly anne על bam bam riddim ניראה לי אני אוהב את הבחור... יש המלצות לטיונים של "העכבר האדום"? give thanks

ב ז ו ק ה

New member
קבל:

Red rat & Buju banton - Love dem bad - זה טיון באד באד באד! דואט של שני סטיילים הכי קיצוניים שאפשר לחשוב עליהם. בגדול כל האלבום שלו: Oh no!...It's red rat. עם טיונים טובים שתמיד עושים שמח. בכלל רד ראט הוא די ג'יי מיוחד מאד שלא שומעים ממנו כמעט היום אבל הוא תמיד יודע לצוץ איפה שהכי לא מצפים לו. ב 98 99 היו לו להיטים רציניים בדאנסהאל. וסטייל כמו שלו, אין לאף אחד... OH NOOOO!!!

iChunez

New member
ספונטניות

האמת שאין לי שום דבר מיוחד עם רד ראט, האמת שהוא די ג'יי די מוזר. מה שמעניין בעובדה שהוא הקליט טיון על רידים עכשיוי זה הקאמבק הקטן הזה שהוא עושה. הנה באדו וג'יי זי http://www.zshare.net/audio/8466378a353ce3/ bless up

Carcass

New member
כבוד,

אבל לghetto wuk רידים אין שום קשר לטראנס ... הצ'ון של איש הפיל וויקיד,אבל טראנס זה לא חחח

Carcass

New member
אגב,

יש רידים אחד מ2006.. Energy Riddim עכשיו זה כבר הרבה יותר קרוב לטראנס,כולל הביט של האונצ' בונצ' של טראנס :) יש בו 2 צ'ונים ממש טובים: אחד של ביני מאן שנקרא .dancin השני של סילבר קאט שנקרא Informer. כמה האינפורמה התנגן אצלי באוטו ב06 יוו

למעלה