לקח זמן...

ב ז ו ק ה

New member
../images/Emo149.gif לקח זמן...../images/Emo59.gif

אבל זה קרה. חברים, הרי לפניכם המיקסטייפ "Rudeboy Sound Presents - Bazooka - The Mixtape" מיקסטייפ שכולו ספיישלים שהוקלטו מ 2003 - 2008, מוקסס ונבחר ע"י רודי רן המלך. מקסימום כבוד לרודבוי פמילי: רמי גראמי, טבסקו, רודי רן, ראס ארבל ואריק ליון על העזרה וההשקעה רבת השנים. משתתפים: סולג'יי, נצ'י נץ', טבסקו, רמי גראמי בכבודו ובעצמו, ודאדי ג'י. 34 טראקים במיקס אחד, ע"ג רידימים וגם הפקות מקוריות של רודי רן. כולל את: "כשהתותחים יפסיקו לירות", "שדרות", "איזה חום", "האזעקה", "חלום חיי", "ימים כלילות", "ים של באבילון", "בחזרה לשורשים 2008" - ועוד הרבה שנוגנו בתקופה הנ"ל. חוצמזה, הרבה טריביוטים ללהיטים אהובים ברגאיי ודאנסהאל בגירסאות נגישות למאזין הישראלי (בתקווה.). תהנו. להורדה לחץ כאן. אל תשכחו לדלג על הפרסומת למעלה (skip the add).

xXx Shiraz xXx

New member
סטאר!!!!!!!!!

חייבת לציין שהגרסה העברית שלך לClick ma fingaz היא בטופ 10 של רגאיי ישראלי מבחינתי
איך רודבוי ניגנו את הצ'ון בדאנס של איישנס בבלוק, ולאחר מכן את הספיישל, ואז את הוורז'ן שלך... פיייייייייייייייייי היה מטורף!!!! ביג אפ על המיקס מורידה ברגע זה

tabasco11

New member
big up bazooka

ah rudeboy dj fi yearzzz!! מקווים שתהנו מהמיקסטייפ המטורף הזה, רודבוי סאונד לא שוכחים מאיפה אנחנו ISRAELI DANCEHALL FIRSSSST

rudeboy sound

New member
REPRESENTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN'! ../images/Emo188.gif

BIG UP BAZOOOOKA DE BADDEST TING ROUND YAHHH DE REALEST TING BOUT YAH CATCH ITTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

אני סקרנית.. יומיים אני מנסה להוריד..

" ! C:\lhemule53\Incoming\רגאיי\Rudeboy Presents - Bazooka - The Mixtape 2008.zip: הארכיון במבנה לא ידוע או מקולקל " אז אם למישהו זורם ככה בקטנה לשלוח לי.. אני אשמח

rudeboy sound

New member
שתי הרידמים האחרונים הם בהפקתו של רודי רן

אז יש גם רידמים מקוריים RUDEBOY PRODUCTION בתוך זה...

אין מילים

באמת שהדבר הכי קרוב לזה ששמעתי זה המיקסטייפ גארנט סילק של קילמנג'ארו, and me hope seh y'know what i-man mean... אגב חברים - המיקס הופץ באופן בלעדי לפורום הזה, וזה כבוד גדול! BIG BIG BIG BIG UP BAZOOKA AND ALL RUDEBOY FAMBELY!!!

למעלה