פורים בפתח,,ואילנה בשטח,,

../images/Emo149.gif../images/Emo151.gifפורים בפתח,,ואילנה בשטח,,../images/Emo8.gif

מה קורה עם פעילות כאן??? לגילאים של שני ילדיי,,אשמח להתעדכן,, בחולון הייתה ועודנה קיימת עדלויידה,,,,,,,,,,,,,,,עם השנים היה פחות מעניין,,,, מה קורה כאן?? בא לי ללכת עם שפם וקצת להשתגע השנה,,מה אתן אומרות??

לולי72

New member
אני בטוחה שיהיו פעילויות בקניונים

חוץ מזה קיבלנו היום פליירים שביום שישי הבא יש איזו שהיא פעילות בפארק רבין

לולי72

New member
אתמול ראיתי ב"אינדקס" שיש פעילות

בקניון לב העמק, בטח גם במתחם יהיה, זה יהיה ביום שישי. אתמול קיבלנו גם פלייר שאומר שביום שישי תהיה איזו פעילות ספורטיבית בפארק רבין, אנחנו נבלה לנו ב"טאוור", מארגנים שם פעילות לילדי העובדים.

קראתי על זה אבל אנחנו נוסעים לחיפה

לגראנד קניון,,הגיע הזמן לא,,אנחנו החודש כאן שנה...........................מזל טוב לנו,

dafgol

New member
מה התוכניות לחג?

מי מגיעים להפנינג בפארק ביום שישי?

לולי72

New member
../images/Emo149.gif בוקר טוב וחג שמח לכולם ../images/Emo148.gif

אז היום מתחילה ההתרגשות, הילדים בגני העיר מתחפשים, יובלי שלי תהיה בראץ - יובל מהממת
, אני בחופש היום ובערב יש לנו מסיבה בגן ומשם אני ממשיכה למסיבה של עובדי בתי המשפט בצפון בעכו. אז יום טוב, שמח ומהנה לכולכם

בוקר טווב חג שמח לכולללללם....

הייתי בגן ל הבן מסתבר שהרוב הם סופרמן וספיידרמן הם פשוט מקסימים גם שלי ספרמן והבת מיני מאוס פשוט כיף לחוג את החג הזה משהו.... למה שלכם התחפשואולי אנחנו מכירות\ים??? גם לי יש חופש היום איזה כיף!!!

dafgol

New member
חג שמח ../images/Emo151.gif

גם אצל הבן שלי היו הרבה סופרמנים.... ברי התחפש לחייל ורזי למרבה רגלים. עברנו את היום הראשון
מחר יום רגיל,בשישי חגיגות בפארק ושבת...יום מנוחה לא? ראשון ברי בחופש....יתחפש אצל סבתאסבא קצת עד שאסיים לעבוד. פורים בהחלט חג כייפי לילדים,גמלנו לא?

../images/Emo149.gif../images/Emo151.gifבוקר טוב וחג שמח ומהנה לכם

אצלי הקטנצי'ק התחפש לפילפילון,,,,,,,, הגדול כבר גדול,,,,,לפנקיסט,,,,,,, ואני,,,,,,התחפשתי לאישה שפוייה,,
מחר יום שישי אנחנו נוסעים לגראנד קניון בחיפה,,,,מי שיהיה שם אשמח להפגש,,שרה ומי שקרוב או בכלל,, יש לי גם נייד שאוכל למסור ואז זה יהיה קל יותר,, סוף שבוע נעים ושמח לכולם
,

לולי72

New member
אז איך ביליתם היום? ../images/Emo151.gif

אנחנו היינו בטאוור משעה 10:00 עד 13:00 היו שם מתנפחים, והופעות לילדים, ופופקורן, ושערות סבתא ולחמניה עם נקניקיה ויובל נהנתה ובילתה יפה.

ואנחנו............../images/Emo149.gif

קמנו בבוקר
..... בישלתי....
הלכתי עם דניאלה לסבתא שלי......שם בובתי קבלה מתנה
אחר כך לקניות..... כל מה שחסר. אחר כך שוב חזרתי לבישולים ובערב אירחנו זוג אחד של חברים. זהו.... שבת שלום לכולם......
לנוח.... לצבור כוחות
אוהבת
דניייי

frige

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifואצלנו - ובקשת עזרה../images/Emo92.gif

היינו אתמול בפארק רבין, היה נחמד, הילדים נהנו, נפגשנו עם אלה. בערב היינו במסיבה אצלנו פה במושב, הנה תמונה להוכחה
(אני מלאך ואלי שטן - שלום עולמי). אמא שלי באה לשמור על הילדים ואנחנו נהנינו עד שנקראתי להאכיל את ינון המקסימון. מזל שנגמרה המסיבה בדיוק. שרית

frige

New member
ובקשת העזרה

תראו את ינון המתוקון . עזרו לו להיות על המדפים בסופר ובחרו בו, הצביעו 5 פעמים את הציון 5. תודה ויום נפלא. שרית

למעלה