דברים קטנים~~ :>

מורנא007

New member
Mugen

שלום, תתחדשו על הפורום. מהי דעתכם על הלהקה Mugen? אהבתי את האלבום Sinfonia Della Luna, האם אתם ממליצים על אלבומים אחרים שלהם?

Dark L

New member
מישהו פה יודע לדבר ממש טוב יפנית?

יש פה מישהו שמדבר יפנית שותף?

PizzaPie

New member
Moshi-Moshi ^^

נאמ... היי, יש לי שאלה "מיוחדת" במקצת. אני מקווה שלא חוצפה מצדי לבקש, אבל... מישהו יכול לומר לי איך אומרים ביפנית את הדבר הבא: [עם העדפה לאותיות באנגלית או היראגאנה] "שלום, הגעתם לתא הקולי של ___<שם> אנא השאירו הודעה אחריי הביפ תודה." או אוליי... "שלום, אני לא פנויה כרגע, אנא השאירו הודעה אחריי הביפ תודה" אה... תודה לעונים ^^

Fire Puppet

New member
אני לא יודעת בקשר אליהם,

אבל אלבומי ג'יירוק אפשר להשיג באוטאקו, UFO, או בדוכנים בכנסי אנימה או כאלו שיש בסופי שבוע^^ הפרטים על המיקום של אוטאקו וUFO נמצאים בלוחות.

oracle

New member
עדיף שתפני את השאלה הזו לפורום

יפן - שפה ותרבות (קישור בצד שמאל של הדף). שם בטוח יענו לך בדרך הכי נכונה~~~ ^_^

תודה.

מממ לפני הזכרון שלי, החנויות האלה לא פתוחות במוצ"ש נכון?:\ את יודעת אולי אם יש גם ג'יי רוק באוזן השלישית?

Vivi Sparrow

New member
אין JROCK באוזן השלישית,

[אבל הייתה פעם שבאתי ושאלתי אם יש מיאבי והם אמרו שיכולים להזמין איזה אלבום ולמכור ב300 שקל. יאי!]

Dark L

New member
אין לי מושג למה אבל...

לא ידעתי על החנויות האלו קודם o_O" ו.... תודהההה אעאעאע ^____^ חחח זה היה מידעמאד חיוני ל... בורה כמוני >_< ו... אם זה יצליח, אני גם מקפיצה את האשכול, כי יש פה עוד איזו שאלה מתחתי P:

oracle

New member
לא מכירה אותם, אבל לפי מה שכתוב

בקישור שנתת נראה לי שאוהב אותם... הבעיה שלא הצלחתי למצוא שום דבר שלהם בשום מקום... אפשר לקבל מידע על זה במסר אישי? PLZ?

מורנא007

New member
יש לי את האלבום בבית

זה דומה לגנסיס של פיטר גבריאל. אבל, זה מבוסס על פולק יפני ולא אנגלי והקטעים הסימפוניים טובים יותר. או כמו שפעם כתבתי בפורום שכן "יותר ג'נסיס מג'נסיס. הלהקה מורכבת מיפנים היתה פעילה בשנות ה- 70 וה- 80, אולי גם אחר כך. רכשתי את האלבום ב- synphonic.

למעלה