היום ב-
אנשים

../images/Emo15.gif היום ב-../images/Emo43.gif אנשים ../images/Emo107.gif

הערב, בשעה 19:00, סיון שביט תתארח לייב ב-BlogTV ותעלה לשאלות גולשים. שרשרו כבר עכשיו שאלות בפורום רוק ישראלי http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=575&msgid=77105189
וויליאם מוזלי, הלא הוא פיטר הצעיר מהסרט נרניה, חוגג יום הולדת ופורום נרניה מתכנן לו הפתעה! כל הפרטים בקישור הבא: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1469&msgid=76524250

דאמט../images/Emo122.gif

אנשות הפורום הזה מת..פשוט מת..חייבים להעיר אותו איכשהו..
אופפ אני רוצה שיהיה כמו פעם...
בעע חייבים לעשות משהו!

m i c k e y 15

New member
משחקי אסוצאציות!! החל מעכשיו קדימה

אתם יודעים מה לעשות..אני רושמת מילה ואתם רושמים את המילה הראשונה שעולה לכם בראש כשקראתם את המילה שאני רשמתי חח קליפורניה

אמממ...

לא צריך..את ממשיכה את המשחק מהמילה שאני ננתי..כאילו מארה"ב..ככה המשחק ממשיך..

נכון שהנערים מרחוב פאל זה אחד

הספרים?
אוף אני עדיין ממש בדיכאון בגללו וסיימתי אותו לפני איזה שעה
(אולי אתם מכירים את הספר בשם מחניים) רגע, לא קראתן?
בושה וחרפה
פשוט חור בהשכלה
מה את מדברת?! רק היום סיימת אותו! כן אבל סיימתי היום מהעמוד 70 ועד 161... מפרק 5-10, והפרקים לא קצרים... אז יש לי עוד זכות לדבר
כן אני מוזרה עזבו
תקראו אבל תקראו

kittycatbone

New member
חח לא קראתי..../images/Emo3.gif

אבל הודעה... מבדרת
על מה בערך הסיפור?

|מועתק מהתקציר שכתבתי בפורום ספרים

וספרות| |שקד עצלנית| הספר הוא על חבורת נערים, שחיים ברחוב פאל ומריה שהנכס שלהם, המולדת שלהם, כל מה ששווה בשבילם משהו הוא מגרש ריק גדול בתוך עיר ענייה וגדולה... שם יש להם צבא של ילדים שהם הקימו וחילקו את התפקידים יום אחד באים חבורה אחרת, עם אנשים חזקים ובריונים ורוצים לקחת להם את המגרש כדי לשחק בוא בכדור, אבל נערי רחוב פאל לא מוותרים בקלות על מגרשם... הסיפור ממוקד בעיקר על ילד קטן ובלונדיני בשם נמצ'ק, על אף היותו קטנטן אמיץ יותר מכל אחד אחר מחבורתו ובחבורה השנייה... נמצ'ק הוא טוראי בצבא הילדים, אשר מקבל פקודות מכולם, ושמח לבצע... נמצ'ק חברו הטוב ביותר של בוקא, המנהיג של נערי רחוב פאל, אותו כולם מעריכים ואוהבים כל כך ובסופו הספר נורא מרגש...

למעלה