צילומים מהקליפ של מיכלי

מיכל כKן

New member
למי שלא הלך למאמא מיה..כנסו!

אם יש פה מיש'ו שלא הלך למאמא מיה, רוצה לראות קטע כלשהו שוב, או שפשוט,לראות את גור מורד על הבמה ת'אמת זה אמור להיות קטע של שירי..אבל במקרה יש שם את גור..אז בבקשה! כל הזכויות שמורות לפורום לא נפסיק לשיר בסברס!! תלחצו על הקישור למטה

אוי!

זאת ההופעה האחרונה! חחחחחחחחח כולנו שם קצת התפרענו והגזמנו... רואים?

ספיר91

New member
ווווווווווואאאאאיייי

איזה יפה!!!!....גור אתה פשוט מ=ד=ה=י=ם!!!!

1dana1

New member
אאאאאאאאאאאא הוא שררררררררררררררררר

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
דיייייי דיייי דייייייייייי גורר שםם והווואאא שררררר לממה כשאאניי רואהה תוכניתתת נהננההנהנהנהייניניני !!!!!!!!!!!!!!!! אההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה שששששששששששלללללללללממממממממממממוווווותתתתתתתתתתתת !!!=!!!=!!!
דיי אי אפשר.. אני מתה וזהו.. בייי לכם.. המשך חיים יפים..

מה לא ידעת שהוא שר../images/Emo35.gif

גור מורד זמר מעולה אני עקבתי אחריו מימי "להיות כוכב " כשהיה בן עשר והסולו המדהים שלו בשיר הנושא "לשנות" בפסטיגל 2001 וגם במלא מקומות הוא זמר מעולללללללה!!! והוא גם עושה מלא מלא מלא דיבובים ...

1dana1

New member
אני יודעת שהוא שר...

אבל בקטע הז הוא שר כל כך יפההההההההההההההההה אפילו שזה מוקלטט..חח.ח... איזה מתוק.. איך הוא עושה עם הידיים "למה???" חחח ויש לך סירטונים או שירים שלו לשלוח לי??

הקטע עם הידיים

הייתה הגזמה........ על הבמה אנחנו מדברים או בלחישה או בפנטומימה ואנחנו מספרים בדיחות פרטיות וקללות ומלאן דברים........ תמיד פחדתי שיש בקהל חירש שקורא שפתיים..........

1dana1

New member
חחחחח... קטעים איתכם...

יש כזה קטע של עירית ושירי.. הן שרות. ואתה מאחורה עם רוני והאבא (לא הבנתי עדיין מי זה יוסי!?!) ואתה מוחא כפיים או משהו כזה.. וצוחק חחחחחחחח קרועים..

1dana1

New member
שאתה מוחא כפיים:

קלטו את שירי ועירית הן אומרות : פאקק איזה חחתיך הגור הזה ! חחחחחחח

וואאאייייי זה כזה...

יאפההההההההה....גורררררררר מושלמותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת!!!!!! איזה כיף לי לראות את זה שובבבבבבב היה לי כל כך כיףףףףףף....שימו עוד קטעים זה כזה יאפההההההההההה..!!!!!!!!!!איזה מתוקים דייייייייי!!!

מיכל כKן

New member
אני כבר ישים..יש עוד כמה

אבל סליחה אם זה קטע רק של שירי מימון..זה פשוט מהפורום שלה ואין לי כוח\זמן לבדוק.. אז תבדקו לבד

מיכל כKן

New member
אמ..הפורום כרגע לא עובד לי..

ברגע שהוא יעבוד לי אני ישר ישים פה! מבטיחה

למעלה