חטיבת בר-לב

../images/Emo150.gifחטיבת בר-לב

עלה כאן באחד השרשורים העובדה שבבר-לב לפני כל כניסה נותנים טביעת אצבע כדי לבדוק נוחכות. מה דעתכם על זה? חינוכי? כלא? טוב/רע/לא נורא? אני באופן אישי לא כ"כ בעד השיטה.

iRiS009

New member
אני הייתי בבר לב ..

עכשיו אני הולכת לכצה (כיתה י'! מן הסתם..) ואמרו לי שמורדים את זה עם האצבע..אנחנו היינו עם זה די מעט זמן..לי זה נראה קצת יותר מידי חמור במיוחד שאנחנו הבצפר היחיד עם זה ..מילא אחרים כמו עם התלבושת האחידה (שגם זה אמרו לי שעושים שם השנה!) אבל לא זה לא הפריע כי לא איחרתי ..חחחח

iRiS009

New member
נ.ב- יש פה מישהו שעולה השנה לכצה?

(כצנלסון..) בכ"ס כמובן..

רגע רגע, לא הבנתי

כנראה שהחליק לך קליד אחד במקלדת ולא הבנתי: "ואמרו לי שמורדים את זה עם האצבע" הכוונה היא יענו שעושים מרד לבטל את זה, או שמורידים את זה (בלי המרד?). סליחה על הפיגור, אבל זה דווקא מילה קריטית.... בכל מקרה, שבוע טוב!

iRiS009

New member
אוקיי הבנתי חלק ממה שכתבת..

אם זה אליי בכלל..חחח כשאני הייתי בחטיבה הזאת היה את המכשיר והיה על זה בחדשות ובעיתון ואפילו ראו אותי!! חח והשנה אני כבר לא שם אבל שמעתי שמורידים את המכשיר ולא יהיה אותו..אם היה מרד להוריד אותו זה אין לי מושג .. וגם אמרו שיהיה תלבושת אחידה שם מעכשיו

iRiS009

New member
ל: פורצי אורצי

איך אתה יודע איזה י' אתה ? עוד לא יודעים .. רק ב-28 יתלו רשימות

היתקשרתי למזכירות ביצפר

הייתי צריכה לבדוק משו אז אמרו לי כבר איזה כיתה אני! חחח ואני בת!!

kipod2

New member
אני לומד שם

אני לומד בבר לב ותאמינו לי זה לא כל כך נורא כמו שמציגים את זה ואפילו מאז כניסת המכשיר צומצמו מספר ההברזות.

אז זה לא טוב!! כי איאפשר להבריז

אבל אתה לא נראה מאלה שמבריזים חחחחחחחחחחחחחח בריאן נכון הוא מזכיר את גל דנאי

למעלה