נלחמים על הבית

../images/Emo150.gifנלחמים על הבית../images/Emo56.gif

למי שעדיין לא הספיק להתעדכן עיתון "קול הכפר" יוצא במלחמה מאוד רצינית וסוחף אחריו את הציבור. כל זה למענינו, למען הסרת האנטנות בעיר. ביום שישי האחרון הקים העיתון דוכן החתמה בכיכר העיר. המטרה לגייס 100,000 חתימות ולשלוח אותן לשר הפנים, אופיר פינס. בעצומה התושבים קוראים לאפשר התנגדות שלנו ושל העירייה ובנוסף לכפות שיפוי במקרה של תביעות כנגד החברות הסלולריות. מצרפת לכאן שני קישורים, האחד, אתר משנה של "קול הכפר" על המלחמה באנטנות, עם עידכונים שוטפים. השני, העצומה שעליה אתם יותר ממוזמנים לחתום.

badboy3919

New member
חתמתי עכשיו בתקווה שזה באמת יעזור

חבר'ה...אל תהיו עצלנים,תלחצו על הקישור שליאור הביאה לכם (יותר פשוט מזה לא יכול להיות) ותרשמו את השם שלכם...זהו...

זה חסר טעם...

מה בעצם אתם רוצים? שיורידו את האטנטנות ? ואיך בדיוק תדברו בסלולר? אתם רוצים שחברות הסלולר יעיפו את האנטנות וישימו במקומם כמה אנטנות חזקות במיוחד ? (סביר להניח שזה יהיה באיזה שכונת עוני אחרי תשלום שוחד לתושבים.. ) העצומה לא תעזור.. כל אחד צריך לעזור לעצמו אני אישית משתמש בתחליפים לסלולר ברוב הזמן ואני גר באיזור שלא יהיה בו אנטנה אף פעם ( איזור אמיד )

כנראה שלא קראת את העצומה

הבקשה היא לבקש אישור לפני, ולא לשים אנטנות בקרבת בתי ספר ומקומות מגורים, ואתה יודע מה- מבחינתי שלא תהיה לי קליטה בבית.

קראתי.. קראתי..

לבקש אישור לפני = ב'תכלס יהיה פחות אנטנות , כי אם ידעו מראש איפה הולכים לשים.. פשוט יתנגדו בכח. ואם מבחינתך שלא יהיה קליטה בבית? קל להגיד.. בואי תזרקי את הסלולרי שלך לפח ותנסי לחיות בלעדיו.

אם אני בבית יש לי את הבזק שלי

ותאמין לי שבמשך כמה שנים היה לי סלקום בלי קליטה בבית, רק בשנתיים האחרונות יש, וזה ממש לא הפריע לי.

למעלה