סיכום שבועי!
(אהוי!
)

limors2

Active member
../images/Emo150.gifסיכום שבועי!../images/Emo150.gif (אהוי!../images/Emo3.gif)

- שיר השבוע (של העוגיות): - שיר השבוע (כללי): - אלבום השבוע: - סרט/סדרת השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) - דבר שהשגתם השבוע: - מאכל השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: השבוע שבפתח - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: - סתם: - תמונה:

limors2

Active member
ושכחתי לציין שהוספת תמונה זה חובה, עצלנים!

- שיר השבוע (של העוגיות):שמעתי חלקיקים מכה שירים בשאלון מוזיקה שעשיתי, אבל לא זוכרת איזה
- שיר השבוע (כללי):Katrina and the Waves - Walking on Sunshine
- אלבום השבוע:הפסקול של היי סקול מיוזיקל 3 - סרט/סדרת השבוע:SNL!!
- האדם שעשה לכם את השבוע:שמרית, סת' מאיירס - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):--- - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם)BM stands for Bowel Movement
- דבר שהשגתם השבוע:כרטיס הרופוס ווינהאוס שלי, יומיים אחרונים של שיזוף זרועות עמוק לפני החורף, יום של שרירי ישבן תפוסים בטירוף - מאכל השבוע:לזניה - משהו שעשה לכם את השבוע:חופש!
טיול אופניים בשטח!
- משהו שהרס את השבוע:צינון קל אך מטריד ביותר, אתמול האיום שכלל מלא נסיעות לא מוצלחות ומיונים איומים לאורנג'
- מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה:אני רוצה לצאת לפנסיה. השבוע שבפתח - משהו שאתם מחכים לו השבוע:חופש!
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:הזמנה למבדקים מהמשטרה -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:סת' מאיירס. - סתם:אחיותי שומעות יותר מדי כריס בראון. - תמונה: סת' היהודי הכשר(?)!

נעמקה19

New member
../images/Emo150.gif אהוי! P:

- שיר השבוע (של העוגיות): שומדבר - שיר השבוע (כללי): פנאן \ שוטי הנבואה - אלבום השבוע: שוטי הנבואה - סרט/סדרת השבוע: שמש נצחית בראש צלול, בפעם המיליון - האדם שעשה לכם את השבוע: חברות שלי, למרות שלפני כמה דקות הן רצו להרוג אותי כי יצאתי כלבה מטומטמת. ]: - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): אנא עארף - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) לא יודעת, היה שבוע נוראי - דבר שהשגתם השבוע: ארבעה דיסקים! - מאכל השבוע: לא יודעת, אכלתי המון - משהו שעשה לכם את השבוע: העובדה שהוא נגמר |: - משהו שהרס את השבוע: היום - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: "האאאאאאאאאאאאאאאא, יהיה בסדררררררררררררררררר" (מהשיר של שוטי הנבואה). או במילים אחרות - אקונה מטאטה. השבוע שבפתח - משהו שאתם מחכים לו השבוע:עצרת רבין - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיהיה טוב -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: כל מני אנשים בעצרת לרבין - סתם: - תמונה: אצרף יותר מאוחר

limors2

Active member
שמש נצחית בראש צלול../images/Emo99.gif

איזה דיסקים השבוע?

נעמקה19

New member
הממ,

איזבו, איימי ווינהאוס (שבחיים לא שמעתי אותה, אבל היא פשוט נשמעת לי כזאת מגניבה), שוטי הנבואה, ואוסף שאנסונים צרפתיים.
ובכלל נכנסתי כדי לקנות דיסק נוסף של ג'ניס ג'ופלין...

limors2

Active member
הדיסק של איימי ווינהאוס מעולה!

ואני חושקת באיזבו, בתאוריה.

למעלה