מסיבת פורום 2011
.

../images/Emo151.gif מסיבת פורום 2011 ../images/Emo151.gif.

מסיבת הפורים של הפורום תתקיים כאמור בתאריך שיהיה נוח לכולם ( נדאג שלא תפספסו מסיבות אחרות
), אנו מחפשים גג נגיש מבחינת ההגעה לצורך זה ( מי שיש לו גג מוזמן לנדבו - נביא את האוכל והשתייה איתנו, ננקה אחרינו כמו בובות
). תחילה חשבתי שאלמנט ההפתעה חשוב ביותר במסיבת תחפושות, אולם לאחר הרהורים רבים הגעתי למסקנה שאם אנחנו רוצים מסיבת תחפושות מושקעת, עלינו לדבר על הנושא מראש. ובכן הכניסה תחייב תחפשות, רבותי
. לא "אלעד תביא לי איזה כובע, לא היה לי זמן להתכונן", תחפושת מכובדת שתראה שלמוזמן היה אכפת מהמראה הכללי של קהל המוזמנים. גם חברי המוזמנים לא יוכנסו ללא תחפושת. על מנת שלא יבואו לנו עשרים אלכס מורוזובים ושלושים חופיות עם סטייסי, שריינו כאן את תחפושתכם. מי שמתקשה לחשוב על רעיונות - כאן זה המקום לבקש את סיוע החבר'ה. מי מהחדשים שמעוניין להצטרף, מתבקש להגיב עם בקשה להיכנס לרשימת המוזמנים
. אני אישית אבוא בתחפושת של
, אז
אחת כבר יש לנו.

svety

New member
אני לא מהמשקיעות בתחפושות כל כך,

אצלי זה לרוב מסתכם במשהו דבילי ו/או מצחיק. למסיבה אחת [זאת של הניינטיז] אני ממש משקיעה, וזהו. ככה שתאלצו להנות בלעדי חמודים
[או לבטל את חובת התחפושות
]

אם נבטל את חובת ההתחפשות,

אף אחד לא יתחפש כאן. ככה שתיאלצי לחפש את התחת העצלן שלך פעמיים מאמא, מצידי באותה התחפושת, כיוון שבנוסף לכל אם לא תבואי אני אישית אבטל את המסיבה וכולם יהיו עצובים מאוד. בגללך
. אני רוצה להבין, את לא מעוניינת לראות את אלעד מחופש
?

svety

New member
כן, לא הולכת להתחפש שוב לזומבי

אין לי סבלנות לזה. סורי בובה
מקסימום אלבש כובע קאובוי.

Thumpers

New member
את האמת...

אני איתך. רוב השנים בכלל לא התחפשתי, או שהתחפשתי, אבל עד שהגעתי לבית הספר, התחפושת כבר הייתה בתיק. או בלתי נראית. אבל אם חייבים, אז כמו שאמרתי, אני אתחפש למשהו שולי - כמו מיסטי מפוקימון, שלא מצריך המון... התחפשות מצידי :p

יאללה, יאללה, יהיה כיף גדול ../images/Emo140.gif.

לא יודעת מה זה מיסטי מפוקימון אבל המיסטי הזה בטח נורא יפה
.

Thumpers

New member
ערפל?

באמת לא מתאים לה :\ אבל כן, ממה שאני יודעת זה השם שלה ביפנית, אבל אני אחפש שוב ואוודא שאני לא טועה ומטעה. :)

innocence

New member
אז זו סתם בחירה מוזרה:)

בעיקר כי הרבה פעמים באנימה כן דואגים להתאים שם לאופי וכאלו P:

Thumpers

New member
יאפ...

זה אכן מוזר ולא מתאים :\ אגב, גם באנגלית Misty זה מעורפל :p אז גם באנגלית השם שלה לא לגמרי רלוונטי.

innocence

New member
לא חשבתי על זה XD

יפה גם שתרגמו את זה למשהו שכל כך דומה למקור ולמשמעות שלו! נדיר כשזה מגיע לתרגומים אמריקאים.

Thumpers

New member
לא רק אמריקאיים.

יש המון דברים ש... Well, you know, get lost in translation - עכשיו תנסי לתרגם את זה מילולית לעברית - זה ייאבד חלק מהקסם שלו. :p אבל אני רצינים, חלק מהדברים הולכים לאיבוד בתרגום (טוב, אולי המשפט הספציפי הנ"ל דווקא מתורגם בסדר :p ) אבל זה קשור המון בשוני שיש בין תרבויות. אני בטוחה שלמילה "סושי" יש משמעות ביפנית, שפשוט אי אפשר לתרגם במילה אחת קטצ'ית לעברית/אנגלית/סוואהילית. פשוט הבדל בין תרבויות :)

innocence

New member
אני מדברת ספציפית על אמריקאי.

אין לי ספק שהבדלים ביו תרבויות ובין שפות משנה על תרגומים, אבל התרגום והדיבוב האמריקאי בכל מה שקשור למשחקים/מנגה ואנימה לרוב ממש ל אמושקעים ורואים את זה. כאילו בגלל שזה מצויר ולילדים אז מותר לעשות מה שבא לך או משהו כזה. (כמובן שיש יוצאי דופן, אבל מעטים)

Thumpers

New member
אני סומכת עלייך.

אני פחות מעורה בכל הקשור למאנגה ואנימה, חוץ מפוקימון ולעיתים קומיקס, אבל גם הקומיקס שיוצא לי לקרוא - לא ממש נכנס לז'אנר הנ"ל. יכול מאוד להיות שזה קשור לעובדה שזה מיועד לילדים. הרי זה ידוע שהם גם ככה טיפשים ולא שמים לב לשטויות. אתמול ראיתי סרט עם הילדים בגן, סרט על טרולים, ואחד הילדים שאל אותי "איך זה הגיוני שטרול...." (לא התעמקתי בדיוק בשאלה, כי זה הפתיע אותי שהילד האמין שיכול להיות טרול, אבל לא יכול להיות שהטרול עושה משהו שפיזית בן אדם לא יכול.) התפיסה שלהם שונה, הם מתעמקים בדברים אחרים.

innocence

New member
הבעיה היא שזה לא תמיד מיועד לילדים,

למעשה, אנימה לילדים זה רק חלק מאוד קטן בתעשיה הזו, אבל בארה"ב (ובכלל במערב) יש נטייה לייחס את זה לילדים בלבד.

Thumpers

New member
כן, הנטאי זה לא בדיוק לילדים קטנים.

אבל אני מניחה שגם שם פחות שמים לב לתרגום ;)

innocence

New member
אבל למה ללכת לקיצוניות? P:

זה בדיוק מה שקורה ברוב העולם המערבי - מבחינתם אנימה זה או סדרות לילדים קטנים או הנטאי. אנימה זו רק הפלטפורמה שבה מעבירים סדרות וסרטים מכל הז'אנרים.

Thumpers

New member
למה? כי אפשר!

אבל ברצינות - אני מבינה, וכמו שאמרתי, אני לא כל כך מעורה, אז תסכימי לי להיות קצת ignorant בקשר לחלק מהדברים הללו :p

למעלה