היום יום הולדת לשלומי!

MikMercury

New member
../images/Emo151.gif../images/Emo213.gifהיום יום הולדת לשלומי!../images/Emo212.gif../images/Emo77.gif

שלומי חוגג היום את יום הולדתו ה-33, עד 120 בלי עין הרע
. אני מזמינה בחום את כווולם, גם ובייחוד אם אתם לא כותבים כאן בדר"כ, לקפוץ לשרשור הזה ולכתוב כמה מילות ברכה לשלומי. נשמח לדעת שאתם פה ושיש לפורום קוראים שבשבילם שווה להתאמץ ולשמור עליו חי ופעיל! אז יאללה, המאורע מחייב! ובכלל אי אפשר לשלול את האפשרות שהוא יכנס ויקרא את הברכות... שם: כמה זמן מאזינ/ה לשלומי: אלבום אהוב מבין השניים: שיר/ים אהוב/ים במיוחד: איחולי יום הולדת:

michal94

New member
../images/Emo23.gifיום הולדת שמחחח!!!!!!!!../images/Emo212.gif../images/Emo49.gif../images/Emo213.gif

המון המון אושר, בריאות, חיוכים, אהבה.. שתזכה לעוד המון שנים של כתיבה, נגינה ויצירה!
(אין תמונה של פסנתר אז..) שם: מיכל כמה זמן מאזינ/ה לשלומי: בסביבות השנתיים, בעיקר בשנה וחצי האחרונות. אלבום אהוב מבין השניים: כרגע אני שומעת כל הזמן את הראשון, אבל בלתי אפשרי לבחור...
שיר/ים אהוב/ים במיוחד: וואו וואו זה לא יגמר... ברגעים אלו מתנגן לי בראש יעלה וקלי איחולי יום הולדת: כתוב למעלה
אבל גם להוציא כבר עוד דיסק! :)

sivanm82

New member
לא כל יום יש יום הולדת לפסנתרן הכי טוב בארץ..

שם:סיוון כמה זמן מאזינ/ה לשלומי:שנתיים עוד מעט.. אלבום אהוב מבין השניים:עיר שיר/ים אהוב/ים במיוחד:סיגריות,בעיות אישיות,מסיבת חוף,דניאלה,טליה,אני שוקעת,ידוען למחצה
איחולי יום הולדת:שלומצ'..אני מאחלת לך באמת את כל האיחולים והשאיפות שאתה מאחל לעצמך. וכמובן עוד המון שנים של עשייה גאונית ועילאית כל כך,תמשיך לרגש,להפתיע ולהצחיק אותנו ושתמיד תיהיה מאושר.מעריכה אותך מאוד. :)

mimi941

New member
מזל טוב ליום ההולדת

הרבה אושר ובריאות! שתמשיך להיות נפלא כמו שאתה.

uk8

New member
מזל טוב..

כמה זמן:כמעט 3 שנים.. אלבום אהוב: זה כמו לבחור בין אמא לאבא:p שיר אהוב במיוחד:לכרגע האזרח ה-1 איחולי יום הולדת: בריאות ואהבה.

מזל טוב לשלומי (סמיילי ממגן בפסנתר)

אתה ללא ספק אחד מהאומנים החביבים עליי! מצפה להופעה באוזן! שנים רבות של עשייה וכיף!

ivis

New member
אהההההה הגעתי באיחור!! אבל יש לי פתק מהמנהלת!

שם: רן כמה זמן מאזין לשלומי: מאז שיצאו השירים הראשונים לרדיו. אלבום אהוב מבין השניים: מאוד אוהב את שניהם! אם אני מוכרח לבחור אז הראשון.. פשוט כי הוא ליווה אותי לאורך ההתבגרות. שיר/ים אהוב/ים במיוחד: אני באמת לא מתחיל עם זה :p... לאחרונה אני מאוד אוהב את ההצעה לשיר ערש חדיש..
איחולי יום הולדת: שלומי, המון המון מזל טוב! מקווה שתהנה, תיצור, תחווה ושיתגשמו המשאלות הגדולות שלך! מעריך אותך עד בלי די!

MikMercury

New member
וגם אני באיחור מה.. ../images/Emo48.gif../images/Emo24.gif../images/Emo39.gif

שם: מיכל כמה זמן מאזינ/ה לשלומי: שנתיים וחצי. אלבום אהוב מבין השניים: הראשון. השני. אחד מהם.
שיר/ים אהוב/ים במיוחד: חדשות מהקוטב הצפוני, מחר (ב"ה), New Age Women. איחולי יום הולדת: טוב, אז לצד כל המזל הטוב, ההצלחה, הסיפוק והכיפ שאני מאחלת לשלומי, אני גם רוצה להגיד לו תודה על כל מה שהוא משחרר החוצה להאזנתנו ועל ההופעות הרבות, אליהן אני יכולה להכנס מדוכדכת ולצאת בעננים. וגם הייתי רוצה להקדיש לו בזאת את צמד השירים הנצחי – עמוק וכולם אומרים, בתרגום מיוחד שלי לאנגלית קלוקלת במכוון. האותיות עבריות כי הם אמורים להיות מושרים במבטא ישראלי גס ומוקצן (בעמוק ניתן לבחור מבין שתי אפשרויות): אז דיפ / פרופאונד איי וויש דאט איי קולד בי אז דיפ / פרופאונד אז דיפ / פרופאונד אז דיפ / פרופאונד, אז דיפ / פרופאונד אז איי אם אז דיפ / פרופאונד אז איי אם פריטנשייס
אבריוואן סז יו איז לאפינג אינסייד מיי פייס אנד אד אי ליטל ווינק דר איז נוט א דאובט יו קנו וואט ווי מין אבריוואן סז דאט יו גו ווית אבריוואן וור איז דאט פוטינג מי וור איז דאט פוטינג דם דאט איז נוט א פרנדז, דאט אבריוואן סז אבריוואן סז אבאוט יו אול דה קיינדז אוב טינגז אובסין, פיפל אר אובסין באט איי שאל נוט גט קוט אין דה טראפ אבריוואן סז יו איז לאפינג אינסייד מיי פייס אנד אד א ליטל פּאט ווי אול אר און יור סייד דיס יו קומפריהנד, יס אבריוואן סז דאט יו בין ווית אבריוואן וור איז דאט פוטינג דם וור איז דם פוט באיי דאט? אבריוואן סז... אבריוואן סז יו איז לאפינג אינסייד מיי פייס פרי-פרי שיים - און - ת'י....

MikMercury

New member
שימו ../images/Emo23.gif: שלומי מוסר

לנו ולמברכים בעמוד המעריצים שלו בפייסבוק: "תודה רבה לכולכם על כל הברכות והאיחולים ליום הולדת, תמיד כיף לקרוא כאן את כל מה שאתם כותבים. שלומי"

רופרט5

New member
גם אני הגעתי באיחור, אבל בכל זאת.

שם: קרן כמה זמן מאזינה לשלומי: סביבות ה-3 שנים, אם אני זוכרת נכון. אלבום אהוב מבין השניים: שאלה קשה... הראשון. לא, השני. לא, הראשון.
שירים אהובים במיוחד: שאלה קשה כמעט כמו הקודמת. אבל נראה לי שגור חתולים, דניאלה ו-New age women. איחולי יום הולדת: שיהיה המון המון מזל טוב, יום הולדת שמח ומלא אושר והגשמה עצמית.

למעלה