היום ב-
אנשים

box 5

New member
אווו איזה כיף!!! תתחדש =]

כמעט קניתי היום ת'דיסק של סונטה... עד שהבנתי שזה או הדיסק- או היציאה של שישי =]

Amir Noy

New member
../images/Emo99.gifSoNaTa../images/Emo99.gif

דיסק שולט D: Don`t Say A Word
White Pearl Black Oceans
Ain't Your Fairytale
My Selene
Wildfire
Misplaced
SoNaTa

../images/Emo45.gif

ואת the boy who wanted to be a real puppet ואת Blinded no more בכלל, דיסק ענק. מה זה, כל הפאווריסטים האלו, בואו כבר לפורום פאוור מטאל

Amir Noy

New member
../images/Emo11.gif

איזה שוחד אתה מציע? אה? [אני בעד במבה ונסגור עיניין...P:]

ש נ י1

New member
אכן דיסק שולט

אבל נראה לי שאני היחידה בעולם שהכי אוהבת את Winterheart's Guild

Amir Noy

New member
לי.....

היה די החלטתה לגבי איזה אלבום יותר טוב של סונטה... אני בהתחלה הייתי ממש מכור לסיילנט..וזה עדיין משאיר בכל פעם מחדש משהו אצלי... הלבום רקורנינג נייט עבר קצת שינוי מסיילט.. את מאוד אהבתי את את רקורנינג נייט...מאוד אהבתי את המהלך השירים וכל שיר לגופו...כרגיל היו שירים יותר..היו שירים פחות.. ווינטרהרטס ג'ילד אני קצת התעקבתי על הדיסק.. אני צריך לקנות אותו כדי לצור שמיעה יותר טובה אצלי בראש.. אבל גם אחד האלבומים =]

box 5

New member
לא שמעתי אף אחד מהם בצורת אלבום

יש לי רק את אקליפטיקה... ואני מאוהבת בו לגמרי... אבל כרגע מחסור בתקציב... אז זה קצת בעייתי :)

Amir Noy

New member
יאללה

כל חברי הפורום... אנו מתכנסים בימים אלה... כדי לקנות לחברתינו הצעירה...(ששכתי את שמה..סולחת לי?) דיסק של סונטה.. אנו ניצור תקציב משותף כדי לקנות מה את ייעודה בחיים.. [מעבר מלשמוע נייטוויש...] לשמוע סונטה... אז אנה מכם... פתחו את ליבכם.. ותרמו למטרה נעלה זו... שהיא תוכל לשבת ולהאזין לסוטנה... אני אישית אתרום פה חלק גדול... אנשים פתחו את כיסכם... מקבלים פה שטרות 20,50,100,200 ו...מקבלים צאקים! ואין לפרוט... יאללה חברים..פתחו את כיסכם וליבכם.. D:

Amir Noy

New member
בכיף

99.99 בבקשה..לא כולל הדלק שאת ממנת
וזה מזיכר לי...אני צריך לקנות את איקליפס... חסר לי..מיי לאנד כזה שיר שולטטט... D:

למעלה