עוד שבוע מתחיל

ronnl

New member
../images/Emo153.gifעוד שבוע מתחיל

אז הנה תודה לאל הסיוט של השבוע נגמר (לימודי הולנדית עם מרוקאית ברקע לא בדיוק מתאים לי ) בכל מקרה אם תרצו אספר אחר כך איך עבר עליכם השבוע?

גלעד יא

New member
עבר, עובר, יעבור...

אחרי התקיעות הביתית שעברה עלי בשבועות האחרונים (נקרא לזה התגלמות מלשון גולם) החלטתי שצריך לנשום אויר טרי ולשם כך נצא לבלות. חברה נבחרה בקפידה וכך מקומות הבילוי. מסיבת יום הולדת במועדון חדש לחבר טוב שלה ואחר כך עוברים למסיבת הפופ-רינג שלנו, עם הופעה של שירי מיימון (מקום שני בכוכב נולד הישראלי והפייבוריטית שלי). לקראת 23:00 הגענו למסיבת היום הולדת. מזל שהיה סושי חינם כי זה שמר עלינו לא להירדם. שעמום מוות. הייתם פעם במסיבת יום הולדת 30 של אדם שהוא בארון ויש לו חבר שנתיים? אולי זה היה ידיד טוב של החברה שלי, אבל רצה הגורל ואני מכיר את בן זוגו וירד האסימון. החברה אפילו לא ידעה שהוא הומו. לא משנה, פרט שולי...שעמום רצח. גיליתי חבר טוב שלי במסיבה ויחד יצאתי אל עבר הפופ-רינג. 300 קוקיצות צווחניות חיכו בכניסה. החברה שלפה את תעודת העיתונאי שלה ומייד הכניסו אותנו לפני כולם. מה קשורה התעודה למסיבה? לאלוהים הפתרונים. אם כבר הזכרנו את אלוהים, צריך לשאול אותו למה קוראים למסיבה פופ-רינג ולא האוס-רינג, מפני ששיר פופ אחד לא היה שם. שוב פעם Day By Day, שוב פעם גאלה, שוב ניקי פראנץ'...די עם זה כבר. שנתיים הם טוחנים את אותם שירים באותו סדר. מה עם איזה קיילי? מדונה? בריטני? ביונסה? ולא גירסאות דאנס מגעילות אלא את המקור
לקח לנו 45 דקות להבין שמיצינו והחברה ואני יצאנו החוצה. אפילו לא נשארנו להופעה של שירי. בסוף הערב קבענו שהשבוע היא ובעלה יבואו אלי לראות את "כיבוש הגלקסיה" המצחיק, אמא רוצה לראות איתי ועם הבן זוג את שר הטבעות (אין לי שום בעיה לראות את זה שוב), היום ביליתי ערב עם החבר מול וויל וגרייס ומחר מצפה ערב דומה. התה מתחמם, המיכה מוכנה וטופס הרשמה לבית אבות במרחק יריקה ממני. לילה טוב מישראל

Yaniv-DC

New member
ניו יורק ניו יורק?

אחחח... איזה סופ"ש בניו יורק... התחלנו את המסע ביום חמישי בחמש וחצי, עת שרוב אמריקה אוכלת הודו עם דומדמניות. הכביש היה פנוי ולקח שלוש שעות וחצי להגיע לכרך הגדול. גדול, אך מה זה מאכזב. נתחיל במחירי הטול השערוריתיים. סה"כ עלות כבישי האגרה הרבים - 21.20 דולר. לכיוון. עכשיו תבינו... בוושינגטון יש הכל. יש את כל החנויות שיש בניו יורק, H&M, זארה, נייקי, פומה, קנת קול, DKNY, הקשר הצרפתי, מייסיס, וגם האופנה המשעממת עד מזעזעת של A&F שיודעים לבחור דוגמנים הרבה יותר מלעצב בגדים. ומאז שהחזירו את המס על ביגוד (מעל 8%), וושינגטון גם זולה יותר (מתחת ל-6%). המועדונים- עמוסים לעייפה בטווסים נפוחים, יקרים בצורה חסרת הגיון, ומחירי האלכוהול מטורפים לגמרי. הספלאש לא מרהיב הרבה יותר בעיצוב החדש, בשעה שהייתי ברוקסי קיבלתי אמנם 3 מספרי טלפון, אך מוזיקה משעממת כל כך לא שמעתי בשום מקום אחר. מזג האוויר היה מחורבן, גשום ורוח מטורפת. הנסיעה חזרה לקחה 8 שעות, לקח שעה שלמה להגיע רק למנהרה... אין מה לעשות, וושינגטון מנצחת את ניו יורק. בוושינגטון יש קהילה, אנשים אינם זרים אחד לשני. אנשים דואגים אחד לשני, ולא רק כשבניינים קורסים או כשהחשמל מפסיק לזרום. והמחיר... ללא תחרות. היתרון היחיד של ניו יורק... אסור לעשן במועדונים ובארים, ולא נותר לי אלא לקוות שהחלטה דומה תעבור ב-DC. אתם שואלים אם נהניתי? כן. קיבלתי מספרי טלפון (אל דאגה, לא נעשה בהם שימוש), כשיצאנו ל-XL(המצויין) הגיעה חבורה לא צפוייה מ-DC, והכי חשוב - היה לי את שון

assafcohen1

New member
new york... brrrr

new york by the way was never my cup of tea. too many people, too big, too much ov everything. this is way i like san francisco (too many gays though), and why i like minneapolis. you know the people by their names. much nicer. besides, my thanks giving was great- i cooked the whole day, ate the whole eveving, and worked the whold day after thanks giving. in the menu we had YAMS SOUP, KUGLE, with a kick, and for desert i cooked PEARS IN RED WINE, CINAMON, CLOVES AND "HEL"... yammy take care

DJNYC

New member
של נעליך מעל רגליך.

אני לא אפצח בססמאות כ"אין על ניו יורק" למרות שזה הדבר המתבקש לענות. ניו יורק היא אחת הערים המדהימות בעולם, יש בה אוכלוסיה מגוונת המגיעה מכל העולם בעיר בה אין main-stream ונראה כי הכל בה אפשרי. אין לי מושג איך הצלחת להעביר סופשבוע בניו יורק ולסכם אותו בצורה כזו, ואיך כל העוצמה חלפה לך מול העיניים.... בניו יורק יש הכל מהכל, ואם אתה מחפש ברים זולים, אם קולג' guys לא מטווסים, גם את זה יש.. ובעצם הכל יש - רק צריך להכיר. כמובן שגם מועדונים עם מוזיקה מצויינת ומובילה יש בניו יורק... אבל בטח שלא בספלאש... פעם הבאה לפני שאתה מגיע לניו יורק, תבקש המלצות והצעות ממי שגר שם (למשל.. הממ... אני) ואז תראה איך תחזור מסוחרר לושינגטון. ואגב, אל תצפה בסופ"ש אחד להכיר את ניו יורק כקהילה.....

למעלה