The Brilliant Green - TERA2001

Omer Kun

New member
../images/Emo153.gifThe Brilliant Green - TERA2001../images/Emo153.gif

סקירת אלבום!

Omer Kun

New member
../images/Emo153.gif על TBG בקטנה ../images/Emo153.gif

*הרבה יותר מדויק מפעם קודמת. The brilliant green (או במבטא יפני the burilianto gurin) הם להקת רוק עם שלושה חברים בתוכה: טומוקו קאוואסה - שירה וכתיבת שירים. שינסאקו אוקאדה - באס, מייסד הלהקה ("המנהיג") ריו מאטסוי - גיטרה. (ברוב השירים שלהם יש גם קצב של תופים אבל אין מתופף....) הלהקה הוקמה בשנת 1995 אבל הפריצה הגדולה שלהם הייתה ב1997 כהסינגל הראשון שלהם Bey Bey Mr. Mug שוחרר. הלהקה התפרסמה בעיקר בגלל שכמה שירים שלהם הופיעו כשירי פתיחה לדרמות יפניות וכך קהל רב נחשף למוזיקה שלהם. ב- 2001 הלהקה דורגה כאחת מ-10 הלהקות הטובות ביותר על כדור הארץ במגזין TIME(מגזין בריטי אחד..) כל השירים של הלהקה נכתבים ע"י הסולנית טומוקו קאוואסה ושינסאקו וריו מלחינים אותם. בערך ב-4\2003 הלהקה התפרקה. טומוקו התחילה קריירת סולו תחת השם "Tommy February6" ו"Tommy Heavenly6". וריו פתח בפרוייקט משלו. בשנת 2003 טומוקו ושינסאקו הכריזו שהם מתחתנים. ריו התחתן עם איזה מעצבת. ב-2007 הלהקה חזרה בקאמבאק לכבוד השנה ה-10 שלהם בתור להקה מפורסמת והוציאו סינגל חדש. ב12.12 השנה, יצא להם עוד סינגל בשם Enemy בסוף שנת 2007 הם מתכננים להוציא אלבום אוסף שיכלול בתוכו את כל השירים הכי טובים ומצליחים שלהם. :} עד היום הלהקה הוציאו 4 אלבומים, אני אסקר את האלבום השני שלהם TERA2001

Omer Kun

New member
../images/Emo153.gif על האלבום ../images/Emo153.gif

TERA2001 הוא האלבום השני של TBG והוא יצא ב- 8.9.1999 כשהאלבום יצא, היה ניתן לקנות אותו עם עטיפה הולוגרמית מגניבה כזאת P: האלבום היה מקום שני במצעד האוריקון (תחת אלבום של מר.צ'ילדרן) ונשאר שם 9 שבועות. האלבום מכר 641,210 עותקים ב-1999 והיה לאלבום במקום ה-43 של השנה. רשימת שירים: 1.BYE! MY BOY! 2.Ai no♥Ai no Hoshi (愛の♥愛の星; Love's Love's Star) 3.Brownie the cat -Miwaku no Neko Room- (魅惑の猫ルーム; Fascinated Cat's Room) 4.CALL MY NAME (English Version) 5.Maybe We Could Go Back To Then (76 VERSION) 6.SEPTEMBER RAIN 7.FUNNY GIRLFRIEND!! 8.Round and Round 9.Sono Speed de (そのスピードで; At That Speed) 10.CAN'T STOP CRYIN' 11.Nagai Tameiki no You ni (長いため息のように; Like a Long Sigh)

Omer Kun

New member
../images/Emo153.gif על השירים שבאלבום ../images/Emo153.gif

BEY! MY BOY שיר הפותח את האלבום. כשרואים את השם שלו, בטוחים (לפחות אני ._.) שמדובר פה בשיר קורע לב ועצוב, אבל כשהוא התחיל להתנגן לי בפעם הראשונה הייתי כזה "WTF?!?!?!" זה אחלה שיר לדעתי, המוזיקה בהתחלה מאוד מבולגנת וממשיכה גם לבתים, והפזמון לדעתי סוחף כזה. השיר זרוק ומבולגן ופותח את האלבום בבום וזה מאוד מאוד מגניב לדעתי על ההתחלה TBG מזכירים לנו עם איזה להקה יש לנו עסק ואיזה אלבום מצויין זה הולך להיות. Ai no♥Ai no Hoshi שיר קצת רגוע אחרי הבלאגן שהיה מקודם. שיר מאוד יפה לדעתי. הוא מתחיל עם צלילים של גיטרה אקוסטית והקול הנהדר של טומי מצטרף. אח"כ מצטרפת הגיטרה החשמלית, אבל הכל נשאר רגוע. גם פה הפזמון סוחף כזה. אחלה שיר בסה"כ. - Brownie the cat - miwaku no neko ruumu- שיר ממש ממש חמוד. בהתחלה, לא מבינים ממש למי מתכוונת טומי כאשר היא שרה שהיא "התאהבה". גם השם של השיר לא ממש מובן.. היא מספרת כמה כיף לה איתו, כמה הוא מושלם ושהיא מעולם פגשה מישהו כמותו שגורם לה לחייך בכל פעם. בהמשך השיר מבינים שהיא מדברת לחתול. השיר גם הוא שקט ורגוע, ומאוד אופטימי. ולפי דעתי הוא מתאים גם לבני אדם ולא רק לחתולים :) הבתים מאוד ארוכים פה, והפזמון ממש טוב לדעתי. בכלל הלחן והמוזיקה של השיר הזה טובים מאוד. CALL MY NAME (english ver.) השיר הזה מזכיר את השיר הראשון, אבל הרבה פחות טוב ממנו לדעתי. השיר זה גם מאוד מבולגן וזרוק, והקול של טומי רועד כזה. לא ממש אהבתי את השיר הזה, אבל הוא נחמד ++. Maybe We Could Go Back To Then (76 VERSION) שיר אקוסטי שמתנגן לאט עם גיטרה בלבד. שיר מאוד עצוב לדעתי, ומאוד מרגש. נורא התחברתי לליריקס שלו. טומוקו שרה על הבאסט פרינד שלה, על זה שהם התרחקו נורא ושהדרכים שלהם התפצלו... היא רוצה לחזור אחורה, לימים שבהם הם היו ביחד והיה להם כיף. השיר כמו שאמרתי מקודם מאוד עצוב לדעתי, אבל יש בו טיפת תקווה. אני מאוד אוהב את השיר הזה. September Rain עוד שיר ממש ממש נחמד! מזכיר קצת את "איי נו 3> איי נו הושי". אבל הוא קצת הרבה יותר בעל קצב ורועש. טומי שרה למישהו, לא ידוע בדיוק למי. היא שרה שהיא חייבת ללכת עכשיו, זה לא שהיא רוצה ללכת אבל היא חייבת. אבל היא תחזור בגשים של ספטמבר. אני ממש אוהב את השיר הזה, הלחן של הבתים ממש טוב, והפזמון בכלל מדהים. וגם המילים ממש יפות. בקיצור אחלה שיר. Funny girlfriend!! אין, זה השיר הכי חמוד באלבום הזה! שיר אהבה לסבי.
סתם לא, אבל זה שיר אהבה לאישה. והוא ממש יפה! טומי כביכול, מהללת את החברה שלה (גירלפרינד, משמע זה רומנטי לא? =|) על כמה שהיא עושה לה את זה וכמה שהיא מצחיקה, מדליקה ומשוגעת וכמה שכיף לה להיות איתה, ואולי אנשים יחשבו שהיא מוזרה, אבל היא עדיין חברה שלה ואין מה לעשות. השיר עצמו מזכיר קצת בלחן את BEY! MY BOY אבל הוא קצת פחות "משוגע". אני ממש אוהב את השיר הזה, הלחן שלו מגניב... אין לו ממש פזמון, זה רק בתים, והשיר הזה פשוט טוב! אחד השירים שעושים את האלבום לדעתי. Round and Round גם שיר רגוע, מספר על איש שפוגע באנשים ולא איכפת לו מהם, הוא לא מבין איך הם מרגישים כשהוא עושה להם את הדברים שהוא עושה. השיר הזה נחמד, לא יותר מזה.. זתומרת, אני אוהב אותו אבל בהחלט שיש שירים באלבום הזה שהם הרבה יותר טובים ממנו. Sono Speed de אין לי כל כך מה להגיד על השיר הזה, כי לא ממש התחברתי אליו. אני רק אגיד שהלחן שלו ממש נחמד ושהפזמון טוב. Can't Stop Cryin' כמו בשיר הראשון, גם כאן חשבתי בגלל השם שמדובר בשיר נורא עצוב, ושוב להפתעתי – זה לא! אחד השירים היותר מגניבים באלבום, הוא רועש וקבצי והלחן שלו מגניב ביותר. ולמרות שהמילים שלו קצת עצובות, הוא מצליח לעורר בי תחושה כיפית! טומי מדברת על האהוב שלה שנטש אותה פתאום ככה סתם ועל זה שהיא לא מצליחה להפסיק לבכות ^____^ Nagai tameiki no you ni שיר שההתחלה שלו קצת איטית. השיר הזה טוב מאוד, במיוחד בשביל סיום של האלבום. הוא רגוע כזה, ומשאיר בסוף שלו טעם של עוד וחשק להמשיך ולשמוע את האלבום. הפזמון שלו ממש סוחף לדעתי, וזה נשמע לי שיר אופטימי למרות שאני לא יודע מה הוא מספר. אחרי ששומעים ברצף את כל האלבום, ובסוף את השיר הזה, אז קולטים שTBG זאת ה-להקה!

Omer Kun

New member
../images/Emo153.gif זהו! D: ../images/Emo153.gif

מקווה שנהנתם מהסקירה! ותשמעו אותם! כי הם באמת מצויינים!

ayumi3000

New member
תודה רבה

טומוקו ממש מגניבה! וכרגיל אני אוהב את התיאורים ^_^

oracle

New member
איזה יופי של סקירה!! תודה!! ../images/Emo13.gif ../images/Emo140.gif

Omer Kun

New member
תודה לכולם! ^_^

ובקשר לקליפים, אפשר כמובן לחפש ביוטיוב the brilliant green וזה ימצא לכם שלל של קליפים מרהיבים ולא רק מהאלבום הספציפי

למעלה