בוקר טוב

לולי72

New member
../images/Emo155.gif בוקר טוב

אתם מריחים את האביב בפתח? (עוד חודש מהיום יש ליובלי שלי יום הולדת 4 ואני מתחילה להתרגש, הילדה כבר גדולה). הריח של הנקיונות, הפרחים, האלרגיות למיניהן (אלרגיה לפריחת עצי הזית שעליה שמעתי לראשונה השבוע ויש אצלנו בעבודה אנשים שאלרגים לזה), אבל הכי חשוב מבחינתי בכל אופן, עוד מעט נגמר החורף, איזה כיף, מתחיל הקיץ (שגם ממנו לא ממש מתלהבת ביחוד בימים שמחניק אבל עדיין הרבה יותר טוב מחורף), יום ההולדת שלי העגול השנה מגיע גם ופתאום יש לי הרהורים על החיים, על מה שהספקתי לעשות עד עכשיו ומה שעוד אני רוצה להספיק ומה אני רוצה לעשות כשאהיה גדולה. אז בינתיים עם הרהוריי פורשת לי לנקות את חדר השינה שלנו ביחד עם יובל (לירון עובד) ושתהיה לכולכם שבת מקסימה ושבוע טוב. ולדפנה - אני אדבר איתך אח"כ, מקווה שאת מרגישה יותר טוב.

LANIT1

New member
לולי, מרחים את האביב מסתכלים סביב

כן כולם מנקים כל אחד בקצב שלו.. אני בד"כ מוצאת זמן רק בשבת עם בעלי היקר מסדרים ארונות , ומגיעים לאתרים רחוקים.. חחח. שיהיה לכם אחלה שבת.. ומה בישלתם לשבת.. תרגישו טוב

לולי72

New member
אתמול הכנתי עוגת פרג

שחבל על הזמן, של בני סיידא, מתכון של קלי קלות כמו שאני אוהבת, לוקחים את כל החומרים ומערבבים, זמן הכנה של 10 דקות, והעוגה.....אח. אח. אח........איזה טעימה, קריספית למעלה, חבל על הזמן.

S r 35

New member
צהרים טובים ../images/Emo188.gif../images/Emo183.gif

האביב כאן ופספסתי משה
בינתיים מה שאני רואה ומריחה סביבי זה חורף חורף חורף – דיכאון!
כל תכניות הטיולים שלנו התבטלו. אנחנו תקועים בבית מול האפור המגעיל הזה.
אני עם מיגרנה איומה והזוגי ריחם עלי אז החלטנו לאכול צהריים בחוץ – כנראה שנעשה גיחה ל"גי'רף" במרכז הכרמל ונחזור. בערב אנחנו מוזמנים לחברים. ניקיון – לא בשבת. יש גבול. בשבתות אני רוצה לנוח.
עדן – תהני מעוגת הפרג.
הלוואי שאני הייתי יכולה לאפות כזו עוגה, אבל בעלי שןנא פרג. כך שאלינו העוגה הזו לא נכנסת הביתה. שבת נעימה וחמימה לכולכם

למעלה