ביעור חמץ

svety

New member
../images/Emo155.gifביעור חמץ../images/Emo155.gif

רגע לפני החג - אם יכלתם לבער משהו מתוך חייכם, פשוט להעיף אותו בלי שהוא יוכל לחזור , מה זה היה? לא חייבים לבחור משהו אחד... אפשר לזרום עם המון דברים

מבחינתי להתחיל מחדש הכל

ולעבור חוויה אחרת לגמרי, שבה אני אשכרה עושה משהו עם עצמי, למרות שהמסגרת לא חשפה אותי בפני כל האפשרויות. אבל אם כבר להעיף משהו בחיי זה את כל הגברים הקקות שאי פעם פגעו בי.

Thumpers

New member
בדרך כלל...

אני קוראת בשקיקה פוסטים שלך ומעריכה כל מילה היוצאת מ...ידך. הפעם אני חוששת שאני לא מסכימה איתך, בכלל. נכון, לא פגעו בי גברים -- לפחות לא במובן שבו את כנראה מתכוונת אליו, אבל פגעו בי אנשים בצורות כאלו ואחרות -- ולא הייתי לוקחת שום דבר בחזרקה. למרות דברים לא פשוטים שקרו לי, היום אני מי שאני -- גם בזכות הדברים האלו ודרך ההתמודדות איתם. בכל זאת אוהבת אותך. חג שמח :)

יש הרבה צדק בדברייך

ועדיין אני מאמינה שיש התנהגויות שלא הייתי צריכה לסבול כדי להיות מי שאני היום. אדרבא. אולי בלי החוויות האלה הייתי אדם פחות חשדן.

In Red

New member
אני מבינה אותך

יחד עם זאת, לא הייתי מבטלת את החוויות הפוגעניות שעברתי כי כל אחת מהן גרמה לי להתפתח, להתייצב כאישיות ולהתחזק.

כעס. ../images/Emo233.gif

אני אדם כועס, אני אדם עצבני, אני אדם שמתקשה לשלוט ברגשות שלו, ולפעמים אני שורף גשרים בחיים בגלל זה. הלוואי שהייתי יותר רגוע.

אם יש משהו שהייתי רוצה לבער

זה את כל הבעיות הבריאותיות שתוקפות אתי בשנים האחרונות... :( אני קצת מותשת.
ובכל זאת - חג שמח :)

נכון. ../images/Emo233.gif

או באופן כללי, את כל אלה שמורידים בכוונה מהרמה של השירים שלהם כדי לפנות למכנה משותף נמוך יותר.

februarygirl

New member
אפשר את אי-הסדר להעיף ? ואת האבק ?

זה יחסוך המון המון זמן !!!!!!!!

svety

New member
גם אני!

היינו בהרכב מצומצם, היה שמח וטעים ומצחיק

למעלה