סיכום מפגש - פסח 2006

../images/Emo155.gif סיכום מפגש - פסח 2006 ../images/Emo155.gif

למה הפורום ממשיך לגווע ואף אחד לא פותח שרשור מפגש
טוב, אדר טו דה רסקיו
אז ככה, היה מפגש קטן ואינטימי. היינו שבעה בלבד, אך עם זאת הדגש אינו על הכמות אלא על האיכות (והיתה
). רונית - תודה לך על האירוח המלבב. ביתך מקסים. אני מאוהב בכלב שלך. הוא מתוק ויפהפה (אבל הוא בקטע של מישהי אחרת
) שחר - ממש שמחתי לראות אותך אחרי המון זמן שלא שמענו ממך. אני מקווה שמדי פעם תוסיף את פנינותייך הרבות בפורום כי כפי שאתה שם לב אתה באמת חסר והפורום מתגעגע. אתה גם נראה חמוד אגב
אורטל - יש בך הרבה חום בתור בחורה שאוהבת קור
|גופיה| צריכים להתעדכן על בסיס יותר קבוע, ובאמת לא לחכות למפגש של פעם בחצי שנה. שמחתי לראותך. מיקי - ממש ממש נהנתי איתך! את בחורה שפשוט כיף לשהות במחיצתה
מקווה שיצא לנו להיפגש יותר מאשר פעמיים בשנה. ירון - המון זמן לא ראיתי אותך, והיה נחמד להתעדכן איתך. בריאנה וירון ביחד - יש יותר טוב מזה?
אור - מלכת הקלטות, מה היינו עושים בלעדייך
שתדעו, שראינו את החתונה הראשונה של ויקטור וניקי! ואת איב הווארד הרעה סטייל ורוניקה רק עם שיניים רקובות (
) ואת לורי-שיני-סוס וג'וליה, האקסיות של ויקטור, והיה די מעניין לראות פרקים ישנים. רותם, מקווה שארוסך מרגיש יותר טוב. חבל שלא הסתדר ומקווה שבמפגש הבא נראה אותך. ריקי-הרמוני, המון זמן לא שמענו ממך, מקווה שהכל בסדר. גם את חסרה לנו. גם אתם נועה ונמרוד. ו... "איפה דייב? הוא לא אמור להגיע גם?"
לכל האחרים שקוראים... יש לנו אחלה קהילה אז באמת אתם מוזמנים להצטרף ולקחת חלק ממנה. טוב... ההודעה הזאת יותר מדי דביקה אז עדיף לפרוש עכשיו

python 4

New member
היה מפגש ענק!../images/Emo99.gif

וראשית שוב תודה ענקית לרונית על האירוח ועל החטיפים הבלתי נגמרים - ותודה לאורטל על הארגון! רונית
, אורטל
, מיקי
, אדר
, שחר
, אור
- היה ממש כיף לפגוש אותכם שוב! אני מקווה שיצא לנו להפגש יותר מפעמיים בשנה. והקלטות, הוווו הקלטות!!
במפגש הפעם הלכנו הכי אחורה שאור הרשתה לנו אי פעם, אל הפרקים של 1984 והחתונה (הראשונה, כמו שאור התעקשה כל הזמן להדגיש) של ניקי וויקטור. איזה ענק זה היה לראות לראשונה את ג'יל 1 (שאין בה את קמצוץ הג'יליזם שיש בג'יל 3 או 4, כלומר בנוכחית). את פול, לורן, מרי וקרל שדי הופתעתי לראות שם, דיאן שנשארה אותה מכוערת שהיא היום, ג'ינה שדווקא פעם היתה ממש יפה - וגם דמויות נוסטלגיות שרק שמענו עליהם כמו לורי ברוקס וג'וליה, ואיב הווארד שבסצנה הכי קומית בתולדות צח"מ הצליחה לקרוע את כולנו מצחוק. אלה היו הקטעים הנוסטלגים הכי טובים שראינו במפגש כלשהו! אור, אפשר להזמין את החתונה של אשלי ושל הבחור ההוא דמוי ג'ק 2 למפגש הבא? למרות שהיה מפגש נעים ואינטימי עם כמות האנשים שהיתה - אני מקווה שפעם הבאה יוכלו להגיע יותר! אין לכם מה לפחד, אנחנו אחלה אנשים, באמת..

nimix

New member
שמח שנהניתם

הלוואי ויכולתי לבוא נו טוף.. יש למה לצפות אה? :) till next time...

Dawn12

New member
היה אחלה מפגש ../images/Emo157.gif

אפילו שלא היו בו פנים חדשות היה לי ממש כיף לפגוש שוב את כולם. החל מהנסיעות המשותפות עם אורטל המקסימה
ובהמשך גם עם מיקי
(למרות שגם שם לא יצא לנו לדבר
), דרך האווירה הטובה שתמיד נוצרת בזכות ירון ואדר (ותודה על המחמאה אגב
) והרגעים הנוסטלגיים שאור תמיד מספקת לנו (יחד עם הסברים נלווים וסבלנות אינסופית
) ושוב - עם האירוח הנפלא של רונית - היה ממש נפלא
המון תודה שוב לרונית ואורטל על האירוח והארגון, ולכל מי ששוקל להצטרף בפעם הבאה - מומלץ ביותר

taish

New member
יא-בא-דא-בא-דו! (או: היה כיף!) ../images/Emo9.gif

כשפסעתי אתמול בצהריים (עם רון בלב ומינוס 10 ס"מ מהשיער) לעבר תחנת הרכבת בחיפה, לא ממש ידעתי שחמש שעות מאוחר יותר נחזור כולנו שנים אחורה במנהרת הזמן, ונזכה לצפות - כמו שציינו קודמיי - באחת מהקלאסיקות הכי גדולות בתולדות הסדרה: החתונה הראשונה של ויקטור וניקי. זה היה spectacular, spectacular ואתם שומעים את זה מאחת שלא נמנית עם חוג המעריצים של הזוג המאושר (או בהתאם למאפייני הז'אנר: מאושר-זמנית, עד לפרידה הבאה). אפילו אני התרגשתי לראות את הבעות הפנים העורגות והמאוהבות של ניקי, ואת ויקטור בתקופה שבה לא הייתה שערה לבנה אחת על שפמו (והוא אפילו נראה די טוב, למען האמת). ללא ספק, אחד מרגעי השיא בתרבות הצח"מית שלנו. אור, אני אסירת תודה!
חוץ מזה, כולנו שמחנו לראות פנים חדשים (והכוונה היא לא לחברי פורום חדשים, אלא לדמויות עבר צח"מיות שעד עכשיו חלקנו בכלל לא היינו מודעים לכך שהן אי-פעם היו קיימות
), ומדי פעם אפילו למצוא קווי דמיון ביניהן לבין דמויות יותר מוכרות (אני עדיין טוענת בתוקף שהלסת של לורי דומה ללסת של אסתר!
). לא חסרו גם דמויות ידועות יותר במצבים שונים ומשונים, כמו קת'רין אחרי מתיחת פנים (Now THAT was an anticlimax!
). פרקי עתיד אומנם לא הספקנו לראות (אבל זה בסדר, שחר ואדר הספיקו לעדכן אותי בדרך במתרחש מעבר לים
), אבל כמיטב המסורת של מפגשי פסח התיישבנו לראות את הפרק היומי הישראלי - שבמהלכו ירון הגה תיאוריה מעניינת לגבי סיבובי הראש של ניקי וגם התרגש נורא לראות את אהובתו ריאנה בשיער חלק וקוקיות (או אולי עליי לומר בריאנה, כי "בריאנה יש רק אחת, כמו אחד אלוהינו"
). רונית, המון תודה על האירוח המצויין (והכשר לפסח!
). מיקי, ירון, אור, אדר, שחר ורונית - לא הבנתי עד כמה התגעגעתי אליכם עד המפגש הזה, ואני כבר מחכה למפגש הבא, בתקווה שלא יעבור עוד הרבה זמן עד אליו! *מחבקת את כולכם*

ניקי הצעירה והתמימה

חסרת הבטחון, לא מתנשאת ואפילו מרגישה נחותה מאחרים - זה היה מחזה שלא רואים בימינו. ומאוד הלם אותה, ממש אהבתי את יאנג ניקי. ואיב עם כל הנסיונות חיסול הכושלים - ממש הזכיר את הזאב קויוטו מהסרטים המצויירים שתמיד ניסה לחסל את בת היענה (ביפ ביפ
) ונכשל בגדול. נ.ב תנחומים לאפריקאי שבסוף שתה מהכוס שיועדה לניקי

אור2221

New member
יפאני... הוא היה יפאני

ואני מניחה שהוא שרד :) אתה תופס את ניקי כאשה מלאת ביטחון? ממתי? היא תמיד היתה חסרת ביטחון בקשר לויקטור, אשלי לדוגמא.

חביבתי ../images/Emo58.gif

מי שאומרת בפרק היומי לויקטור: "אתה רק ה-V של N.V.P
" היא אישה מלאת ביטחון
זה היה משפט ענק!!!

אור2221

New member
סיכום מפגש שלי

כולם היו נחמדים מכדי לציין שאיחרתי בשעה כי לא טרחתי לברר כתובת מראש והסתובבתי חצי שעה באזור בלי ממש לדעת לאן אני אמורה ללכת ובסוף חזרתי הביתה, ביררתי וחזרתי שנית. מזל שאני ראשל"צית. היה ממש כיף, אני שמחה שלא התייאשתי וויתרתי :) להבא, לוקחים מספרי טלפון. גם היה לי תירוץ נהדר להלעיט את כולם במנות גדושות של ויקטור וניקי, הוריי הוריי. פעם הבאה אני אעשה מאמץ נשגב להשיג את הקלטת של נשף המסכות של 1991, זה פרק קלאסי למפגש פורום. היה סבבה לראות את כולם ולרכל, ותודה לרונית על האירוח (וסליחה שחיסלתי את הצ'יפס...)

SoldieRonit

New member
שכחתי אצלי קלטת.....בכל זאת (!) ../images/Emo6.gif

תודה לך על מנה גדושה של נוסטלגיה מתוקה שכולם היו צעירים ויפים...........עד שהם פתחו את הפה
ואין לך מה להתנצל - בשביל זה היה שם : בשביל שתאכלו את זה

אור2221

New member
טוב, צפי בזה...

אני די משוכנעת שיש שם דברים טובים שקשורים לצח"מ, ולא את מסיבת היומהולדת 40 של אבא שלי שהקלטתי במו ידי וכנראה גם הקלטתי עליה אח"כ.

איזה כייף לכם כולכם-מקווה ש....

המפגש הבא לא יפול על "ימים לא ימים" וכך אוכל להגיע גם. שמחה שנפגשתם אכלתם צפיתם ונהנתם.
שפי.

מזל טוב רונית ליומולדת 20

(למרות שכתוב אצלך שיומולדת עוד שבוע--היום הוא היום!) אז מזל טוב הרבה אושר המשך שירות נעים והמון המון אהבה שפי

מזל טוב רוניתוש../images/Emo70.gif

מי ייתן שתהיה לך יומולדת משמחת כמו החתונה הראשונה של ניקי וויקטור (רק בלי איב המשוגעת
)

python 4

New member
מזל טוב רונית../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif

עד 120! סליחה אם אני לא משקיע, אני קצת רגיש בנוגע לימי הולדת לאחרונה..

SoldieRonit

New member
מזל טוב מלודי ליומולדת 50

קלטתם שיחד איתי מלודי תומס סקוט AKA ניקול חגגה יובל

למעלה