יש לנו סקר- רוצו לענות ובואו נדבר על זה

../images/Emo158.gifיש לנו סקר- רוצו לענות ובואו נדבר על זה

האם אתם דומים לאחים שלכם במראה (ברמה של מי שרואה את שניכם ישר יודע לשייך שאתם אחים)
במה אתם דומים מבחינת המראה
האם מפריע לכם או שדווקא מקור לגאווה כאשר אתם שומעים כמה אתם דומים
ניתן לענות על הסקר במערכת החדשה ב"עוד בפורום" שמצד שמאל בבחירת האופציה "סקר", ובמערכת הישנה בשורה הכחולה למעלה באופציית "סקר". מצפה לתשובותיכם ומקווה שיהיה דיון פורה

Russet

New member
שאלה לא פשוטה

אני לא חושבת שאנחנו דומות באיזושהי צורה, אני מסתבר בכלל דומה לדודה שלי, אחותי לסבתא שלי, עוד אחת לאמא שלי, שתיים אחרות מעורבבות לחלוטין והדעות חלוקות- הרבה אומרים שיש דימיון משפחתי, הרבה חושבים שהאחיות שלי הן בעצם האחייניות (גם בגלל הגיל שלהן ושל אמא שלנו) ואז זה הגיוני שאין דימיון מטורף. בד"כ בהישגים לימודיים זוכרים לי חסד נעורים ומציבים לבאות בתור רף מאוד גבוה, לשמחתי הן לא רק עוברות אותו בקלות אלא גם מגיעות לשיאים משלהן.

maiky17

New member
../images/Emo13.gifקפצתי לבקר../images/Emo13.gif

בקשר לשאלת הסקר: יש לי שני אחים. אני והגדול יותר ממש ממש דומים, כל אחד ישר מזהה שאנחנו אחים. אנחנו דומים יותר לאמא שלנו. השלישי, לעומת זאת, ממש דומה לאבא שלנו. יש אנשים שמזהים שאנחנו אחים לא דומים, יש כאלה שבכלל לא היו מנחשים שיש בינינו קשר ביולוגי כלשהו.

RayoDeLuz

New member
אממ.. אחר...

אני ואחותי די דומות אבל אני ואחי לא ממש... אומרים שאני ואחותי יותר דומות לאמא שלנו ואחי לאבא שלנו...

אחר

לאח שלי אני יותר דומה מאשר לאחותי, אבל זה יותר דמיון כללי כזה ורואים אותו יותר כשאנחנו ביחד וגם אז לא תמיד, כי עדיין אח ואחות לא יהיו דומים כמו שני אחים או שתי אחיות. היו מקרים שאחרי שהזדהתי כאחותו אנשים אמרו "כמה שאתם דומים", אבל לא חשבו על זה בכלל לפני שהזדהתי. לאחותי אני לא חושבת שאני דומה בכלל, ובדרך כלל אנשים לא מעלים על דעתם שאנחנו אחיות כי אנחנו מאוד שונות גם בתווי הפנים וגם במבנה הגוף (היא גבוהה ומלאה ואני נמוכה ורזה). מה שכן, שמעתי מכמה אנשים טענה מוזרה שאנחנו דומות בעיניים, וכשאמרתי שצבע העיניים שלנו שונה (אני חום והיא ירוק), נטען שהצורה של העין דומה. וזה כאמור נאמר ע"י כמה אנשים שונים ככה שאני באמת לא יודעת מה לחשוב על זה.

דנטל

New member
יששששששששששששש סקר

האם אתם דומים לאחים שלכם במראה? לא במה אתם דומים מבחינת המראה? די בכלום האם מפריע לכם או שדווקא מקור לגאווה כאשר אתם שומעים כמה אתם דומים? אנחנו לא שומעים דבר כזה וזה משעשע אותנו שאנשים לא מאמינים שאנחנו אחים

כולם אומרים שאנחנו דומות..

אבל יש כאלה שאומרים שאני דומה לאחי הגדול, אבל אני לא רואה דימיון ביני לבין אחותי וביני לבין אחי.. אבל זה לא אותו דבר כמו מי שמסתכל עלינו מהצד לבין מה שאני רואה.. ולא מפריע לי שאומרים לי את זה, בכל זאת אלו אחים שלי צריך להיות קצת דימיון, לא

למעלה