היום ב
אנשים

../images/Emo159.gifהיום ב../images/Emo43.gifאנשים../images/Emo155.gif

ב-17:00 תוכלו לקבל יעוץ מקצועי לבעיותיכם בכל נושא, במסגרת התוכנית "מה שלומך?" התוכנית הערב תתמקד בנושא יחסים עם המשפחה בחגים. את התוכנית תנחה איריס פרחי, ואת הייעוץ תקבלו מחגית ורד, יועצת חינוכית ומטפלת משפחתית מטעם ארגון "דלת פתוחה". אתם מוזמנים להעלות שאלות, בעיות, סיפורים, חוויות וכל מה שיעלה על דעתכם בהקשר של נושא התוכנית. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/communityEvent.asp?id=40978
הערב ב-20:00 תומר קרמן, סאטריקאן, כותב 20 שנה ב"דבר אחר" ומפעיל את אתר האינטרנט של "דבר אחר. פעיל ותיק בעמותת "חופש" - עמותה העוסקת במאבק בכפיה דתית וחופש מדת - וכותב באתר העמותה, יענה על שאלות בכל הקשור במאבק לחופש מדת וכפייה דתית בפורום חופש. שרשרו שאלותיכם כבר עכשיו: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?id=264&msgid=75657613

pumiki25

New member
טוב, נו, אין לי איפה לתקוע את זה

שאלה קטנה: למה מסבכת קולין הקטנה את חייה? כלומר - אמא'לה טרייסי, אבא'לה-לא-אבא'לה סטיב וקולין עצמה עמדו לשוב שלושתם לניו-יורק כמשפחה אוהבת ומאוחדת. היא לא יכלה לחכות עד שתגיע לניו-יורק, ואז לברוח? אם המטרה שלה היא להגיע לניו-יורק... לא קצת חבל על הכסף לתחבורה ציבורית?

pumiki25

New member
ועוד דבר קטן...

קולין לא אמורה להיות מבוגרת מבילי? ג'יזס

python 4

New member
וזה באמת מוזר, הרי היא לא טפשה

היא הבת של בראד וטרייסי - איש עסקים מדופלם ומנתחת מוח ידועה. איזה מאגר גנטי מושלם!

אפרופו בראד - פרקים אמ' ../images/Emo58.gif

מישהו בחלונות הגבוהים (
) החליט לפתוח במיני עלילה חדשה על עברו המפוקפק של בראד. ידענו שהוא התחיל בתור גנן שניסה להשתחל לעשירון העליון, אך מה היה איתו לפני
ויקטור שכר את ג'ייטי לחקור אודותיו. "פתאום", ממש בעיתוי מפתיע, מתחילה ויקטוריה לשאול את בראד על המשפחה שלו ומעוניינת לדעת פרטים והוא די מתחמק ונראה כי קרה שם משהו לא טוב. קצת מאולץ, הייתי אומר. אשלי היתה נשואה לו כ"כ הרבה זמן, ואף פעם לא שאלה אותו על המשפחה שלו או על חייו המוקדמים (מצד שני, אשלי היא כלבה שלא ממש אכפת לה
). כאילו עלילה תפורה כזאת, שפתאום בכוח מכניסים את העבר שלו. אבל אולי בכל זאת יצמח משהו מעניין מזה (לא קורא ספוילרים). מבחינתי ששרון כבר תשכיב אותו וזהו
הוא יותר אוהב את שרון מויקי (גם הודה בזה פעם) ושרון חייבת לנקום על מה שניק עשה לה! סיפור הבגידה הזה נכתב ממש טוב, אפשר כ"כ להזדהות עם שרון ומה שהיא עוברת. אחת העלילות שאני יותר אוהב. אוף... למה אתם לא רואים גם את הפרקים האמ'
זה הרבה יותר מעניין מהפרקים הישראליים (ואין שם את אוליביה, מרי וכריסטין
)

junny

New member
מעניין.. אף פעם לא חקרו את עברו של.

לדעתי זה יכול להיות ממש מעניין.. נגיד ההורים של בראד נפרדו, אמא שלו ברחה מהבית.. אבא שלו היה עבריין.. מעניין באמת למה דווקא עכשיו ולא כשהיה נשוי לאשלי.. מצד שני משפ' ניומן תמיד היתה סקרנית יותר מהאבוטים, הם סתם מקטרים אבל לא עושים שום דבר.. אבל גיי.טיי.??? מה כבר קרה לפול? או שויקטור הבין שאני אפשר לסמוך על הבלש המדופלם? השאלה הגדולה היא למה לא לבד? הרי בסוף תמיד הוא האביר המציל את משפחתו.. אגב- רק אני ממש מתרגשת לקראת המפגש או כולם???

ג'ייטי ../images/Emo58.gif

עובד כיום בתור בלש אצל פול. ויקטור שכר אותו כי ויקי בגדה בבראד עם... ג'ייטי (בראד יודע וסלח) וויקטור שמתנגד לחתונה רצה לעורר מתחים בהכנסת ג'ייטי לחיים שלהם. יותר מדויק, במקור הוא תיכנן לו עבודות דיווח על חברות אחרות ושיעדכן את ויקי במתרחש כדי שבראד יתעצבן מהקשר שלהם. ויקי עשתה עניין ובסוף החליט לוותר אך במקום זאת לשלוח אותו לחיפוש אחרי העבר של בראד. בפרק הקנדי האחרון של יום שישי ראינו פלאשבק של ג'יל לחצי שניה על בראדלי הגנן. בעיה נוספת היא קולין, עימה ג'ייטי החל להיות מעורב רומנטית (הוא ומאק נפרדו כשבגד בה עם ויקי. עשה זאת כשכעס שלא סיפרה לו שהיתה בהריון ממנו ופנתה לקווין במקום. היא הפילה אגב. המון אינפורמציה בסוגריים
) ואם היא תגלה (יותר נכון, כש..
) ודאי יהיה "מסי". אגב, ממש לא אוהב את קולין השנייה. מעצבנת בטירוף. השאלה גם מה יתגלה, מן הסתם זה יהיה משהו פיקנטי.

למעלה