סופ"שארון!

../images/Emo159.gifסופ"שארון!../images/Emo159.gif

סיכום שבועי!
עשרת הפורומים המועדפים עלינו כרגע מצעדים וביקורת מוזיקה אמנות הצילום פסנתר ופסנתרנים כלי נגינה ונגנים ערוצי MTV ו-VH1 איך פגשתי את אמא נייטוויש וטאריה אוונסנס האח הגדול סאונד והפקה
דברים מעניינים
תגובות ראשונות לסאמפלים ראשוניים מתוך The Unforgiving (תודה לנאור!)
סאמפלים נוספים שהופכים את רוב חברי הפורום לאופטימיים
מה דעתכם? (תודה לנאור!)
רוברט ושארון מתארחים בתכנית רדיו בפינלנד - וידאו
השאלון
שיר/י השבוע של ווית'ין: שיר/י השבוע לא של ווית'ין: אלבום/אמן השבוע: דבר טוב שקרה השבוע: דבר רע שקרה השבוע: ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא: אתר השבוע: מאכל השבוע: התחדשות השבוע: ספר השבוע: סרט/סדרת השבוע: תגלית השבוע: ציטוט השבוע: תמונת השבוע: שאלת השבוע - כמה חשיבות והשפעה אתם נותנים לסאמפלים על הדעה שלכם לגבי האלבום? המשך סופ"שארון קסום ושבוע מוצלח!

Brombit

New member
אני (שבועיים) ../images/Emo115.gif

שיר/י השבוע של ווית'ין: נהההה לא שיר/י השבוע לא של ווית'ין: אלבום/אמן השבוע: רבים וטובים דבר טוב שקרה השבוע: כנראה שכלום דבר רע שקרה השבוע: עוד דכאון של אחרים, ההיא שגילתה שהיא במצב נוח יותר (כי אני קנאית
) ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא: לעבוד? לחיות? אתר השבוע: תפוז, הייד פארק, LastFM מאכל השבוע: פלאפל והרבה התחדשות השבוע: ז'קט ג'ינס. סוף סוף הוא התאים ספר השבוע: עוד לא סרט/סדרת השבוע: האח הגדול, היפה והחנון, לרדת בגדול
תגלית השבוע: לא יודעת ציטוט השבוע: נה תמונת השבוע: אני לא בבית שאלת השבוע - כמה חשיבות והשפעה אתם נותנים לסאמפלים על הדעה שלכם לגבי האלבום? חשיבות מכרעת
כולם נשמעים כמו מה שחזיתי שהאלבום ישמע, אז הדעה נשארה לפי מה שחזיתי

Brombit

New member
בסוף שכחתי את השירים, כמובן ../images/Emo3.gif

אין אנגלית רגילה כרגע, אז אני אתרגם
מוזה - פרפרים והוריקנים סונטה ארקטית - האמת נמצאת שם בחוץ ראשרדיו - אתה והצבא של מי? אחרי הנצח - תעופתחלום SKUNK ANANSIE (?) - דברים טובים לא תמיד באים אליך טריה ט - תשיר בשבילי

../images/Emo80.gif

שיר/י השבוע של ווית'ין: הסאמפלים וזה דבר טוב שקרה השבוע: הילה הייתה בארץ ופגשתי אותה! D: היא באה לבית הנוער ביום חמישי בצהריים ובלילה יצאנו לבאבט (
!) והיה כיף. חיל האוויר נזכר בי והזמין אותי לתחקיר בטחוני. שלשום בסוף חוג צילום יצאנו החוצה ונתתי לבנות לצלם במצלמה שלי והן נורא התרגשו וזה היה נחמד. :) הסגירה הייתה כיפית - טיול בשוק הפשפשים, אוכל בד"ר חומוס או משהו בסגנון (
) בשוק, בלילה הלכנו לסטנד אפ טוב ופגשתי שם במקרה את ירדנון, ובשבת פעילות קהילתית ממש טובה עם הרבה ילדים מהשכונה. דבר רע שקרה השבוע: הייתי אמורה לפגוש את הילה שוב אתמול בבוקר וגם לבקר אנשים נחמדים בתיכון ובסוף היא לא יכלה. :( תחקיר בטחוני.
מתישהו חזרתי מביה"ס לבית הנוער עם הקטנטנים שלנו, ובדרך ראיתי באזור התקהלות של מלא אנשים, הרבה מהם ילדים שלנו, סביב שני אנשים שאחד מהם מרביץ לשני עם קרש. השני כנראה שיכור/נרקומן/הומלס/משהו עלוב כזה, והוא לא החזיר לו או התגונן אפילו. זה לא היה כיף, ומלא מהילדים שלנו ראו את זה. (אבל זה עבר בלי יותר מדי בעיות, למחרת זה כבר די נשכח.) ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא:
שיהיה כיף
שאני אצליח לסיים את המשימות הדחופות
תחקיר בטחוני מחר בבוקר >_>
מתחיל הטופ מודל עונה 16! D::::
שה22 יעבור בשלום
(זה איזה ערב ממש חשוב שיש לנו והוא הורס את החיים בערך) מאכל השבוע: פאי תותים
, פשטידת פזי ממש ממש טובה התחדשות השבוע: דברים מהילה (השלמות למתנה מהסופ"ש שלפני, כשנפגשנו פעם ראשונה אחרי שהיא הגיעה) ^^ וקניתי להילה פילון משוק הפשפשים אבל בגלל שלא יצא לנו להיפגש, הוא יקשט לי את החדר לחצי השנה הקרובה, עד שהיא תחזור סופית.
ספר השבוע: ארטמיס פאול/אואן קולפר שכבר בא לי לסיים סרט/סדרת השבוע:
לא נראה לי שראיתי
/
הימימ
, האוס, פלפלים צהובים. אופס, שוב לא ראיתי פארנטהוד וכרגע יש לי 3 פרקים. :X אולי אראה יותר מאוחר. שאלת השבוע - כמה חשיבות והשפעה אתם נותנים לסאמפלים על הדעה שלכם לגבי האלבום? לא עד כדי כך. נחמד לשמוע אותם ולגלות שהם מגניבים, אבל בסופו של דבר האלבום יגיע ויכול להיות שכל קשר בינו לבינם יהיה מקרי בהחלט
הודגש וקומבן באמצעות מדגישארון 2.0

רגע לפני שהסופ"ש נגמר../images/Emo3.gif

שיר/י השבוע של ווית'ין: הסמפלים החדשים מן הסתם
טחנתי אותם יומיים ברצף
שיר/י השבוע לא של ווית'ין: היה מעט מאוד חוץ מהסמפלים האמת
קצת אפטר פוראבר אבל אלבום/אמן השבוע: אני חושב שהנקודה הובהרה דבר טוב שקרה השבוע: המממ שום דבר יוצא דופן האמת
דבר רע שקרה השבוע: כנ"ל ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא: הרבה עבודה
סמל
אתר השבוע: פייסבוק
והפורום הרשמי בחיפוש אחר עדכונים
מאכל השבוע: איגלו!!!!! זה פשוט הדבר הכי אדיר בעולם התחדשות השבוע: שום דבר
ספר השבוע: כלום.. מזכיר לי שלא קראתי ספר המון זמן ואני צריך
סרט/סדרת השבוע: פרינג'. איך פגשתי את אמא. רק אני חושב שהעונה השישית פשוט לא מצחיקה כל כך?
שאלת השבוע - כמה חשיבות והשפעה אתם נותנים לסאמפלים על הדעה שלכם לגבי האלבום? אין להם שום השפעה על הדעה שלי על האלבום, מהסיבה הפשוטה שאין לי דעה עליו
מה שכן הם בהחלט העלו לי את הציפיות.. עכשיו רק נותר לקוות שהאלבום כולו יוכל לעמוד בהן. סופ"ש ושבוע נעים לכולם

למעלה