בצער רב וביגון קודר

../images/Emo16.gif בצער רב וביגון קודר ../images/Emo7.gif

אחרי כמעט 9 שנים שהפורום קיים, סוגרים לנו את הפורום
היה כיף לנהל את הפורום שנהיה הבית שלי ושל כולנו, המקום הראשון לספר ולדבר על דברים מלבד על הלהקה. תמיד היה המקום הראשון לשמוע שירים חדשים וגם לקבל תמונות.. והכי חשבו לשמוע חוויות מההופעות
תודה על 3 שנים שבהן הייתי בניהול וגם לכל אלו שעזרו במלאכת החיית הפורום בכל פעם (אלינור, אתי, שירן ושני)
אני אתגעגע לכולכם
לכל מי שעדיין רוצה להתעדכן יש לנו גם דף מעריצים בפייסבוק
http://www.facebook.com/bsbIsrael

Blank Smile

New member
../images/Emo46.gif

חתיכת היסטוריה סוגרים לנו פה.. לא יודעת מה להגיב, זה ממש מעציב אותי.. אחרי 9 שנים יהיה לי מוזר לדעת שהפורום סגור, למרות שלא יצא להיות פה יותר מידי לאחרונה.. העברתי בפורום הזה המון זמן, ופגשתי פה המון אנשים ו-וואלה, עברנו המון ביחד. אני אתגעגע.
302

דייי!!! איזה מבאס../images/Emo10.gif

אני אצטרף לדף מעריצים בפייס
היה נחמד להכיר את כולכם

Shiri from the block

Active member
אכן זה עצוב מאוד ... הפורום הזה היה הבית השני שלי, והייתי מבלה פה שעות... זה היה די צפוי, ויש לי כמה דברים אפילו להגיד על איך זה הגיע למצב שהפורום המדהים הזה נסגר, אבל אני אשמור את זה לעצמי, רק לא מאמינה שזה הגיע למצב הזה../images/Emo4.gif עוד כשהם יוצאים עכשיו עם אלבום חדש, וטור והכל... עצוב, עצוב, וחבל. נקווה שהוא יפתח שוב בידיים טובות יותר....

moshavnikit

New member
לאאא ../images/Emo10.gif

אולי לא הייתי כותבת הרבה, אבל נכנסת בשביל להתעדכן
אולי כדאי לפתוח קומונה?

Shiri from the block

Active member
מה שאנשים לא מבינים... זה שפורומים לא מתקיימים אם גולשים רק מסתכלים.. צריך גם להגיב. זה פועל לפי כמות הודעות חודשית, צריך לעבור מכסה מסויימת.. אז כל הכבוד שאת מסתכלת, אבל לצערנו זה לא מספיק ועכשיו הפורום נאלץ להיסגר.. כמובן אם הוא היה מנוהל טוב יותר... זה לא היה קורה.

moshavnikit

New member
אני יודעת איך זה עובד פה (ב../images/Emo43.gif)

אבל אני לא אגיב אם אין לי מה או על מה להגיב. אני לא חושבת שזה הרגע המתאים להעביר ביקורת על ניהול הפורום, בסה"כ זה משהו שעושים בהתנדבות ואם מישהו פה חשב שהוא יכול לעשות את זה טוב יותר הוא יכל לפנות להנהלת הפורומים ולהגיש בקשה, אני די בטוחה שהם היו נותנים הזדמנות למישהו שחושב שהוא יודע איך להעיר את הפורום.. חוץ מזה שעדיין אפשר לעשות את זה, פורומים נסגרו ונפתחו מחדש עם מנהלים חדשים.

../images/Emo192.gif גם לפתוח קומונה..

זה לא כ"כ שווה, בגלל שיקח הרבה יותר זמן לקומונה להתגבש מאשר פורום. וזה ממש חבל, לי אין בעיה לפתוח רק השאלה אם יגיעו עוד אנשים

ravitsal

New member
חחח בדיוק פתחתי על זה שרשור..

אני כמובן אגיע
מי עוד בעד?

Eti No Name

New member
עצוב ../images/Emo4.gif

הפורום הזה באמת מלא זיכרונות. אני פה כבר 7 שנים בערך ואני יודעת שהוא יחסר לי מאוד. לא הייתי בו בתקופה האחרונה באמת מפאת חוסר זמן, וגם כי כבר בקושי הכרתי כאן אנשים. הבנות שאני בקשר איתן אני שומרת איתן על קשר מחוץ לפורום. אוף, כמה זיכרונות.

../images/Emo2.gif

אני בהלם.. בחיים לא חשבתי שהפורום הזה יסגר.. נכון אני לא כותבת פה כבר דיי הרבה זמן, אבל כשכן הייתי כ"כ אהבתי את הפורום הזה.. עצוב

eden love BSB

New member
מה מה מה מהה למההה לאאא

למה הפורום נסגר?!?!?!?! ללמההה יואא למה ??!?!בגלל חוסר פעילות או משהוווווו לאאא\!!!! אולם אני בפורום הזה רק חצי שנה אבל הפורום הזה הוסיף לי מאוד ותמיד התעדכנתי בו,בבקשה שלא יסגרו אותו... :'(

efratushh

New member
../images/Emo10.gif

אני לא ממש יודעת מה לכתוב, אבל הבנתי שהפעם אני לא יכולה לקרוא ולשתוק. אז כן, אולי מאוחר מידיי להיזכר עכשיו והייתי צריכה להיות שותפה פעילה בפורום, אבל באמת לא יעזור לחשוב על זה עכשיו... ובעצם כשאני מסתכלת אחורה זה נראה לי משהו שיכולתי לצפות מראש... סגירת הפורום.. אני יודעת שאנשים טרחו לנסות להחיות אותו אבל זה כבר ככה יותר מידיי שנים, גם כשאני הייתי פה אני זוכרת את הניסיונות האלה... ובאיזשהו מקום אני קצת קצת כועסת עליהם, על בקסטריט, נראה לי תמיד כאילו הם חוזרים ולא חוזרים.. פה ולא פה.. אני מבינה את זה שהם צריכים הפסקה, יש להם חיים מלבד הלהקה, אבל גם כשהם כבר מקליטים אלבום ומשחררים אותו- עדיין בקושי שומעים עליהם.. אז כמה כבר אפשר לכתוב על שנים של שתיקה?! בכל אופן, הערכתי נתונתה לאלה שנשארו כאן כל הזמן.. הלוואי וגם אני הייתי כזאת נאמנה. זה ממש עצוב לי. למרות שלא ביליתי כאן הרבה לאחרונה, עדיין כמעט ובכיתי לקרוא על כך. אני עכשיו לא יודעת איך לסיים.. אולי שיהיה בהצלחה לכולם? ואולי פשוט אסיים בשבת שלום.

dianasur

New member
די! למרות שזה היה צפוי

למרות שכבר הרבה זמן לא כתבתי כאן אבל אני כל הזמן נכנסת, פשוט אין לי זמן כ"כ. למרות זאת, אני עדיין מעריצה שלהם ותמיד אהיה ובאמת בקסטריט לא נגמרים אלא רק כאן בתפוז, תמיד אפשר להתעדכן בפייסבוק ובאתרי חו"ל. מי שרוצה מוזמנת להוסיף אותי diana tsirlin surpin

ravitsal

New member
כלכך עצוב וצפוי!!

הייתה לי הרגשה שזה יקרה בזמן הקרוב רק לא ידעתי מתי.. הפורום הזה באמת מת לצערנו הרב.. ובגלל שהבקסטריט כבר לא מה שהיו ופחות מתלהבים מהם זה עושה אותי עוד יותר עצובה.. בהתחלה הפורום של הספייס גרילז, עכשיו זה.. פשוט קשה לי לשאת את זה =( מי שרוצה שישתף בפייסבוק\מסן שלו.. תודה

ringe lotte

New member
באסה!!!

ממש חבל לי שסוגרים הפורום. אני אמנםכבר בקושי נכנסת ובקושי כותבת מחוסר זמן, אך אני זוכרת איך הייתי מאושרת לפני כמה שנים טובות למצוא אותו וכמה זמן הייתי יושבת מולו :(

למעלה