יהי זכרם ברוך

dafgol

New member
../images/Emo16.gif יהי זכרם ברוך ../images/Emo16.gif

מדליקה נר לזכרם של כל חיילי צה"ל , לזכרם של כל הרוגי פעולות האיבה, לזכרם של כל אלה אשר במותם ציוו עלינו את החיים
מדליקה
לזכר אנשים שהכרתי ...שמתו...נהרגו.....מדליקה
לזכר כל הקדושים שבזכותם אנחנו כאן, שבזכותם אנחנו ממשיכים הלאה.
יהי זכרם ברוך לעולמי עד

יזכור-מדילקה נר לזכרו של עופרי יואלי טייסבח"א

מדליקה נר לזכרו של עופרי יואלי אשר נפל עים מסוקו עופרי היה חבר שלי בתקופה שבצבא השאלתי משרית מכנסי ג'ינס במידה 36 (שרית זוכרת?) ולאחר מכן נפרדנו וחזרנו מליון ושתיים פעמים עופרי נהרג כאשר הוא המריא עים מסוקו והם פגעו בחוט חשמל עופרי היה אדם מצחיק אבל רציני אשר למרבה האירוניה ידע המון על כוכבי-השמיים וכעט ביתי רון שתבלד לחיים ארוכים מתעניינת בכוכבי-השמיים עופרי-אדם מדהים ומעניין עים נשמה עדינה שהלך בטרם זמנו יהי זיכרו ברוך אוהבת נורית

קבלו תיקון

לפי מה שמשרד הביטחון רושם הוא נהרג בנחיתה כאשר המסוק פגע באנטנה לנו בזמנו אמרו שהמסוק נחת על חוטי החשמל הראות היתה אפסית עים ערפל כבד עימו נהרגו האלוף נחמיה תמרי ז"ל רס"ן אופיר קאופמן ז"ל וסרן אסף אשר ז"ל עופרי נהרג והועלה לדרגת סרן. יהי זכרם ברוך

frige

New member
../images/Emo16.gifלזיכרו של עופרי, יהי זכרו ברוך../images/Emo16.gif

S r 35

New member
מרכינה ראש בפני אותם רבים - רבים מדי - שנפלו

יום כל-כך קשה ועצוב שאני אפילו לא יודעת כיצד לנסח את תחושותי. בעיקר ... כי אני אמא לשני בנים ואני חרדה מאוד מהעתיד ... בעיקר ... בגלל מאתיים שלושים ומשהו החללים הנוספים והמיותרים של מלחמת המחדל האחרונה בלבנון ... וגם בגלל שיש משפחות בתוכנו שבניהן עדיין לא שבו הביתה ונמצאים בשבי האויב. ועצוב לי וקשה לי והלב בוכה על כל אובדן החיים הזה. יהי זכרם ברוך

למעלה