יום השואה

ShaniNaor

New member
../images/Emo16.gifיום השואה../images/Emo16.gif

יש לי שאלה, ואני אשמח מאוד אם מישהו יוכל לעזור לי- בכל שנה נערך ע"י אחד התיכונים טקס יום השואה באולם שבבית ספיר. בכל מקרה, בדקתי, ולא מצאתי את השעה המדויקת של הטקס. מישהו יודע מהי?

ba r2 0 1 0

New member
טקס שאני יודע עליו הוא:

עצרת הזיכרון לשואה ולגבורה ב-24.6.06 (יום שני), בשעה 20:00 בהיכל התרבות. אמרה להיות שם מסכת בביצוע תלמידי תיכון כצנלסון.

ShaniNaor

New member
כןכן!!!!

הו בר! המושיע שלי! P: תודה רבה. בטוח שזה ב- 20:00? :)

אירועי יום הזכרון לשואה../images/Emo16.gif

להלן רשימת האירועים שיערכו בעיר, אשמח לתוספות:
עצרת הזיכרון לשואה ולגבורה, היום בשעה 20:00 בהיכל התרבות "יד לבנים". בתוכנית: דברים: ד"ר רבקה איילון טקס הדלקת נר זיכרון ו"יזכור" מסכת בביצוע תלמידי תיכון כצנלסון.
רב שיח בינדורי היום בשעה 17:00-19:00 במרכז היום לקשיש רחוב תל חי 4. ברב השיח ישתתפו נציגי שלושת הדורות. לפרטים נוספים: 7676452
יום הזיכרון לשואה ולגבורה מחר, בשעה 10:00 (עם ישמע הצפירה) טקס זיכרון ליד האנדרטה לשואה ולגבורה ברחוב נורדאו. בתוכנית: דברים הדלקת משואה: מר דב פלד פרקי תהילים, "יזכור" קדיש: מר שמואל בן דוד מסכת בביצוע תלמידי חט"ב ממ"ד הראל (נא להגיע ב9:45)
עצרת "לכל איש יש שם" לשכת בני ברית בכפ"ס עורכת עצרת במוצאי יום הזיכרון, מחר, 25.4.06 בשעה 19:30 בבית בני ברית רח' אגרון 23. הופעת מקהלת "קולות בכפר" הקרנת תמונות ממחנות ריכוז שונים המשתתפים יוכלו לעלות לבמה להדליק נר לזכר המשפחה ולקרוא את שמות הנספים בקול רם.

ba r2 0 1 0

New member
גם אני... אבל לא ממש ממש גרוע....

כאילו היה דיי בסדר... ראיתי יותר גרועים....

Frgr

New member
היה די משעמם

או יותר נכון - ממש משעמם :/ השתדלתי לא להרדם רק כדי לכבד את היום והמעמד ובלה :/

ShaniNaor

New member
כי הם עשו מסכת דפוקה.

זתומרת.... בלי להעליב, אבל כל המסכת חפרה בכל נושא אפשרי. ההרגשה שלי הייתה שהטקס השנה היה ארוך הרבה יותר משנה שעברה. לא יודעת. לי נשאר הרושם שהם ניסו להיות יותר מדי מקוריים. גם בהתחלה היה משו שלא ממש הבנתי מה זה קשור לכל הטקס.... אקיצר... לא היה מרגש- היה די גרוע. :/

Just the COCK

New member
הגזמת

הוא ממש לא היה גרוע, אולי בכלל ההפך... ואם אתם לא מבינים או אולי לא מתחברים לרעיון (של יום השואה) אז מן הסתם תשתעמם. אני חושב שהמסכת הייתה ממש טובה.

למעלה