לזכרו של הרב גרוסמן ז"ל

dafgol

New member
אבא של הרב דוד גרוסמן ../images/Emo16.gif

אבא של הרב הראשי של מגדל העמק הלך לעולמו . משתתפת בצער המשפחה הגדולה הזו. יהי זכרו ברוך

frige

New member
יהי זכרו ברוך ../images/Emo16.gif

איך נבהלתי מההודעה. הייתי בקופ"ח במגדל העמק והסתכלתי בפלאפון כשראיתי את ההודעה שלך, ישר חשבתי על הרב גרוסמן שיבדה לחיים ארוכים, ממש נבהלתי, כל הצבע בפנים ירד לי ובדיוק שאלתי מישהו לידי, אח"כ ראיתי את ההודעה של דפנה, אפשר לאמר שקצת נרגעתי, בכל זאת הבן אדם היה בן 90 זצ"ל, הלוואי על כולנו. משתתפת בצער המשפחה, יהי זכרו ברוך. שכנה לשעבר של הרב גרוסמן. שרית

S r 35

New member
יהי זכרו ברוך ../images/Emo16.gif

גם אני החסרתי פעימה כשחשבתי שמדובר ברב דוד גרוסמן, יבדל לחיים ארוכים.

shinon28

New member
הרב ישראל גרוסמן זצ"ל - אביו של רב

מעט אחרי השעה תשע בבוקר נפטר בבית החולים 'ביקור חולים' בירושלים זקן ראשי הישיבות החסידיות בעולם, הגאון רבי ישראל גרוסמן זצ"ל, ראש ישיבות תומכי תמימים פינסק קרלין. בימים האחרונים חלה הידרדרות קשה במצב בריאותו, לאחר שעבר ארוע לב חמור, ומצבו הוגדר קשה ביותר. בני משפחתו שהו כל העת סביב מיטתו בבית החולים 'ביקור חולים'. עצרות תפילה לשלומו התקיימה ברחבת הכותל המערבי. בנו, הרב יצחק דוד גרוסמן, רבה של מגדל העמק, חזר במוצאי-שבת לישראל, לאחר ששהה בשבת בליז'נסק, וזאת כדי לסעוד את אביו בשעותיו האחרונות. עם הרב יצחק דוד גרוסמן היה גם האדמו"ר מפינסק קרלין. מסע הלויה יצא היום בשעה 1:30 בצהריים ויחלוף ברחבותיה הראשים של ירושלים החרדית. המסע יצא מבית המדרש של חסידי פינסק קרלין בשכונת בית ישראל בירושלים לכיון הר המנוחות.

למעלה