מדליקה נר לזכרו של איש יקר אברהם שגב ז"ל

dafgol

New member
../images/Emo16.gif מדליקה נר לזכרו של איש יקר אברהם שגב ז"ל

שבשעה זו הובא למנוחות
איש יקר ואהוב,שנפטר אחרי מחלה קשה. שגב,היית אב ומורה דרך לאמא שלי כתלמידה,כמורה ,כאדם, היית "סבא" שלי ושל אחי, חיכית וזכית לראות את הבנים שלי. הבטחת שגם אם בזחליה תצטרך להגיע אתה תגיע....ואכן הגעת. לחתונה של אחי כבר לא יכולת להגיע, שלחת איגרת בשארית כוחותיך כתבת אותה. נלחמת עד נשמתך האחרונה. היית איש גדול וגדול,איש חכם נבון ,רגיש ואוהב. מורה ומחנך בנפשך ובנשמתך. העמדת דורות רבים של תלמידים פה בישוב, שלעולם לא ישכחו אותך. אני לעולם לא אשכח איך סיפרת לי על יוגוסלביה במלחמה,על הפרטיזנים, איך הנחלת מורשת. לעולם לא אשכח אותך ואת קופסת הסיגריות שלך. אותך ליד מפת ארץ ישראל. לעולם לא אשכח איך חיכית שאתחתן ואלד ילדים, איך אהבת את שמותיהם,היית כל כך מאושר ושמח איתנו. אתה שזור בכל זכרונות ילדותי ובגרותי. עכשיו אתה כבר לא כאן יותר. אשרי שזכיתי להכיר אותך. יהיה זכרך ברוך דפנה

לולי72

New member
../images/Emo16.gifיהי זכרו ברוך, רק תסבירי שוב מיהו?

הוא גר במגדל העמק? לימד בשלום עליכם? מעולם לא שמעתי את שמו.

dafgol

New member
הוא גר בטבעון

הוא היה המורה של אמא שלי כתלמידה,אח"כ כמורה,היה מנהל ביה"ס "שלום עליכם". מבחינתי הוא היה "סבא" הוא כמו סבא שלי ,היה יוגוסלבי , תמיד סיפר לי סיפורים מהמלחמה,דברים שסבא שלי לא הספיק לספר לי (נפטר כשהייתי קטנה מידי לשמוע). הוא היה מורה רוחני של אמא שלי,חבר,אבא, חלק מהמשפחה ,עוד הרבה לפני שאני נולדתי.... איש יקר ואהוב,מסוג האנשים שאומרים עליהם מלח הארץ....הוא כל כך אהב את הארץ הזו. כמו ששרה אמרה....הולך ופוחת הדור.

LANIT1

New member
היה מנהל בשלום עליכם בזמני יהי זכרו ברוך../images/Emo16.gif

S r 35

New member
דפנה - כל-כך עצוב לי עכשיו ../images/Emo7.gif

אברהם שגב זצ"ל היה באמת איש יקר ומיוחד. איש חינוך משכמו ומעלה. אני קוראת את השם שלו וכל הילדות שלי בביה"ס "שלום עליכם" עולה לי מול העיניים: זוכרת אותו במסדרי הבוקר בבית הספר, איך הוא היה נכנס אלינו לכיתה מדי פעם ומקשיב לנו קוראים, איך הוא היה נוהג להסתובב בהפסקות בין התלמידים, להניח יד על כתף ולהגיד מילה טובה. עצוב עצוב עצוב - תחושה של הולך ופוחת הדור. יהי זכרו ברוך
אני מניחה שלאמך ולך קשה היום. מחב
ת את שתיכן

shinon28

New member
תהיה נשמתו צרורה בצרור החיים

בס"ד אני זוכר שבאמצע היסודי שלי הוא עזב ,היתה לו דמות ציורית אני כותב ופניו עולים אל מול פניי מתי הוא נפטר?

למעלה