נזכור את כולם!

../images/Emo16.gifנזכור את כולם!../images/Emo16.gif

יִזְכֹּר עַם יִשׂרָאֵל אֶת בָּנָיו וּבְנוֹתָיו, הַנֶּאֱמָנִים וְהָאַמִּיצִים, חַיָּלֵי צְבָא-הֲגָנָה לְיִשׂרָאֵל, וְכָל לוֹחֲמֵי הַמַּחְתָּרוֹת וַחֲטִיבוֹת הַלּוֹחֲמִים בְּמַעַרְכוֹת הָעָם, וְכָל אַנְשֵי קְהִילִיַּת הַמּוֹדִיעִין וְהַבִּטָּחוֹן וְאַנְשֵי הַמִּשְׁטָרָה אֲשֶׁר חֵרְפוּ נַפְשָׁם בָּמִלְחָמָה עַל תְּקוּמַת יִשְׂרָאֵל, וְכָל אֵלֶּה שֶׁנִּרְצְחוּ בָּאָרֶץ וּמִחוּצָה לָהּ בִּידֵי מְרָצְחִים מֵאִרְגּוּנֵי הָטֶּרוֹר. יִזְכֹּר יִשׂרָאֵל וְיִתְבָּרַך בְּזַרְעוֹ וְיֶאֱבַל עַל זִיו הָעֲלוּמִים וְחֶמְדַת הַגְּבוּרָה וּקְדֻשָׁת הָרָצוֹן וּמְסִירוּת הַנֶּפֶש אֲשֶׁר נִסְפּוּ בַּמַּעֲרָכָה הַכְּבֵדָה. יִהְיוּ גִּבּוֹרֵי מִלְחֲמוֹת יִשְֹרָאֵל עֲטוּרֵי הַנִּצָּחוֹן חֲתוּמִים בְּלֵב יִשְֹרָאֵל לְדוֹר דּוֹר.

SaBaGMaN

New member
../images/Emo16.gif

נזכור אי אפשר לתאר במילים כמה הנושא הזה כואב שאתה חייל אתה מעקל כמה זה קרוב לך,המון מהחברים כבר עלו לקו שה' ישמור אותם ואת כל עם ישראל אמן!

bmt29

New member
../images/Emo16.gif נזכור! ../images/Emo16.gif

לזכרם של 22,305 הנופלים. אשר חירפו נפשם כדי שאנו נוכל לחיות כאן בשלווה. כדי לשמר את הבועה. אני מרכין ראש, ועם זאת מרים אותו מעלה בגאווה. בגאווה על אותם גיבורים אשר מקרבנו באו ולחמו בגבורה! לזכרם... JB

Carcass

New member
../images/Emo16.gif

אולי היום העצוב ביותר בשנה,לפחות בשבילי..

גם בשבילי, והשנה במיוחד!

הגעתי לטקס על מדים, אני גם הולך לטקס בבית ספר שלי. פתאום היום מקבל משמעות שונה לגמרי.. לא מפסיק להיות עצוב היום :\

למעלה