Alpha Blondy - Yitzhak Rabin

../images/Emo16.gif Alpha Blondy - Yitzhak Rabin

אלפא בלונדי מאמני הרגאיי היותר ותיקים ועקביים שיש לרגאיי להציע לנו. הבחור הוציא כ20 אלבומים ואלבומי הופעה וכו. בקריירה של למעלה מ20 שנה. בעקבות הרצח הנורא שהתקיים לפני 10 שנים רציתי להשב את תשומת ליבכם לאלבומו המצוין Yitzhak Rabin. אני חושב שאם תפתחו טוב את האוזניים אז בכל אלבום של אלפא יש התייחסות כזאת או אחרת לארץ ישראל ומדינת ישראל בפרט. אם זה בגלוי ואם זה קצת יותר בסתר. אני אישית רואה בוא כסוג של ממשיך של בוב, לפחות מזווית הראייה שלי ככה היה נשמע הרגאיי של בוב אם היה ממשיך לחיות! Don't Cry ISRAEL DONT cry... Don'r Cry Jerusalem DONT cry... Yitzhak Rabin 'NO DEAD'

אמא!!!!!!!!!!!!!!

זה השיר הכי יפה ששמעתי בעולם שלי!!!!! שנים על גבי שנים שום שיר לא עבר מעליו! וואי כשהייתי בכנרת, בחוף דוגית כל שבוע הייתי מבקשת שם מהדי.ג'י שישים ת'שיר הזה והוא היה שם לי ת'כל הדיסק.. שיר מהמם שתמיד מעלה לי דמעות בעיניים.. אפילו השמיעו אותו לפני שבוע וחצי בסלואו משה!! קיצר מה שאני מנסה להגיד- חחח אם לא שמתם לב שהשיר הזה מדהים.. ובהתחלה כששומעים את יצחק רבין זכרו לברכה אומר- "ארץ ישראל.. התקווה.. דרך לשלום מאשר דרך למלחמה.." משו כזה.. יאאאא איזה סאטלה מזה ריגשתם אותי עכשיו אוף.. שבוע טוב ונעים.. -כשף!

Nechi Nech

New member
כן זה שיר ענק... בטעות מצאתי אותו

אצל איזה אחד בסולסיק פעם פשוט מרגש. ואלפא בלונדי ענק. אחד זמרי הרגאיי שמאוד אוהבים את ישראל (ולא בקטע של הראסטה zion וכל זה, אלא ממש אוהב את ישראל.)

למעלה