לזכר 6 מליון יהודים

לולי72

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif לזכר 6 מליון יהודים

LANIT1

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo104.gifנזכור ולא נשכח לזכרם-יום השואה../images/Emo16.gif

dafgol

New member
../images/Emo16.gif לזכרם ../images/Emo16.gif

יהי זכרם ברוך

frige

New member
../images/Emo16.gifיום עצוב אבל מהול בשמחה../images/Emo16.gif

יום עצוב, יום עצוב מאוד לעם היהודי, לעם היהודי ולעוד מיליונים שנהרגו במלחמה הזו. עמדתי בצפירה עם ינון על הידיים ונישקתי וחיבקתי אותו, אימצתי אותו חזק לליבי והבנתי שניצחנו, ניצחנו בגדול. ניצחנו את כל שונאינו, את כל מי שרצה להשמידנו. ניצחתי גם את המטורף שהייתי נשואה לו שבשעת מריבה אמר לי: "כששרפו את המשפחות שלכם בשואה פיספסו את סבא שלך". ניצחנו גם אותו. סבא שלי נשאר בחיים ונפטר בגיל 92 בארץ ישראל. סבי וסבתי מצד אמא שלי הצליחו לעלות ארצה לפני תחילת המלחמה. אח אחד של סבא שלי עלה אחרי המלחמה, עבר שם את כל הזוועות, הוא ואישתו. מעולם לא היו להם ילדים בגלל הניסויים והניתוחים שעשו לה. לסבי היו 10 אחים ואחיות ולסבתי 7, כולם, ההורים שלהם וכל המשפחה שמסביב, כולם הוכחדו על ידי הנאצים, יימח שימם. אין לנו הרבה משפחה, לאמא שלי היה עוד אח אחד שנפטר לפני כמה שנים וזהו. יש לו 3 בנות שאנחנו לא בקשר איתם, סכסוך ארוך של גירושים מכוערים שעברו. עם 4 בנים מקסימים כאלה, ניצחנו, ניצחנו ונמשיך לנצח, נמשיך לעלות מעלה מעלה ולחייך, להראות לכולם שאנחנו פה. מקימים משפחות במדינת ישראל, המדינה שלנו. סבי - יעקב קליינבורד ז"ל. סבתי - אהובה קליינוברד לבית סובול ז"ל. מדליקה
לזכרן של משפחות קליינבורד וסובול וכל המשפחות המורחבות שלהן. יהי זכרם ברוך. במותם ציוו לנו את החיים ואנו נמצה אותם עד תום עם כל הכוחות שלנו. בריאות ואהבה לכל.
שרית

שירה763

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif לזכרם

S r 35

New member
שרית - כתבת מרגש מאוד ../images/Emo7.gif

יהי זכר בני משפחתך שנספו ברוך
יהי זכר כל הנספים ברוך
ת.נ.צ.ב.ה.

למעלה