טרישה מקניל

python 4

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo39.gifטרישה מקניל../images/Emo39.gif../images/Emo16.gif

כמעט 5 שנים על מסכינו בטרם נלקחה מאיתנו בדמי ימיה, טרישה דניסון-מקניל היתה ותשאר אחת הדמויות האהובות (עלי) והזכורות לטובה של צעירים חסרי מנוח לתולדותיה. והיא בהחלט היתה צעירה - וחסרת מנוח כשצריך. טרישה נכנסה לחיינו ב- 2001 (ינואר 97 זמן צח"מ) כאשר ג'יל, שהיתה המאהבת של אביה, הכירה אותה לראיין. ההתאהבות היתה כמעט מיידית, אלא שראיין היה באותה שעה נשוי לבחור ההוא שכולם קראו לו נינה. לא מכשול כזה יעצור את הטריש שלנו - ואכן תוך זמן קצר ראיין הבין בהגיון לאן נושבת הרוח, התגרש מנינה והתחתן עם טרישה, למורת רוחה של אחותה מייגן
שקינאה בגלוי. אלא שראיין לא ניתק את הקשרים עם גרושתו, ואף הקדיש זמן רב לילד שלעולם לא גדל פיליפ הרביעי, שהוא שימש לו כאבא. טרישה קינאה (ובצדק), והחליטה להפסיק לקחת את הגלולה למניעת הריון בלי ליידע את ראיין. אכן טרישה נכנסה להריון, אך מהר מאוד הפילה את הילד - וכאן התחילה ההתדרדרות. היא עברה התמוטטות עצבים וסירבה לכל עזרה שבאה מצד ראיין. במקום זה, היא החליטה להתמקד במערכת יחסים של אחותה דאז עם מאהבה דאז, טוני ויסקרדי. האיבה בניהם היתה מוחלטת, איבה שהגיעה לשיאה בערב ראש השנה בקולונייד רום (אחת הפעמים האחרונות שראינו את הקולונייד, לדעתי) - כולכם בטח זוכרים את אותה סצנה מופלאה שבה טרישה וטוני הלכו מכות בלובי, קרב שנגמר בנשיקה לוהטת
- רק שטוני יצא בעקבותיו אישה כשהוא דחף מעליו את הטריש והכריז שהיא השתגעה לגמרי (בעוד שברור שהוא היה המשוגע האמיתי. להעדיף את מייגן על פניה?
) טוני החליט בעקבות כך להקדים את חתונתו עם מייגן. נרגשים ויפים הגיעו נינה, שרון (שהפכה בין לילה לחברה הכי טובה של מייגן) וקאסי להיות שושבינות הכלה - אך מי לא הגיע לחתונה? החתן, טוני, שהיתה לו פגישה דחופה עם גלגלי הרכב של טרישה. טרישה, שמיהרה לעצור את החתונה, עשתה רברס כדי לצאת מהחניה, "במקריות" באותו רגע שבו טוני עבר על האופנוע שלו. תאונה? מקריות? או שמה.. רצח מכוון? טוני התחתן לבסוף עם מייגן - במיטתו בבית החולים
. טוני מת זמן קצר לאחר מכן, כולם בכו ורק טרישה הגניבה חיוך קטן ומסתורי, כעונה על השאלה ששאלתי קודם. שרון ניסתה להוכיח את אשמתה של טרישה - אך נכשלה. למרבה המזל מייגן לא היתה מוכנה לסלוח לטרישה, ועזבה אותנו לתמיד. אך גם טרישה עזבה אז את ראיין, ונסעה עם אביה ללונדון. החודשים עברו, הפתיח התחלף לפתיח נטול-טרישה, וליבנו נמלא חשש שמא לא נראה את הבלונדינית הפסיכוטית יותר
. אך לא - כעבור חצי שנה טרישה חזרה במלוא כוחה במטרה לשקם את נישואיה עם ראיין. אך ראיין סירב לה, בטענה שהיא "לא יציבה"
. טרישה המתוסכלת פנתה לבחור הכי חתיך בג'נואה סיטי - קרטר מילס, הלא הוא מאט קלארק. קרטר גרם לה לשכב איתו, ולהפליל את ניק ולהכניסו לכלא. כשטרישה גילתה שקרטר השתמש בה מצפונה הציק לה והיא ניסתה להתאבד. אך מי אם לא ראיין הגיע כאביר על הסוס הלבן והציל את חייה האומללים. בפעם הבאה שראינו את טרישה היתה כשקרטר ניסה לברוח מהבקתה בא הוא כלא את שרון - טרישה היתה ב- gateaway car שלו, והפגינה שוב כישורי נהיגה מופלאים בשעה שנהגה את האוטו אל מעבר לצוק, בציפיה להרוג את עצמה ואת קרטר. כזכור טרישה סבלה מפציעות קלות בלבד - אך קרטר היה על סף מוות. קרטר ניתק את עצמו ממכשירי הנשימה - שוב כדי להפליל את ניק והפעם ברצח שלו - ועבר לשכון לתמיד בגן עדן ובמוחה הקודח של הטריש. ראיין וקית' אישפזו את טרישה במוסד פסיכיאטרי, שם היא החלימה במהירות ואף חתמה על מסמכי גירושין מראיין כדי להוכיח את זה. אבל במציאות היא לא לקחה את הכדורים שלה, והיא וקרטר (כעת בתפקיד המצפון שלה) תכננו את נקמתם במשפחת ניומן. ואת התוצאה ראינו השבוע - ראיין שילם בחייו על כל פשעיו הנוראים נגד הטריש, ויקטוריה נותרה האלמנה הבוכיה (שוב), ואילו טרישה אושפזה לעד בבית חולים פסיכיאטרי - לא לפני שמאט קלארק אמר לה - ולנו - שלום אחרון.
טרישה דניסון-מקניל
(1997 - 2001) - נכנסת לחיינו כסערה והותרת אותנו כעלה נידח ברוח. לנצח נזכור אותך ונזכור את אלה שפגעו בך - וכל אלה שעשו זאת ועדיין לא נורו או נדרסו ובכלל נשארו בטעות בחיים - יומכם קרוב

python 4

New member
והסקר השבועי עודכן../images/Emo26.gif

ענו מי יחסר לכם יותר, טרישה
או חלילה ראיין. זה שרשור אבל לטריש - מי שרוצה שיפתח אחד לראיין (אבל שלא יצפה ממני לנעוץ אותו..
)

The Abbott Girl

New member
אבל מה עם מאט ../images/Emo7.gif ../images/Emo72.gif

שעכשיו נעלם סופית מחיינו? פספסתי את הפרק שריאן מת, והאממ טרישה שיחקה פשוט נהדר ממש כל הכבוד! דווקא היה מגניב לראות איך היא ממשיכה להסתדר בבית משוגעים

Kalla

New member
כן, על מאט ממש חבל!

שחקן אדיר ודמות עם פוטנציאל.

Kalla

New member
אני יודעת שזה מזעזע, אבל:

אני חיבבתי את מייגן לא פחות מאת טרישה והצטערתי כשהיא הלכה. כמו כן, ראיין היה כבר מזמן צריך לעזוב את המופרעת הזאת ואביה היה צריך לדאוג לכך שלא ישחררו אותה מבית המשוגעים לעולם. היא הייתה שחקנית נפלאה, ללא צל של ספק, אבל העלילה האחרונה איתה הייתה כל כך לא אמינה ומגוחכת שלפעמים גרמה לי לשכוח זאת. הייתי מעדיפה אותה בעלילה שפויה ואז גם הייתי באמת יכולה לרצות שהיא תישאר, אבל הפרקים האחרונים הרסו את הרושם. ראיין לא יחסר לי בכלל. לא אהבתי אותו עם טרישה וגם לא עם ויקטוריה. דמות אפורה ומשעממת מדי שהייתה הכי מוצלחת בתקופה של נינה. תרומתו הגדולה ביותר לעלילה לאחרונה הייתה השיאים שאליהן הגיעה ויקטוריה כשחקנית.

לא יחסרו שניהם

לא ריאן ולא טרישה יחסרו לי ריאן משעמם לא מספק את הסחורה וטרישה מעצבנת

הילי123

New member
וואי, טרישה מתה???

כל החיים שלי כמעט (חוץ מהשנתיים האחרונות) ראיתי חסרי מנוח בהשפעה של אמא שלי וחברה שלה שכל הזמן ראו את זה..... כשגדלתי וראיתי שזה לא הולך להסתיים בזמן הקרוב, החלטתי להיגמל.. כן כן! אבל למה להרוג את ראיין????. לא היו יכולים למצוא לו דרך יותר טובה לעוף מהסדרה????? מה יהיה עם וויקטוריה???? וד"א, מה עם פול וכריסטין?:-O ומתי הסדרה מסתיימת בארץ? היא הסתיימה כבר בחו"ל??

ים כחול

New member
עוד 20 שנה הנין של ויקטור יהיה מנהל

של ניומן אנטרפרייז והנין של ג'קי ישנא אותו ... לא נראה לי שהסדרה הזו תיגמר בגילגול הזה , מה שנראה לי שאני איגמר לפניה

../images/Emo210.gif זה ארוך מדי אין לי כוח לקרוא

חוצמזה אתה לא אמור לשבת על דוקטורט או משהו במקום לגולל את חייה של הגברת דניסון מקניל?
ולא ענית לי לסמס ההזוי ששלחתי לך!!! מדוע ולמה?

ladymoon40

New member
לא נורא,יבוא אחר!

רבים וטובים אחרים הלכו....(לורן,וחזרה...נינה,קריסטין,הבן של הזקנה,אישתו הקודמת של בראד,הבעל הקודם של נינה,אישתו הקודמת של ג'ון שמתה מאיידס,אישתו העיוורת של ויקטור וההיא שבאה אחר כך,בעלה הקודם של ויקטוריה,ליאנה לאב,אמא של שרון,האמא האמיתית של קאסי+אמה,שני האחים התאומים ההם שאחד היה חבר או בעל של אשלי,איזו יפה אחת ששמה קסאנדרה שהייתה מאוהבת בפול,שילה,דרוסילה...ובטח עוד רבים אחרים).ונחשו מה?התרגלנו!

למעלה