(בערך)הודעת פרידה

../images/Emo160.gif(בערך)הודעת פרידה

אז אני טס לג'מייקה עוד כמה שעות, ונפרד מכם עד תחילת החודש הבא. זה לא אומר כלום-הפורום ימשיך להתעדכן, אני אעלה פינות ממחשבים שם, ואעדכן על הטיול שלי. מיכל תמשיך לנהל כשאני לא אהיה, תהיו טובים ותדברו מלא על רגאיי!!! אוהב ומתגעגע, גיל.

REL YESAYA

New member
גבר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תהנה!!!!!!!!!!!! !!! תשמור על עצמך....... !!!!!!!!!!!!!!!!!! תהנה בשביל כולנו!!!!!! אריאל

REL YESAYA

New member
ועוד משהו שיידי.....

חגיגות בוב מרלי בג'מייקה? אתה תהיה בהם!!?

ZeusMan

New member
תחלום עלינו בלילה, נכון ?!

מאן, אני מקווה שרב טוב יצוף מסביבך במסע שאתה הולך לחוות... מכל הלב, זוהי חוויה שלא תשכח כל החיים, CHARESH THE MOMENT... תעשה חיים ובהצלחה...

Nechi Nech

New member
אחשלי

וואלה הלוואי ותנצל את החוויה הזאת עד המקסימום, ותעשה כיף חיים מאן! מקווה שתהנה אחי! תחזור בשלום... כפרעלייך :)

התקוה 6

New member
נסיעה טובה!!!

סע בשלום ותחזור בשלום! אתה הולך לעבור חוויה מיוחדת, לך אחרי המוסיקה- שם נמצא הקסם! RISE MONTEGO-BAY!!! קינגסטון! לא יאומן! שמור על עצמך התקוה 6

Chenipeper

New member
גבררררררררררר!!!!

נתגעגע אבל העיקר שתעשה כיף חיים י'כלי!!!!!!!!!! אין דבר יותר טוב מזה לפני צבא מקווה...לנקות ת'ראש כמו שצריך!!!נסיעה טובה !!

SaBaGMaN

New member
כיף לשמוע את זה!

J.A.M.I.C.A תעשה חיים! נצל כל שניה שלך שם!!! כמה שיותר הופעות וארועים !!! לא יזיק גם איזה פאסה פאסה:)) הכי חשוב תשמור על עצמך! יאלה שיהיה בכיף

ק ר ח

New member
זה אותה תגובה כמו בבלוג,אולי תראה

את זה פה: גיל,כבר נסעת,לא ביקשתי ממך כלום כי הדבר היחיד שאני רוצה זה שתחזור בשלום,רב הסיכויים שתחזור ואז תאמין לי אני אשתוקק לראות אותך כדי שנשב בכיף עם מצב רוח טוב ותספר לי סיפורים מהחוויה הקסומה הזו שנקראת ג’מייקה ועל אורן MY MAN! אני אוהב אותך,ואם אתה קורא את זה כי אתה כל היום רק מתעדכן בבלוג המעפן הזה(סתם סתם צוחקים אחלה בלוג למה אתה אחלה בנאד’ם) אפילו אם אתה בסוף העולם,ובעצם אתה כרגע בסוף העולם,איזה כיף לך!!! שלא תחשוב לשנייה אחת שאנחנו לא מתגעגעים ולא אוהבים! ד"ש משנזה,שטיחמוס וערן קורץ!

למעלה