התפקדות אפריל

Robin Sparkles

New member
../images/Emo162.gifהתפקדות אפריל../images/Emo162.gif

כללי- שם- זכר\נקבה- גיל- תאריך לידה- כיתה- מיקום גיאוגרפי- מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- החודש הקודם- דבר טוב שקרה- דבר רע שקרה- סרט החודש- סדרת החודש- אלבום החודש- שיר החודש- זמר\ת החודש- להקת החודש- ספר החודש- מאכל החודש- אירוע מיוחד שהייתם בו- החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות- משהו רע שהולך לקרות- אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- ספר שאתם מתכוונים לקרוא- מה עדיף מרץ או אפריל- מה תעשו בפסח? אוהבים מצות? מאכל אהוב של פסח- חודש אפריל נהדר לכולם וחג שמח!
XOXO,Gossip Girl

Robin Sparkles

New member
חודש מוזר האמת..

כללי-
שם-כרמית
זכר\נקבה-נקבה
גיל-עוד חודשיים ו-6 ימים 18
תאריך לידה-7.6.91 (אני מרגישה זקנה...
)
כיתה-י"ב
מיקום גיאוגרפי-מרכז
מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר-[email protected]
החודש הקודם-
דבר טוב שקרה-חבר של אחותי הציע לה נישואים!! 3 שנים חיכיתי לזה....כל החודש הזה למהדתי רק 10 ימים!!!
מוזר מוזר אבל זו האמת.. וקניתי "היפנוטיק"
דבר רע שקרה-נכשלתי בטסט
סרט החודש-נער החידות ממומביי!!! והפסקול השולט שלו.. וגם מארלי ואני
סדרת החודש-עקרות בית נואשות
אלבום החודש-הפסקול של נער החידות ממומביי
שיר החודש-ג'איי הו בעיקר וגם הו סאייה וגם all this time
זמר\ת החודש-ג'יימס מוריסון ונלי פורטדו (כי יש להם שיר מושלם)
להקת החודש-
ספר החודש-twilight. בטח אני אפסיק לקרוא אותו עוד יומיים כמו עם כל ספר..
מאכל החודש-המבורגר בבורגוס
אירוע מיוחד שהייתם בו-לא היה אירוע מיוחד
החודש הנוכחי-
משהו טוב שהולך לקרות-טסט? ואולי בשעה טובה אני אסיים עם ה*** הזה
משהו רע שהולך לקרות-מועד ב' באזרחות ובטח לקבל גם בו ציון גרוע
אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה-ג'איי הו!!
ספר שאתם מתכוונים לקרוא-twilight
מה עדיף מרץ או אפריל-מרץ בגלל החופש
מה תעשו בפסח?ניסע כל המשפחה לטיול באיזה חור כנראה..אבא אמר לי שכשניסע ניקח איתנו את הלפטופ
גם אייפוד,גם לפטופ.. אוווף והיו אמורים לעשות לי ביטוח על האוטו החדשששש נוט פייר
אוהבים מצות?לא
מאכל אהוב של פסח-איזה אוכל יש בדיוק? אני מורעבת כל החג... נראה לי אני אוכל סושי או משו כל השבוע...
הודגש באמצעות מדגישומטיק

Galuush

New member
עונה../images/Emo13.gif

שם- גל זכר\נקבה-נקבה
גיל- 19 תאריך לידה- 5.3.1990 כיתה- צבא מיקום גיאוגרפי- מרכז מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- מסרים
החודש הקודם- דבר טוב שקרה- יומולדת שלי ושל סלין דיון
דבר רע שקרה- לא זוכרת סרט החודש- אין
סדרת החודש- אין
אלבום החודש- כל מיני שירים
שיר החודש- לא יודעת
זמר\ת החודש- סלין!!!!
להקת החודש- scorpions ספר החודש- New Moon וEclipse מאכל החודש- לא יודעת אירוע מיוחד שהייתם בו- הענקת דרגה של המפקדת שלי, היום היה לנו סיור ליד ושם
החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות- עוד שבוע!!!!!!!!!!!!!!!!!!
משהו רע שהולך לקרות- פסח א' בבסיס
אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- במידה ואני אקנה אלבום החודש- זה יהיה זה
ספר שאתם מתכוונים לקרוא- Eclipse ועוד כמה
מה עדיף מרץ או אפריל- מרץ!!!! מה תעשו בפסח? בבסיס, בתקווה שאני לא אעשה כלום- משמע, שלא יהיו יותר מדי תקלות
אוהבים מצות? יאפ מאכל אהוב של פסח- מצה עם גבינה צהובה מטוגנת של אמא

Keren 104

New member
../images/Emo157.gif מתפקדת ../images/Emo157.gif

כללי- שם- קרן זכר\נקבה- נקבה גיל- 16 תאריך לידה- כיתה- ' מיקום גיאוגרפי- מרכז מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- פיסבוק- keren goldberg החודש הקודם- דבר טוב שקרה- טיל שנתיייייי דבר רע שקרה- המבחן במת' סרט החודש-into the wild סדרת החודש- גוסיפ גירל, אחים ואחיות, האוס אלבום החודש- שיר החודש- זמר\ת החודש- להקת החודש- ספר החודש- מאכל החודש- פסטה אירוע מיוחד שהייתם בו- טיול שנתייייי החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות- חופש משהו רע שהולך לקרות- לימודים בחופש :( אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- שני האבומים של לילי אלן ספר שאתם מתכוונים לקרוא- מה עדיף מרץ או אפריל- אפרילללל מה תעשו בפסח? לישון, קניות, לימודים לצערי, חברים אוהבים מצות? איכססססססססססססססססססססס ממש ממש לא מאכל אהוב של פסח- אין כזה! אני בדרך כלל עושה דיאטה בפסח :)

22 GaLoSh

New member
עונה ....

כללי- שם-גל זכר\נקבה-נקבה גיל-14 תאריך לידה- 29 ליוני כיתה- ח' מיקום גיאוגרפי- המרכז מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר-.... החודש הקודם- דבר טוב שקרה-נולד לי בנדוד חדש דבר רע שקרה-קיבלתי 77 במתמטיקה סרט החודש-זוג משמיים סדרת החודש-גוסיפ גירל אלבום החודש-paramore - riot שיר החודש-ביילי ג'ין - דייויד קוק ההורס זמר\ת החודש-דייויד קוק להקת החודש-פארמור ספר החודש-twilight מאכל החודש-רביולי אירוע מיוחד שהייתם בו-ברית של בנדוד שלי החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות-מקווה משהו רע שהולך לקרות-מקווה שלא אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה-.... ספר שאתם מתכוונים לקרוא-מבחן קבלה מה עדיף מרץ או אפריל-אפריל כי מגיע האביב סופסוף מה תעשו בפסח?בית , לצבור כוחות לתקופת מבחנים קשה !! אוהבים מצות?לרר מאכל אהוב של פסח-כלום חוץ מעוגיות ((החולשה שלי )) חג שמח לכולםם!!! you know you love me XOXO , gossip girl

../images/Emo60.gif../images/Emo16.gif

כללי- שם-מעין זכר\נקבה-נ גיל-19 תאריך לידה-4.10.89 כיתה-י"ג מיקום גיאוגרפי-מרכז מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- במסרים למי שממש רוצה
החודש הקודם- דבר טוב שקרה-ממ מפגר עם כמה חברות שלא ראיתי הרבה זמן.. דבר רע שקרה-סבא שלי נפטר
סרט החודש-דמדומים סדרת החודש-אחת שיודעת,איך פגשתי את אמא,הבורר אלבום החודש-Red Hot Chili Peppers-Greatest Hits שיר החודש- HERE WITHE OUT YOU זמר\ת החודש-נלי פורטדו להקת החודש-3 DOORS DOWN ספר החודש-
מאכל החודש-
אירוע מיוחד שהייתם בו-- החודש הנוכחי- ספר שאתם מתכוונים לקרוא-דמדומעם מה עדיף מרץ או אפריל-אפריל מה תעשו בפסח?לא יודעת עדיין:S אוהבים מצות?יאפפ מאכל אהוב של פסח-חרמזלייך
(מאכל של סבתא
)

מתפקדת..../images/Emo195.gif

כללי- שם-רונית זכר\נקבה-ממ.. גיל-18 תאריך לידה-18.12(OMG אני כבר זקנה!) כיתה-יב'. מיקום גיאוגרפי-דרום מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר-מסר.. החודש הקודם- דבר טוב שקרה-אירוע של המשפחה היה ממש מצחיק!,כל מיני טיולים הזויים והתקבלתי לשנת שירות!
דבר רע שקרה-לימודים,מבחנים איכשהו כל המורות השיגו את המספר שלי והן מרשות לעצמן להתקשר אליי בבוקר בערב בצהרים וגם סתם לשלוח לי הודעות..
סרט החודש-בת הים הקטנה כל שלושת הסרטים! סדרת החודש-גוסיפ,90210,והתחילו כל העונות של הטופ מודל מחדש+האוס אז הן בטח יעברו חרישה. אלבום החודש-.. שיר החודש-ואיך שלא של מוש בן ארי... זמר\ת החודש-Stevie Wonder להקת החודש-'King of leo,The Beatles ספר החודש-מבחן קבלה. מאכל החודש-קוקמן!!!! אירוע מיוחד שהייתם בו-אירוע של המשפחה.. החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות-אני אהיה הרבה בבית כי יצאנו לחופשת מתכונות,חברה שעברה דירה באה להתנחל בחג. משהו רע שהולך לקרות-מתכונות,בגרויות. אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה-Stop This Train - John Mayer כדי לא לאבד את השפיות. ספר שאתם מתכוונים לקרוא-הרבה..אני צריכה לגמור את רשימת הספרים שלי.
מה עדיף מרץ או אפריל-אפריל..רק בגלל שהאביב מתקרב!
מה תעשו בפסח?אנקה,אלמד,אבקר משפחה וקצת עם החברות. אוהבים מצות?לא!!!! אני שונאת מצות!!
מאכל אהוב של פסח-לא אוכלת בפסח..חולמת על לחם!
חג שמח! ונראה מה אליהו יביא..

RayoDeLuz

New member
להלהלה..

כללי- שם- קרן זכר\נקבה- נ' גיל- החודש בת 19
תאריך לידה- 27.4 כיתה- א'
מיקום גיאוגרפי- קנדה מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- במסרים
החודש הקודם- דבר טוב שקרה- לויודעת דבר רע שקרה- לוזוכרת סרט החודש- הוא לא בקטע שלך סדרת החודש- גוסיפ ו90210 ורוקדים עם כוכבים אמריקאי אלבום החודש- בריטני וטיילור שיר החודש- WHITE HORSE של טיילור סוויפט זמר\ת החודש- טיילר
להקת החודש- אין ספר החודש- אין מאכל החודש- פשטידת תירס
אירוע מיוחד שהייתם בו- אין החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות- יומולדת לי
משהו רע שהולך לקרות- לא יודעת אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- כלמיני ספר שאתם מתכוונים לקרוא- לויודעת מה עדיף מרץ או אפריל- אפריל
מה תעשו בפסח? נלמד
אוהבים מצות? ככה ככה מאכל אהוב של פסח- קניידעלך!
אה וחרוסת!

BadtotheBone

New member
אוי. את לא מבינה בכלל

כמה חרשתי של וויט הורס של טיילור סוויפט. גם לאב סטורי חמוד, אבל וויט הורס מעולה!! חח

liat012

New member
מתפקדתD:

כללי- שם- ליאת זכר\נקבה- נקבהD: גיל-15 עוד מעט עוד מעט! תאריך לידה- 21.6 כיתה- ט' מיקום גיאוגרפי- מרכז. מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- יום אחד.. החודש הקודם- דבר טוב שקרה- מחנה אומנות [של המגמה] היה מדהים. דבר רע שקרה- רבתי עם החברות. וזה עדיין נמשך רק עם אחת.. סרט החודש- סדרת החודש- גוסיפ גירלD: והישרדות אבל זה כבר ריאליטי^^" אלבום החודש- אין. שיר החודש- love song של שרה משהו..סינגל ליידיס של ביונסה
זמר\ת החודש- לא יודעתXD להקת החודש- nicelback מי שמכיר:) ספר החודש- רוץ ילד רוץXD חרשתי עליו ליומן קריאה במשך יומיים!!
מאכל החודש- עוגת גבינה ושוקולד
וסלט חסה עם עוף! ואבוקדו! אירוע מיוחד שהייתם בו- ההופעת מחול של מגמת ביה"ס של אחותי.. היה מדהים
וכמובן יומולדת של אמאD: החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות- חופש פסח. אבל זה לא כזה טוב..
משהו רע שהולך לקרות- נקווה שלא יהיה. אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- כל מה שאחותי שומעת. ספר שאתם מתכוונים לקרוא- new moon אני באמצע! מה עדיף מרץ או אפריל- לא יודעת. ניראה לי שמרץ.. לא אפריל! לא מרץ? לא יודעתXD מה תעשו בפסח?לונה פארק ועוד... אוהבים מצות? אהאD: מאכל אהוב של פסח- מצות עם חרוסת ולחמניות מיוחדות כאלו של אמאD: ורוגלך!@#

JAP Noa

New member
"מילים שהשארתי קיבלו משמעות.."

"אני מחזיק לך חזק את הידיייים.."
כללי-
שם- נעה
זכר\נקבה- Girllllllllll..
גיל-18 ושבעה חודשים בדיוק
[מחר אבל זה לא קריטי..]
תאריך לידה- השלישי לספטמבר טוהוהוו
כיתה- ביוםםםםםםםםםםם..לא תודה:)
מיקום גיאוגרפי-Haifa חחחח..
מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- למי שצריך יש, למי שאין מוזמן לבקש
החודש הקודם-
דבר טוב שקרה- הביקור בבה"ד שעשה לי את החייים בערך:)
דבר רע שקרה- שקיבלתי שמירות מזדייינות.
ותורנויות מגעילות.
סרט החודש- לא היה אחד כזה. הצבא הורס לי את התרבותיות
סדרת החודש- 90210 התותחית
זה נהיה ממש טוב מפרק 6 ככה.
אלבום החודש- לא היה אחד ספציפי
שיר החודש- הווווו לילי אלן - פאקיו וורי מאצ'
וברוקן סטרינגז הגאוני
וגם כלמיני דור דניאל למיניהם ומיייליייף ווד סאק וויטאוט יו
זמר\ת החודש- חחחחחחחחחחח זאת מהמגדלים:) [יש לנו ליד המשרד בבסיס מגדל, וכל יום בשעה מסויימת יש משם שירים בצרחות, וזה בין המצחיקים
קיצר אנחנו חשבנו שזה מהמגורים ושזה קורסיסטיות משועממות או שזה איזה מישי לא גאונה מידי מהסגל, ואז פתאום גילינו שזה מישהי ששומרת במגדל ופשוט ממממממש משעמם לה.]
להקת החודש- ממש אין כזאת.
ספר החודש- גם לא קראתי כלום. אני כזאת חסרת תרבות ה'.
מאכל החודש- הוווו מממ קרקרים וגבינה חחחח, הארוחת צהריים האולטימטיבית
וקולה זירו
אירוע מיוחד שהייתם בו- הביקור בבה"ד!!!!!!!!111
הענקת דרגה לעוד מישי מהמשרד שלי [זה אומר שעוד מאבחנת תגיע..וויפי..], מיונים? חחחח..
החודש הנוכחי-
משהו טוב שהולך לקרות- חופש לאיזה יומיים וחצי..גיבוש לוחמות!
גיבוש צנחנים
והקורס הבא נפתח אז זה יהיה מצחיק ברמות
משהו רע שהולך לקרות- שמירותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת
בפאקינגגגגגג ליל הסדר. אחת מהבנות שאני הכי אוהבת בעולםבעולם[
] משתחררת
וכרגיל טחינות רגילות.
אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- רציתי - דור דניאל..הוא כבר התחיל להיחרש ברגעים אלו ממש
ספר שאתם מתכוונים לקרוא- ווואי מלא, הולך להיות שבוע שמירות משמים.
מה עדיף מרץ או אפריל- מרץץץץץץץץץץץץ. אני לא רוצה אפריל
מה תעשו בפסח? שמירותתתתתתתתתת כמו חסרת חיים
בפסח ב' אני בבית אז בטח זה ייפצה על פסח א'.
אוהבים מצות? מאוד מאוד מאוד
מאכל אהוב של פסח- לא יודעת
הודגש באמצעות מדגישומטיק
קראת? חג שמח
תמליצי לי על ספר שיעביר לי את השמירות האלה בשלום

BadtotheBone

New member
הריקוד של סוניה

האי של סופיה נראה ספר נחמד מכתב בבקובוק ספר קל וחמוד בדיוק מהסוג שצריך כדי להעביר שמירות הגשרים של מחוז מדיסון מי מפחד מוירג'יניה וולף ספרי סאטירה של אפרים קישון: הג'ינג'י עם המפתח, וספר משפחתי. זהו לספרי שמירות כל השאר שאני אוהבת הם דיכאוניים אז אני לא ממליצה לשבוע שמירות.. וקחי את זה באיזי, זה יעבור, ויאללה עודמעט תהיי פז"מניקית גם ולא ידפקו לך שמירות מהגיהנום..

Evil Kittie

New member
מאבחנת שלי!!!

איי לאב יו סו!!!!
כאפרע על פאק יו של לילי אלןןןןן אני יכולה לשמוע אותו שעות ווברוקן סטרינגז קיצר כל מה שרשמת חחחחחחחח וטוב שנזכרת חחח 90210 הסדרה הכי שולטת בעולם [אחרי גוסיפ] לאב יווווו!

BadtotheBone

New member
מתפקדת

כללי- שם- אלי אקרמן זכר\נקבה- נקבה גיל- 21 תאריך לידה- 18/10/87 כיתה- כבר מזמן לא מיקום גיאוגרפי- מרכז מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- AIM שזה סוגשל אייסיקיו ואפשר להוסיף אותי רק באייסיקיו...בקשו בפרטי, תקבלו בשמחה. החודש הקודם- דבר טוב שקרה- הכרתי בחור כ"כ חמוד ואנחנו יוצאים כבר כמה זמן... דבר רע שקרה- כל מיני שום דבר מספיק דרמטי בשביל שאני אשלוף אותו עכשיו סרט החודש-נראה לי טוויליט סדרת החודש- פרנדס כרגיל אלבום החודש- המ, אין. שיר החודש- כל מיני זה משתנה נורא מהר אצלי זמר\ת החודש- להקת החודש- ספר החודש- מי מפחד מוירג'יניה וולף..קראתי אותו כשהייתי בבצפר בשביל עבודה שהכנתי, ולא מזמן קראתי אותו שוב בשביל לעזור לאחי לעשות עבודה עליו חח מאכל החודש- אין אירוע מיוחד שהייתם בו- חתונה של בת דודה היה כיףכיףכיף החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות- זה הולך להיות חושד אחד פחות לקראת השחרור הנכסף! משהו רע שהולך לקרות- כלום אני מקווה חח אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- לא ברור עדיין ספר שאתם מתכוונים לקרוא- כל מיני מה עדיף מרץ או אפריל- אפריל, פסח! מה תעשו בפסח? חופש, מנוחה, לצאת, לבלות אוהבים מצות?לא מאכל אהוב של פסח- עוגת מצות...

MeItOsH

New member
מתפקדת

שם-מיתר זכר\נקבה-נקבה גיל-16 תאריך לידה-20.6 כיתה-יא מיקום גיאוגרפי-נצרת עילית מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר-תבקשו ובכיף:] החודש הקודם- דבר טוב שקרה-מסע בראשית
,טוויליט דבר רע שקרה-לא זכור לי משהו מסוייים סרט החודש-טוויליט סדרת החודש-CSI:NY אלבום החודש-All I Ever Wanted - Kelly Clarkson שיר החודש-ממ לא יודעת זמר\ת החודש-קלי
להקת החודש-פארמור ספר החודש-סאגת טוויליט. מאכל החודש-
אירוע מיוחד שהייתם בו-מסע בראשית. החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות-חופש,להתנקות מהכל משהו רע שהולך לקרות-מתכונות אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- all i ever wanted שהולך לעבור חרישה לפחות בחצי השנה הקרובה. ספר שאתם מתכוונים לקרוא-באלי לקנות מלא ספרים אז אני לא יודעת. מה עדיף מרץ או אפריל-אפריל מה תעשו בפסח?השלמות לבצפר,זמן איכות עם הבנות אוהבים מצות?לא ממש מאכל אהוב של פסח-עוגת מצות..

Just Freckles

New member
מתפקדת../images/Emo195.gif

כללי- שם- נויה זכר\נקבה- נקבה גיל- 14 וקצת תאריך לידה- 29.1 כיתה- ח' מיקום גיאוגרפי- מרכז
מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- במסר החודש הקודם- דבר טוב שקרה- הטיסה לרומא :) דבר רע שקרה- לא זוכרת. אני מדחיקה כאלה דברים
סרט החודש- The house bunny סדרת החודש- גוסיפ, ברור! אלבום החודש- שיר החודש- כל מיני זמר\ת החודש- כנ"ל להקת החודש- כנ"ל ספר החודש- Queen of babble gets hitched מאכל החודש- פסטה\פיצה\גלידה
אירוע מיוחד שהייתם בו- יומולדת לחברה החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות- היה כבר ים אל ים, יהיה- החופש הגדול מתקרב
משהו רע שהולך לקרות- מבחנים
אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- ספר שאתם מתכוונים לקרוא- לעולם-לא-עולם של ניל גיימן מה עדיף מרץ או אפריל- אפריל מה תעשו בפסח? במה שנשאר ממנו כלום
אוהבים מצות? בטח מאכל אהוב של פסח- קניידלך
חודש אפריל נהדר לכולם וחג שמח!

למעלה