סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo162.gifסיכום שבועי../images/Emo162.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

Galuush

New member
מסכמת

משהו טוב שקרה לך השבוע: ראיתי מישהו שאני מחבבת
משהו רע שקרה לך השבוע: אתמול בלילה
אכזבת השבוע: לא יודעת שיר שלא הפסקת לשמוע: staying alive התחדשות השבוע: אין תוכנית השבוע: אין סרט השבוע: מארלי ואני, קונג פו פנדה, החופשה, ג'ונו - ככה זה כשסוגרים פסח א'
ספר השבוע: לא קראתי ממש, אבל Eclipse מאכל השבוע: מצות?! יציאת השבוע: הביתה!!!! משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: החופשה הארוכה
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:
אדם שעשה לך את השבוע: חברה שלי שעשתה איתי את פסח א' ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: בליל סדר מישהו הקריא וקצת הסתבך, אז מישהו מהיחידה שלי לחש לי ולחברה שלי: "ושאינו יודע לקרוא"
בשיר דיינו יש שורה שאנו מודים לה' שבנה לנו את בית הבחירה. כשהגענו לשורה הזו, אני וחברה שלי נקרענו מצחוק! תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא: חופש!!! והרבה ממנו
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סבבה

Robin Sparkles

New member
מסכמת!!!../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:החג
משהו רע שקרה לך השבוע:המחשה שלי נדפק לגמרי
אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע:AR Rahman Feat The Pussycat Dolls-Jai Ho (You Are My Destiny) Slumdog Millionaire- Paper Planes (DFA Remix) התחדשות השבוע:ג'ינס מדיזל וחולצה מלי קופר תוכנית השבוע:90210.לא היה משהו אחר... סרט השבוע:סקובי דו פוגש את האחים בו (נוסטלגיהההה
) ספר השבוע: מאכל השבוע:המבורגר. ביום של הערב חג הבורגר קינג היה פתוח עד 3 אז ב-2 בערך אח שלי נסע וקנה לנו... יציאת השבוע:קניון משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:לסיים עבודות שאני צריכה להגיש אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:אני וחברה שלי ראינו ברחוב כלב שסיפרו אותו.. אני:"אוי מיסכן איזה מכוער עשו אותו" תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:סביר +

RayoDeLuz

New member
אוווווווווו ../images/Emo3.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: חברה שלי הודיעה שהיא יכולה לטוס אותי לארה"ב! משהו רע שקרה לך השבוע: נגמר הסמסטר אכזבת השבוע:
שיר שלא הפסקת לשמוע: TELL ME WHY של declan galbraith התחדשות השבוע: תיק וDVD של PICTURE THIS תוכנית השבוע: 90210 סרט השבוע: PICTURE THIS ספר השבוע: לא זוכרת מה שמו חח מאכל השבוע: חרוסת תוצרת ביתית.. שמנו תות ותפוח ודבש ואגוזים.. יצא מעדן מלאכים!
יציאת השבוע: ליל הסדר בבית זה נחשב?
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לתכנן את הטיול לLA!
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברותיי אדם שעשה לך את השבוע: חברה שלי וסבא שלי חח ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: ידיד שלי באמצע שיחה על סרטים.. "שניה אני פותח קופסת שימורים"
תמונת השבוע: אין התוכניות שלי לשבוע הבא: לתכנן את הטיול לLA וללמוד ולקרוא ספרים.. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: אחלה :)

JAP Noa

New member
"מחפש בדמעות את השמיים.."

"רציתי שאמא תחבק, ותגיד אני כאן זה בסדר..מותר גם לבכות זה מחזק..אז בכיתי בסתר."
משהו טוב שקרה לך השבוע: זה יהיה מוזר להתייחס לשבוע הזה במונחים של טוב ורע, אבל למדתי המון דברים חדשים על עצמי. הוכחתי לעצמי כל כך הרבה דברים. זה כל פעם מדהים אותי מחדש הצבא הזה, כמה שהוא יכול לחזק אותך ולחשל אותך, ובאותה מידה להביא אותך לתהומות נוראיים. אבל באמת שבסופו של דבר, במיוחד עכשיו שאני בבית, היה לי שבוע מדהים.
משהו רע שקרה לך השבוע: כל מה שכתוב למעלה. בתוספת העובדה שאתמול הרגשתי שאני עומדת למות, השמירה האחרונה לא זזה לי. זה היה קשה. וגם שגיליתי שהשבוע שמירות הבא שלי הוא עוד שלושה שבועות.|מתאבד|
אכזבת השבוע: שלא יכולתי ללכת לדבר שהיה הכי חשוב לי בחיייייים
כי סגרתי כמו כלב בבסיס.
שיר שלא הפסקת לשמוע: רציתי - דור דניאל ברוקן סטרינגז
וכלמיני רנדומלייים בגלגל"צ ובפלאפונים של אנשים וזה.
התחדשות השבוע: מיליארד וחצי עקיצות, כדורים נגד בחילות, כאבי ראש ומלא כתמי גריז על המדי א'?
סתם חחחח היום אני הולכת לטי - מרקט
אז בטח יהיו מלאמלא דברים משם. ושבוע שעבר ביום שבת [לא סיכמתי מאז
] קניתי תיק מושלם
אוברסיייז מדמוי עור אפור, משהו מדהים.
תוכנית השבוע: מממממממממממי ראה טלוויזיה? עוד מעט שיהיה לי כוח אני אשלים קצת דברים שפיספסתי..חשופים, פרויקט מסלול.
סרט השבוע: משו.
ספר השבוע: יוונית למתחילים.
ככככככזה ספר יפה. מממש נהנתי. ובכלל קניתי מלא ספרים שיהיו לי לשמירות ולא יצא לי לקרוא אותם, אני אקרא היום.
מאכל השבוע: ווווווווווווווווואי ההורים התותחים שלי כל הזמן באו לבקר והביאו אוכל
קיצר מקדונלד'ס אחרי איזה שבוע של רעב
יציאת השבוע: מהבסיססססססססס לחופשי?
אשכרה מעבדות לחירות
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: חחחחחחחחחחחוווווווווווווווווווווווווווופפפפפפפפפפפפפפפפפפפפששששששששששששששששששששששששששששש
מהיום עד ראשון. אמא'לה איזה כיף!
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את כל היפות והאהובות שלי, בתקווה שיהיה לי זמן לראות את כולם
אדם שעשה לך את השבוע: כל מי שסגר איתי פסח א'
נהיינו חבורה מגובשת חחחח..
ציטוט\\\\\\יציאת\\\\\\מילת השבוע: וווואי היו כלכך הרבה, ושום דבר לא יצחיק אותכם כי צריך להיות מסטול ממממממממממש או מהבסיס בשביל להבין. אבל היה אחד אדיר
השלט שתלו לנו בש.ג "בסיס זה כשר לפסח, נא לא להכניס חמץ! בגאטים, פיצות, פלאפל."
תמונת השבוע: איןלי.
התוכניות שלי לשבוע הבא: ליייייייייייייישון, לנוח, שופינג
להיות עם המשפחה וכאלה, עם חברות.. ובעיקר מה שיבוא יבוא..
החייים יפים כשאתה בחופש
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: היה..מדהים. עם כמה שזה קשה לסכם את זה ככה. ותודה לאל שזה נגמר.
שבוע טוב בנות

למעלה