דו קיום בכפר סבא (בתודה לאל)

../images/Emo163.gifדו קיום בכפר סבא (בתודה לאל)

כפר-סבא וטירה מארחות את הפילהרמונית בכיכר העיר כפר סבא כפרויקט משותף לשתי העיריות התזמורת הפילהרמונית הישראלית בניצוחו של מנדי רודן תופיע לראשונה בקונצרט פתוח לקהל הרחב בכיכר העיר כפר-סבא במוצ''ש, התשעה ביולי. יהיה זה המופע הראשון בסדרת מופעי תרבות פתוחים לקהל שמקיימת השנה מועצת הפיס לתרבות ולאמנות, תחת הכותרת ''בימת פיס'', ובמימונה. המועצה נענתה להצעתם של ראש העיר יהודה בן חמו ושל מחזיק תיק התרבות עו''ד עמוס גבריאלי, ותקיים את המופע הראשון בסדרה בכיכר העיר כפר סבא, כפרויקט משותף לעיריית כפר סבא ולעיריית טירה. ראשי העיריות של כפר-סבא ושל טירה, יהודה בן-חמו וחליל קאסם, המארחים את התזמורת הפילהרמונית אמרו, כי הקונצרט מהווה מחווה לדו-קיום וליחסי השכנות הטובה שבין שתי הערים. בתכנית: • ורדי: הפתיחה 'כוחו של גורל' • בטהובן: סימפוניה מספר 7 (פרקים: שלישי ורביעי) • הידן: קונצ'רטו לחצוצרה (עם הסולן יגאל מלצר) • מיצירות יוהן שטראוס: ואלס 'הדנובה הכחולה' , פולקה 'טריץ' טראץ', ואלס 'הקיסר', פולקה 'דונר אנד בליץ' • ולסיום: המארש של סוזה: 'כוכבים ופסים'. הקונצרט ייחתם במופע זיקוקין די-נור. אלפי כיסאות יוצבו בשטח כיכר העיר לנוחיות הקהל, והקונצרט יועבר גם על גבי מסכי ענק שיוצבו בכיכר. הכניסה חופשית ללא תשלום. את הקונצרט מפיק אגף התרבות בעיריית כפר סבא בראשות דני וייס, בשיתוף עם אנשי מועצת הפיס לתרבות ולאמנות. מתוך "קול הכפר" מה דעתכם? האם דבר כזה יכול להוביל לשינוי?

ba r2 0 1 0

New member
חח בדיוק יצא לי לקרוא את זה עכשיו..

מחווה יפה מאוד..! לשינוי של ממש זה בטח לא יוביל (סורי על הפסימיות
) אבל טירה וכפר-סבא כבר ביחסים טובים (לא?!) אז את היחסים שכבר קיימים זה כן יכול לשפר מישהו מיכם (חברי הפורום) בא?

איזה יחסים טובים יש כאן?

אני זוכרת שפעם הייתי בתנועת נוער של יהודים מכפר סבא וערבים מטירה , התנועה נפגשה שבוע כאן ושבוע בטירה. וכל מי שסיפרתי לו על זה אמר לי שאני משוגעת שאני נוסעת לטירה. האם זה דו קיום?

ba r2 0 1 0

New member
חחח אין לי כל כך מושג מה היחסים אבל

שמעתי פעם כל מיני דברים שחשבתי שיש גם כמה יחסים טובים וגם יחסים רעים... אז התכוונתי שהרעים לא ישתפרו בגלל ההופעה אבל מה שכבר קיים יכול להשתפר...

למעלה