יום העצמאות

../images/Emo163.gifיום העצמאות../images/Emo104.gif

חברים יקרים, ביום העצמאות על הבמה המרכזית ברחבת הקניון יופיעו משעה 20:30 בועז שרעבי, מוניקה סקס וD.J עידן גוטמן. ברחבת קולנוע חן בשכונות המזרח מהשעה 18:00 מיק המצחיק, להקת המטפסים, מושיק עפיה ואיציק קדוש. במגרש כדורגל בשכונת עליה, מהשעה 18:00: יופיעוציון גולן, פיני חדד ונתי לוי. מה דעתכם??

ba r2 0 1 0

New member
אוח.... :/

קודם כל.... כל שנה שאני נזכר מה קורה בעלייה זה כבר גורם לי לבכות... חח אני גר בדיוק מול המגרש שלהם (הוא בסוף עלייה) והם תמיד מביאים לשם זמרים עם מוזיקה מזרחית מעצבנת, מגבירים את הווליום הכי חזק ולא מפסיקים עם זה עד הבוקר
זה פשוט נורא
חח והם צועקים כל הזמן על הילדים שם שהם השכירו במיוחד בשבילם מתנפחים והם לא עולים עליהם
על הבמה המרכזית גם לא משהו מיוחד אבל בסדר...

אעאע מוניקה סקס@!! ../images/Emo85.gif

[:!!! אני מחכה לזיקוקים והאווירה הכיפית שתהיה. והפעם יחי הספריי שלג |:

Frgr

New member
מוניקה :) נחמד ביותר :)

אבל בעוד בערים אחרות מביאים מופעים מפוצצים וכו', כפר סבא תמיד נשארים מאחור. אני בטוח שרעננה יביאו כמה אומנים גדולים. אפילו קריית אתא, שהיא לא מתקרבת לגודל של כפר סבא מביאה את היהודים, בית הבובות ומטרופולין :/(ומירי מסיקה).

תגובה

אני אישית מאוד מבסוט האירועים ומהמופעים שיש בעיר כפר סבא. אין ערים בגודל של כפר סבא שעושים כל כך הרבה אירועים והופעות. וFrgr אתה בדקת שהמופעים בקריית אתא הם בחינם או שהם עולים כסף אוהב והמשך חג שמח וכשר אמיר

Frgr

New member
חינם

ויש הרבה ערים שלא רק עושים כל כך הרבה אירועים והופעות, אלא גם יותר.

.......

1.אתה מוזמן לנסוע לקריית אתא. 2. אני שמח שאני גר בעיר כמו כפר סבא 3. תראה לי עיר בגודל של כפר סבא שחוגגת ומקיימת גם :מימונה, יום עצמאות,פורים,מרוץ כפר סבא,צעדת כפר סבא,ויש עוד אירועים . אוהב אמיר

Frgr

New member
תראה..

הויכוח הזה ממש מיותר לדעתי. אם בא לי אני יכול לחרוש על האינטרנט ולמצוא כתבות על אירועים בערים אחרות, אבל מה הטעם? אני כולה אמרתי שכפר סבא נשארו מאחורי ערים יותר קטנות ממנה ביום העצמאות הזה.

keri7

New member
שאלה...פליז תגיבבוו^_^

רגע ההופעות של מטרופולין היהודים בית הבובות ואלו בקרית אתא הם חינם?ומתי הם מתחילים בכלל איפה זה?

המופעים בערב יום העצמאות בערי השרון

הנה ההופעות בערב יום העצמאות: הוד השרון-משינה הרצליה- שירי מיימון וסאבלימינל והצל רעננה-הראל מויאל,יעל בר זוהר ועידן רייכל ובכפר סבא - בועז שרעבי,מוניקה סקס , די ג'יי עידן גוטמן תהנו, אם יש למישהו/מישהי או יש שאלות בקשר לנ"ל אז במסרים או כתגובה. אוהב אמיר

ba r2 0 1 0

New member
רעננה והרצליה השקיעו......

אוף אני שונא שהמקצועות משחק-שירה-דוגמנות הפכו להיות אותו מקצוע וכל אחד שעושה אחד מהם חושב שהוא יודע לעשות את הכל.... הם הזמינו את יעל בר זוהר בתור זמרת?

למעלה