סקירת היום:

ניתוח שבועי

מה היה לנו השבוע ?לאחר העליות של שבוע שעבר 468 השוק עבר מימוש ל455 ביום רביעי אבל נתון מפתיע אחד נתן רמז לבאות יחס פוט קול נמוך העיד על פחד לכתבני הקולים ורמז לבאות עליה ל478 ביום חמישי...ואז הופיעו גולברים (היה בינהם גם גוליבר קטן מחו"ל) שהחלו בכתיבה מסיבית של קולים ...בהמשך היום ניראו הגוליברים מוכרים מניות מכל הבא ליד באופן אגרסיבי...המחזור הגדול ביום חמישי וסגירת הגאפ שניפתח בבוקר וירידתו משער הבסיס (ולמרות האופטימיות בבוקר ) מראה על איתות שלילי לשוק...ומאותת לנו על היפוך בטווח הקצר...בשבועים האחרונים השוק ביצע פיסגה כפולה היוצרת M תבנית שברוב המיקרים גורמת לירידות...(והיה ויהיו ירידות שער 443 הוא שער גרזן לקניות ) מאידך ולמרות יום חמישי לא הייתי מספיד את המגמה העולה לטווח הבינוני כל זמן שנאסדק לא עושה רעשים מיותרים,המצב עם הישמאלים בסדר יחסית, ,וגם המדד והדולר הם פקטור חשוב לבאות... {{{{ אין באמור לעייל המלצה לקנית נ"ע או מכשירים פיננסים}}}}

motyg

New member
המעוף לאן נובמבר 2003

מדד אחרון אוקטובר 0 צפי הורדת ריבית 0.3.-0.4 בורסות ברחבי עולם יורדות כולל ארצות הברית 1%-3% מה לדעתכם כיוון המעוף לטווח הקצר??

JackBar

New member
המעוף לאן ? 17/11/03

המעוף הראה לנו היום עד כמה השוק רוצה למעלה. כרגע הנאסדק נע סביב 1900 ולדעתי במידה וסוגר מעל רמה זו סביר להניח שממחר הוא יתחיל לטוס מעלה ויקח איתו גם את מדד המעוף. היום ראינו כיצד ניתן לדוג תחתיות באופציות המעוף עת המדד עמד על רמת 459.50 מי שדג ברמה זו הרויח היום יותר מ-80% (קול 480 מ-210 הגיע ל-380) השוק הוא אמיתי ופשוט יורד עד לרמות בהם כדאי לרכוש מניות. תזכרו שקו התמיכה העולה מציב כל פעם רף חדש בפני המעוף ואנשים קונים מניות ברף החדש. כך היה בירידה ל-453 ששם נעצר וכך היה היום ב-459 שגם שם נעצר. דהיינו אותם קונים שחיכו ב-453 חיכו היום ב-459 ומחר ומחרתיים יחכו ב-463 וכך הלאה. תשימו לב שביומיים האחרונים המחזור ירד פלאים ולמעשה מי שמכר מניות הם אותם ידיים חלשות (כפי שמייקי מכנה אותם) שנשברו ומכרו ברמת התמיכה. יתכן ומחר נפתח אדום קטן (אני מאד מקוה שנרד מחר לפחות 3 נקודות) אבל אין לי ספק שרמת 480 תגיע במהרה. כרגע אני רואה את 480 יותר בבהירות מאשר את 445 ולכל אלה שממתינים לירידה אני מציע להתאזר בסבלנות כי כשזה יגיע זה יגיע בגדול ולא יתיר ספק באשר לירידה ולתיקון כל המהלך. יתכן והולכת ונבנית תבנית ראש וכתפיים הפוכים ועל מנת שזה יקרה על המדד לרדת מחר לאיזור 462-463 ולאחר מכן לעלות חזרה ולשבור את 466.75.

srol1133

New member
עוצמת הבורסה בתל אביב...

הגעתי למסקנה שהבורסה אצלנו שועטת חזק חזק למעלה... זה מתבטא בכך שבזמן שרוב בורסות העולם מתקנות תיקונים חדים דווקא הבורסה בתל אביב מסתפקת בירידות מינוריות ולא משמעותיות, אני סבור שכאשר התיקונים והמימושים בעולם ייפסקו, והמגמה תחזור להיות חיובית תל אביב תשעט גבוה גבוה... לגבי הטווח הקצר אני סבור שלמרות העוצמה הרבה והמרשימה שיש לבורסה שלנו, הירידות הכבדות שאנחנו רואים היום בעולם ישפיעו בחוזקה למחר ומחרתיים, מה לעשות...): ושבירת ה1900 בנאסדק תשפיע באופן ישיר עלינו. עוד דבר שראיתי הוא שיש סיכוי שהירידות בנאסדק יתמתנו עד סיום המסחר שם ומחר בבוקר פערי הארביטראז הם אלו שייבנו את הכתף הימנית בתבנית הראש והכתפיים ולאחר מכן אנחנו שוברים ל470 תפנים....

נשמע טוב בנצי :)

סיקור יפה ואני מסכים אם הנתונים אנחנו עדיין מחכים לאיתות מהדוד סם בשביל לקבל אישור לחזור לעליות מדד ה S&P 500 הוא הקריטי לטעמי עידו

כרגיל יש לנו את ג'קי המומחה

שיאשר לנו את הפוזיציות או שידליק נורה אדומה למי שיש לו פוזיציה הפוכה אחלה ניתוח ג'קי תמשיך אחי אני משתמש בניתוחים שלך כמו שאני מסתכל על סטיות תקן וB&S חשוב חשוב חשוב. עידו

JackBar

New member
ראית מה היה היום עם הסטיות

איך הורידו והעלו סטיות בלי בושה

mah1

New member
הנה מה שכתב זיו סגל

ת"א 25 הצליח להיאחז במגמה העולה בשני ימי המסחר האחרונים. המדד אומנם ירד קצת אבל לא יצא מהמסלול של המגמה העולה. אחיזה זו היא סימן לעוצמה אולם היא לא מחקה את סימני הלחץ כלפי מטה הניכרים על פני האינדיקטורים השונים. לכן, השאלה האם זו אחיזה מהימנה או אחיזת עיניים מרחפת באוויר ולאור מצב האינדיקטורים תדרש עוצמה חזקה במיוחד בשביל להשאיר את ת"א 25 במסלול העולה גם לטווח הקצר. אזור התמיכה החשובה לטווח הקצר הוא כידוע 458 - 461 והתמיכה החשובה לטווח הארוך יותר היא ב - 450. רמת ההתנגדות לטווח הקצר היא 470 ומהלך מעל רמה זה יחשב סימן שורי. השילוב בין חולשת האינדיקטורים, רמות התמיכה הקרובות והחשובות וירידות השערים בוול סטריט הוא מתכון להמשך העצבנות כאשר האפשרות לירידה של ת"א 25, לפחות לטווח הקצר, היא סבירה. מהלך מעל 470, אם בכ"ז יתרחש, ילמד כי לת"א 25 עוצמה יתרה

למעלה