צעדת כפר סבא

../images/Emo163.gifצעדת כפר סבא

צעדת כפר-סבא 21/10/2005 הנכם מוזמנים לצעדת כפר-סבא שתתקיים בחוה"מ סוכות. צועדים בשבילי הגנים הציבוריים. מסלול קצר - 5.5 ק"מ מסלול ארוך - 8 ק"מ בתוכנית: * נופש פעיל * פעילות ג'ימבורי * פעילות לגיל הרך * מתקנים מתנפחים * מכוניות מתנגשות * הרכב מוסיקלי * מיצג הסטורי מודרך ותיאטרון * פעילויות יצירה מגוונות * מופע לילדים ולמשפחה * ירי בכדורי צבע * קיר טיפוס * תעודה ומדליה לכל משתתף * המסלול מתאים גם לעגלות * כינוס והרשמה וסיום בבית ספיר בין השעות 9:30-8:00 פרטים במח' הספורט בטל. 7655822, 7649313/2 פרטים נוספים החניות הציבוריות באזור קרית ספיר תהיינה ללא תשלום בין השעות 15:00-7:00 כמו כן, החניון של קניון ערים יפתח בשעה 7:00 בבוקר עלות 20 ש"ח - למשתתף 15 ש"ח - למשתתף בקבוצה (בהרשמה מוקדמת בלבד)

ba r2 0 1 0

New member
כן איזה יופי../images/Emo70.gif תמיד אהבתי את

הצעדות האלה! בגנים הציבוריים
נשמע נחמד מאוד
על העדכון ליאור
מי בא?

Shani Naor

New member
../images/Emo13.gif

שנה שעברה לא קיבלתי את המדליה שלי!!! חחחחח וגם את התעודה!
סתם, פשוט לא היה לי כוח לרשום פרטים.... נגמר להם! חחחחחח יכול להיות שאני אגיע D= תודה על האינפורמציה!

Double U

New member
../images/Emo45.gif

יש גם הופעה של התזמורת העירונית בנקודת הפתיחה של הצעדה. אה וכן, המסלול האורך עובר בשכונה שלי

הייתי בצעדה של 14 ק"מ בכפר סבא

פשוט היה מדהים זה היה לפני 5 או 6 שנים (לא זוכר בדיוק מתי) דרך גנים, עברנו ליד בית העלמין הישן, ועוד וקיבלתי מדליה (מחזיק מפתחות). זה התחיל בשבת ב 9 בבוקר.

למעלה