צריכה המלצה או אזהרה לגבי חנות רהיטים

סליפין- ניסיון לא טוב

רכשנו חדר לילדה לפני שנה , כשהרכיבו את הארון גילו שהגג לא מתאים , לקח שבועיים עד שהביאו גג חדש , אחרי שהביאו הצבע לא היה תואם , לקח עוד חודש עד שהביאו ארון אחר , הארון שהביאו לא היה דומה לקודם , עד היום לא החליפו לי ! התייאשתי ואני לא קונה משם יותר!

chili3

New member
טעויות ותקלות יש לכולם השאלה איך החברה מטפלת

והאם היא מחליפה ומתקנת את הטעות תוך פרק זמן סביר לצערי חברות לא משכילות ללמוד שלקוח לא מרוצה הוא נזק גדול מאוד לחברה ומה שאת מספרת זה מרגיז ביותר אני מאוד מקווה בשבילם שאנחנו לא נזכה ליחס כמו שאתם קיבלתם. כי אני יכולה להיות נזק מאוד מאוד גדול לחנות. אני פשוט מתנחלת מחוץ לחנות ודואגת לספר לכל העוברים והשבים את דעתי על החנות ועל היחס שלה. במקרים כאלה תקלות מתוקנות מהר מאוד

אנחנו קנינו את המיטה של נועם בסליפין

בעקבות גיסתי שגם קנתה שם 2 מיטות לילדים שלה. האיכות / המבחר / המחיר ממש טובים קיבלנו את המיטה אחרי שבועיים - הם רצו להביא לנו את המיטה אחרי שבוע אבל לא היינו ערוכים לכך לכן התעכב, בגללנו בעוד שבוע) היה צריך להחליף חלק מסויים בגלל שריטה - הביאו לנו את החלק בשבוע שאחרי (החליף את החלק השרוט) זה היה הדבר היחיד וגם הוא היה ממש לא הכרחי - כמעט בלתי נראה... שיגעתי את המרכיב בגלל הידיות - לקח לי חצי שעה להחליט על הצבע...
והוא עדיין חייך אלי... כי הכנתי לו קפה
קנינו את המזרון הקצת יותר יקר - אמא שלי ישנה שם ואמרה שהיה לה לילה נהדר קנינו עוד מעקה למיטה השניה - כדי שיהיה לאורחים קטנים
שגם נופלים בלילה בתוספת 100 שח מרוצים לאללה וגם את המיטה השנייה בטח נקנה שם...

moomama

New member
תודה לכולכם. מה עם שגם וטולי? ../images/Emo140.gif

יש למישהו ניסיון איתם? (מחירים, שירות, איכות הסחורה)

א י ו ש י

New member
אני קניתי בטולי את עסקת הלידה בזמנו../images/Emo45.gif

והייתי מאוד מרוצה (עובדים עם רהיטי טל ומשכל) עד היום השידה משמשת אותנו ותהיה גם לתינוקת
המיטה גם מעולה לדעתי אותן חברות מספקות להם את רהיטי הנוער, צריך לברר. את הארון אגב שקנינו כעת לילד עשינו בהזמנה אצל נגר ואת הכוורת שנמצאת אצלו בחדר מגיל 0
קנינו בהרצל ת"א. היה מאוד זול (אבל ככה בהתאם העץ
)

galizoe

New member
שגם יקרים מ א ו ד ! ולגבי טולי -

הם היו פעם חנות למוצרי תינוקות (בכפר רות) וקניתי אצלם כסא בטיחות לילדה. (לפני 3+ שנים) היתה בעיה קשה של חוסר אמינות מצד המוכר - לסוג הכסא שקניתי פורסמה אזהרה ממכון התקנים לגבי זיוף, איך שפורסמה האזהרה (זה היה בכל העיתונים) דרשתי להחזירו (כולה חודשיים מהקניה, אגב) והוא סירב אפילו לדבר איתי ואמר למוכרת השניה שתגיד לי (כמובן ששמעתי, זה היה בתוך החנות) שאצלו הכל 'כשר'... אני צ'אנסים בבטיחות לא לוקחת, ומייד קניתי כסא אחר (במקום אחר). עוד איזה חודשיים אח"כ מכון התקנים פרסם שחובה על החנויות לאסוף את הכסאות. הלכתי, החזרתי וקיבלתי רק זיכוי לחנות, לא כסף חזרה, (כשממש ממש לא רציתי לקנות שם כבר כלום... והם גם מאוד יקרים...) בסוף לקחתי איזה 2-3 דברים ועוד נשארו לי איזה 100-150 ש"ח בזיכוי, כשעמד לפוג תוקפו (מקץ חצי שנה) נכנסתי לראות אם אמצא איזה משהו והתברר לי שהם הפכו לחנות רהיטים/חדרי ילדים... וכבר אין שם כלום בסכומים שנשארו לי... סתם, לתשומת לבכם.

promter

New member
ליאור שמר לא מומלץ בכלל

הזמנתי ארון בגדים 2.40 על 1.60 ויחידת מגירות מחברת ליאור שמר. הארון הגיע עם 9 פגמים שונים ומשונים כתוצאה מהייצור וכתוצאה מההרכבה הלקויה של המתקין היחיד מטעמם שגבה 600 שקל על כך.
יחידת המגירות הגיעה במידות שונות מההזמנה. כשתקשרתי אל השירות הבטיחו לדאוג שהכל יסודר ויוחלף ושלא אדאג. חלפו שבועות ולא חוזרים, התקשרתי ואומרים שיהיה בסדר, וכלום לא קורה. ככה חלפו להם חודשיים, כשהמתקין קובע לבוא ולא בא.
בשירות מתעלמים ולא חוזרים. לאחר שיחות של צעקות שלחו את המתקין ה"מקצועי" מטעמם, הצעותיו לפתרון היו חובבניות, בזויות ולא נתנו כל מענה רציני. כמו למלא בדבק אפוקסי שברים בקורות במקום להחליף אותן כשהובטח ועוד. בשיחת טלפון עם ליאור שמר בעצמו, הוא מסר שזוהי שיטת העבודה שלהם, וזוהי איכות המוצרים. הוא מסר שבשום אופן לא יחליף חלקים פגומים. ולתקן עם חומרים שייצרו צלקות בארון זוהי הדרך היחידה בה הוא מוכן להתייחס. התנער מאחריות לחלוטין גם על הארון וגם על יחידת המגירות והאשים את ההובלה. כשביקשתי ממנו להחזיר את הארון מכיוון שהוא פגום ומסרב לספק לי ארון תקין, ואת המגירות שנעשו שלא ע"פ המידות שהוזמנו, הוא החל לצעוק בגסות וניתק את הטלפון בפנים! התעלם ולא מעניין אותו כלום, את כל הכסף כבר קיבל ושם פס עליי, על אמון הציבור ועל המועצה לצרכנות. העניין עלה לי בבריאות ונמשך חודשים עד שלבסוף ויתרתי ומכרתי את הארון בצער ועוגמת נפש בסכום אפסי ממש לעלותו, ואת יחידת המגירות שעלתה לי 550 שקל תרמתי.
זרקתי בפח למעלה מ4000 שקל. אין לתאר את הביזיון. אני לא מאמין על עצמי שהולכתי שולל גם אחרי שראיתי במעמד הקניה תמונות וצילומי וידאו נפלאים על איכות העבודה שהראתה לי אשת המכירות. הכל חובבנות והתנערות מאחריות. אוי לבושה.
&nbsp

promter

New member
ליאור שמר לא מומלץ בכלל

הזמנתי ארון בגדים 2.40 על 1.60 ויחידת מגירות מחברת ליאור שמר. הארון הגיע עם 9 פגמים שונים ומשונים כתוצאה מהייצור וכתוצאה מההרכבה הלקויה של המתקין היחיד מטעמם שגבה 600 שקל על כך.
יחידת המגירות הגיעה במידות שונות מההזמנה. כשתקשרתי אל השירות הבטיחו לדאוג שהכל יסודר ויוחלף ושלא אדאג. חלפו שבועות ולא חוזרים, התקשרתי ואומרים שיהיה בסדר, וכלום לא קורה. ככה חלפו להם חודשיים, כשהמתקין קובע לבוא ולא בא.
בשירות מתעלמים ולא חוזרים. לאחר שיחות של צעקות שלחו את המתקין ה"מקצועי" מטעמם, הצעותיו לפתרון היו חובבניות, בזויות ולא נתנו כל מענה רציני. כמו למלא בדבק אפוקסי שברים בקורות במקום להחליף אותן כשהובטח ועוד. בשיחת טלפון עם ליאור שמר בעצמו, הוא מסר שזוהי שיטת העבודה שלהם, וזוהי איכות המוצרים. הוא מסר שבשום אופן לא יחליף חלקים פגומים. ולתקן עם חומרים שייצרו צלקות בארון זוהי הדרך היחידה בה הוא מוכן להתייחס. התנער מאחריות לחלוטין גם על הארון וגם על יחידת המגירות והאשים את ההובלה. כשביקשתי ממנו להחזיר את הארון מכיוון שהוא פגום ומסרב לספק לי ארון תקין, ואת המגירות שנעשו שלא ע"פ המידות שהוזמנו, הוא החל לצעוק בגסות וניתק את הטלפון בפנים! התעלם ולא מעניין אותו כלום, את כל הכסף כבר קיבל ושם פס עליי, על אמון הציבור ועל המועצה לצרכנות. העניין עלה לי בבריאות ונמשך חודשים עד שלבסוף ויתרתי ומכרתי את הארון בצער ועוגמת נפש בסכום אפסי ממש לעלותו, ואת יחידת המגירות שעלתה לי 550 שקל תרמתי.
זרקתי בפח למעלה מ4000 שקל. אין לתאר את הביזיון. אני לא מאמין על עצמי שהולכתי שולל גם אחרי שראיתי במעמד הקניה תמונות וצילומי וידאו נפלאים על איכות העבודה שהראתה לי אשת המכירות. הכל חובבנות והתנערות מאחריות. אוי לבושה.
&nbsp

למעלה