יום העצמאות!!!

Thumpers

New member
../images/Emo165.gif יום העצמאות!!! ../images/Emo165.gif

אני מעדיפה להתייחס ליום העצמאות, לא ליום הזיכרון מטעמים אישיים - אז אם מישהו רוצה לפתוח ת'רד ליום הזיכרון, מוזמן. מה זו עצמאות בשבילכם? מה אתם עושים ביום העצמאות? וחג שמח :)

זה אחד מהחגים שהכי מצפים לו בכפר

(חוץ מפורים ושבועות, שגם הם מטורפים אצלנו). מתחילים בטקס עם הופעות והדלקת משואות (ותמיד מהמרים מי ידליק השנה, ובעיקר מי יהיה החייל/קצין החתיך מהיחידה המובחרת שיבוא להדליק את המשואה של צה"ל). פעם היו ממשיכים בהצגה גדולה עם סיפור מסגרת. היום כבר שנים יש בית קפה ולידו רחבת ריקודי עם, ופעילויות לילדים (ובזמן הזה גם יש פרישה של ילדי היסודי למדורות ל"ג בעצמאות). אחרי שכל זה נגמר, ממשיכים בתוך בית העם לערב גבינות ויין עם שירב"צ, ומהר מאוד אנחנו מוצאים את עצמנו מעיפים את כל השולחנות וממשיכים בריקודי העם שרק הסתיימו לפני שניה. וכל שנה אותם שלושה זקנים. באסה שלא מביאים את הבוביזמר. שותים עדלאידע ומשתכרים כלוט (וממש לא קלות). מתעוררים עם האנגאובר ב-3 אחה"ב, ואז באמת שאין כוח לעל האש.

Thumpers

New member
נשמע אדיר :)

גם אצלנו בישוב, יחד עם שבועות זה ה-חג! אני כבר מצפה לראות את הילדים שלי רוקדים :p

DDN

New member
מה זו עצמאות בשבילכם?

לעשות מה שאני רוצה, בלי שאף אחד יאמר לי לא או יכתיב לי משהו אחר. לדבוק בדעות וב"אני מאמין" שלי, ולא לתת לאחרים להכתיב לו אותן. מה אני עושה ביום העצמאות? בערב על האש עם חברים ביום עצמו על האש עם משפחה בצפון

עצמאות בשבילי....

עצמאות בשבילי זה שאני כבר מספיק גדולה כדי לבחור לעצמי בגדים בבוקר. זה שיש לי כרטיס אשראי משלי (בעצם 6) ואני יכולה להזמין מה שבא לי ולקנות מה שבא לי בלי לתת דין וחשבון לאף אחד. זה שאני יכולה לבחור האם לצום ביום כיפור, האם לאכול כשר בפסח, והאם לעמוד בצפירה. זה שאני יכולה, בערך, לבחור מתי לקום בבוקר ומתי ללכת לישון. בקיצור, העצמאות בשבילי היא הידיעה שאני יכולה בכל רגע נתון, לעשות מה שבא לי,ואיך שבא לי, ושאין משהו או מישהו בעולם שיכולים לעצור אותי :) ובקשר להערב - אולי רוק עצמאות (תודה!), ואם לא - אז אולי מופע הארנבות או מוניקה סקס בהוד השרון או רמת השרון (בהתאמה). וכולי תקווה ששפריץ קצף דוחה אחד לא ייגע בי.

In Red

New member
העצמאות בשבילי

זה להיות הבעלים של עצמי, לגור בדירה שלי ושלא יקבעו לי מתי ואיך לעשות דברים. אפשר להגיד שהגשמתי את זה חלקית.

למעלה