סיכום שבועי [:

PakoLina

New member
../images/Emo165.gifסיכום שבועי [:../images/Emo165.gif../images/Emo118.gif

אחרי הרבה זמן שלא נפתח - האחרון כבר הגיע לעמוד השני של הפורום. ובפורום הזה, זה אומר הרבההה זמן.
משהו טוב שקרה השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: איך עבר יום העצמאות? משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

AsagiSama

New member
../images/Emo176.gifעונה! ^_^

משהו טוב שקרה השבוע: יום העצמאות3> משהו רע שקרה לך השבוע: אתמול בערב. לא מפרטת יותר מזה שיר שלא הפסקת לשמוע: וואו, לא יודעת. המון זמן לא שמעתי מוזיקה~ תוכנית השבוע: נארוטו!3> סרט השבוע: 27 שמלות~ ספר השבוע: הארי פוטר 7. שוב. מאכל השבוע: פיצה~ איך עבר יום העצמאות? כיף!!1 ^_^ משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לא יודעת..כלום. אדם שעשה לך את השבוע: חברה טובה3> ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: "אתמול בלילה.." "הפסדתי." תמונת השבוע: תגובהמהירה~ ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: טוב. D:

אחלה. ../images/Emo152.gif

משהו טוב שקרה השבוע: אנשים.
משהו רע שקרה לך השבוע: לא מעט. שיר שלא הפסקת לשמוע: Whatever Happened-The Strokes תוכנית השבוע: "מועדון לילה", ו"דבר עם הסוכן שלי". סרט השבוע: "מרי אנטואנט." ספר השבוע: אין. מאכל השבוע: דגים ובורקס ממולא עם תפוחי אדמה ברוטב צ'ילי. 3> איך עבר יום העצמאות? היה ידוע שרוק העצמאות יהיה חרא אז למה לבזבז כסף? משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שיעור גיטרה, תעודת זהות בעזרת השם, ולא יודעת.. מפגש, אולי. אדם שעשה לך את השבוע: הרבה. הא, ונעם, אבל היא תמניה אז לא מכלילים אותה.
(סתם נשמה. 3>) ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: ME:"לשיער שלי היה זקפת בוקר." ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סביר.

Mana Sama

New member
טרלהלה~

משהו טוב שקרה השבוע: יום העצמאות,הורים טסו לח"ול משהו רע שקרה לך השבוע: הורים טסו לחו"ל [מתגעגעת לאמא >:] שיר שלא הפסקת לשמוע: המממ..לא משהו ספציפי תוכנית השבוע: בקושי ראיתי טלויזיה סרט השבוע: יש לה ביצים ושקרן שקרן ספר השבוע: לא קראתי מאכל השבוע: מאכל מצרי שאתם בטוח לא מכירים שסבתא הכינה XD איך עבר יום העצמאות? וואו,היה מעולה! ^^ משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: הורים חוזרים~ אדם שעשה לך את השבוע: כל מיני חברים ^^ ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: "אוווץ',מרפק בכוס!!" [עשיתי את ידיד שלי רכבת במגלשה והמרפק שלו פגע לי ישירות שם..אווץ'] תמונת השבוע: המ..שיהיה ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: אחלה D:

mikokikyo

New member
אטאשי ^^

משהו טוב שקרה השבוע: אמ... היה ממש כיף בבצפר, עם האנשים והכל, ו... סוד ^-^; משהו רע שקרה לך השבוע: אמ... כלום ^-^ שיר שלא הפסקת לשמוע: Im a believer/Smash Mouth ו- Can't fight the moonlight/ Leann Rimes תוכנית השבוע: האוס *-* סרט השבוע: אמ... "חושך" ספר השבוע: אין, לצערי>; מאכל השבוע: אורז?XD או בעצם- ארוחת בוקר בבית קפה ^-^ איך עבר יום העצמאות? בצורה מושלמת 3333333> משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לפגוש מלאמלא אנשים, להנות בטיול השנתי ולבלות היטב בסופש ^-^ אדם שעשה לך את השבוע: ^-^ ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: "אני לא אוהבת קפה. טעמתי בטיול שדה, ולמרות שאחרי שהוספתי לו מלא סוכר הוא היה בסדר, הקפאין עשה לי הרגשה מוזרה ם: " - " בטח כי את גם ככה היפרית XD" " ^-^;; " תמונת השבוע: איןליכח ^-^ ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: היה נהדר, אבל ממש 33333333333333333333333333333333>

The Snow fox

New member
שלום חובשי מגבעות יקרים

חזרתי אליכם ישר ממכונת זמן. משהו טוב שקרה השבוע: היה מצחיק. בייחוד היום. נו, הדברים הקטנים. משהו רע שקרה לך השבוע: לא מתכוון להתעסק עם זה, וגם לא קרה שום דבר "רע" באמת. שיר שלא הפסקת לשמוע: לא הקשתי למשהו ספציפי. תוכנית השבוע: ארץ נהדר, הפרק אתמול היה כל כך חזק, שיחקו אותה. סרט השבוע: ראיתי ביום העצמאות משהו מצחיק עם חברים, אני לא יודע מה השם של זה, זה ישן, משנת 1988, עם סטיב מרטין וזה מספר על שני נוכלים
סיפור פואנטה שהזכיר לי את או הנרי ומופאסן. ספר השבוע: אני לא קורא כמעט ספרים יותר, רק מגזינים ועיתונים בלי הפסקה. אפשר להגיד מנגה כספר? אם כן ריבורן. מנגה גאר ברמות. מאכל השבוע: ברביקיו. איך עבר יום העצמאות? המ, טוב. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לא יודע. אדם שעשה לך את השבוע: חושש שאין. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: אני לא יודע, אני פשוט אצ'פר אתכם במשהו מצחיק: "פתגם אנגלי עתיק אומר- אם אתה רואה צלף, אל תתחיל לרוץ. אתה תמות עייף" תמונת השבוע: סגגג נראה לכם שיש לי כח לתפוז? ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: היה חלק די גרוע, אבל אני משתדל להיות בפרופורציות והיה היום מצויין (חוץ מ, ולא רוצה להשמע פלצני מדי כמו איזה אמריקאי גרוע אבל, מה שהיה בסין. זוועה.) אז בסדר. טוב. טוב.

למעלה