דברים קצרצרים~

../images/Emo41.gif פורומים חדשים בתפוז אנשים ../images/Emo41.gif

בואו ללמוד ולקבל עצות מקצועיות איך כדאי לעצב ולשווק את האתר של העסק שלכם, בפורום שיווק אתרים באינטרנט http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forum.asp?forum=1743
כל מה שרציתם לדעת על טורקיה ולא העזתם לשאול, עכשיו בפורום החדש: טורקיה – שפה ותרבות http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1745
מחפשים חוויית רכישה חדשה ומשתלמת? פורום eBay מזמין אתכם להכיר את נפלאות עולם המסחר הוירטואלי http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=1748

לא תאמינו מה קרה לי עכשיו~!

*מעתיקה ממה שכתבתי לסונו במסנג'ר* -הזהרה, זו מגילה- דיברתי עם אבא שלי והאח הקטן שלי על שינויי קולות, ואז הראתי להם את הראייון עם המדובבת איה היראנו בHEY!HEY!HEY ואבא צחק מהקול הרגיל שלה ומאיך שהיא שינתה את הקול. ראיתי שהוא נהנה לראות את זה אז שאלתי אותו עם הוא רוצה לראות עוד קליפים מצחיקים, אז הראתי לו את ה"Tsuji chan desu" וה"The real truth is I'm a mango" של טסוג'י נוזומי וזה ממש ממש הצחיק אותו! המשכתי להראות לו עוד כמה סירטונים שקשורים למורנינג מוסומה (כמו ה-Ayaka surprise english lesson) והוא נראה ממש מרותק וצחק הרבה! עוד אחד מהדברים שהראתי לו היה משהו שטסוג'י נוזומי עושה שיעור ריקוד לאיאקה והוא חשב שהיא המציאה את הריקוד המשוגע הזה, אז הראתי לו חלק מהקליפ של ODORU11 (כי משם לקוח הריקוד) והוא רצה להמשיך לראות את הקליפ! הוא אמר על זה משהו שהוא מבין למה אני אוהבת את זה כל כך ושזה חינני ואז הוא אמר "זה לא פקאצי"XDD אחרי זה הראתי לו חצי מהקליפ "Ai araba it's all right" של מורנינג מוסומה כדי להראות לו שלא כל הקליפים האלו כל כך משוגעים וגם בגלל שזה השיר האהוב עליי של מורנינג מוסומה. הוא די אהב את השיר. לפני שהראתי לו את זה סיפרתי לו שרק 3 או 4 בנות ממי שהיו אז בלהקה נשארו בלהקה עכשיו ושהלהקה ממש השתנתה מאז. אחרי שהראתי לו את החלק מ- Ai araba it's all right הוא ביקש לראות חלק מקליפ שלהן עכשיו כדי לראות אם הן באמת השתנו אז הראתי לו חלק קטן מהקליפ "Kanashimi Twilight" ו-"Aruiteru". הוא שאל מי האהובה עליי משם והצבעתי על קוהארו קוסומי ופתאום נזכרתי בקליפ "Balalaika" שלה, שהוא בטח יאהב את הסיגנון של השיר כי הוא מכיר כל מני דברים כאלו. הראתי לו חלק מהקליפ ושאלתי אותו על הסיגנון של השיר והוא קצת הסביר לי על זה (אני לא מבינה מה הקשר של קוהארו קוסומי למנגינה, ריקוד וכלי נגינה רוסיים אבל שיהיהXD) והוא ממש אהב את השיר!! הוא היה צריך ללכת ואמר לי שהוא ישמח אם אני אראה לו עוד כמה קליפים וסירטונים כאלו ביום אחר. איזה כיף ליייייי D:

לא ממש אוהב מוזיקה יפניתXD

הוא לא ישמע את זה סתם ככה, אני פשוט אוכל לתרתר לו במוח כמה שאני ארצה על מוזיקה יפנית והוא יקשיב בשימחה ויתעניין! סתם, בצחוקXD אבל עכשיו אני אוכל לספר לו כל מני דברים שקשורים למוזיקה יפנית ולהראות לו קליפים מצחיקים~!^__^

oracle

New member
ככה בדיוק הבת שלי הכניסה אותי

לעניין, ומאז התמכרתי~ ^^ ד"א, חבל שניצל"שת, ועוד הודעה שכבר לא קופצת, כי זה סיפור מעניין, ואולי לא כולם יראו אותו...

באמת? מאגניבXD

לא ידעתי שככה התחלת לאהוב מוזיקה יפנית! אני לא חשבתי שזה סיפור כל כך מעניין^^; אזאז...את יכולה איכשהו להעביר את ההודעה, או שזה פשוט בלתי אפשרי בתפוז?

oracle

New member
זה בלתי אפשרי ב../images/Emo43.gif

אבל אני אמצא לזה פתרון אחר ^^

למעלה