מצעדים

LeAnnDylan

Well-known member
היא הייתה סקס מהלך

היא עשתה את הקופה שלה בכך שאנשים כמוך חלמו על סקס איתה

Guncrazy

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

מזכיר לי עוד מישהי
בואנה זה מפורום איידול שמאוהב בדילן ובשערות בידיים של קרי הרג אותי מצחוק

West Doll

New member
יו../images/Emo12.gif הוא הודה לי../images/Emo9.gif

אני מרגישה פתאום מזה נערצת |הא| כנראה שסיפרת לי את זה באחד הרגעים שהייתי ממש שקועה במצלמה ועשיתי "אהמ...יואו...ואללה" ולא הקשבתי לאף מילה

LeAnnDylan

Well-known member
התכוונתי שכתבתי לך שם בפורום../images/Emo3.gif

לא אמרתי לך בטלפון

West Doll

New member
אה../images/Emo122.gif

זהו ידעתי שלא אמרת לי כלום
סעמק. עכשיו סתם גיליתי לך שאני לא מקשיבה לך פה ושם |הא|

West Doll

New member
נראה לך../images/Emo69.gif

ברגע שמורידים לה את התחתונים הם בורחים משם... וקרי יושבת שם במבט המום "קאם באק!!!!!!! איי ניד טו בי פירסט פלייס!!!!!
"

West Doll

New member
../images/Emo124.gifOur Chart../images/Emo88.gif

הנה רשימת שירים שמסודרת לפי ה-ABC. תצביעו מהרשימה הזאת ל-20 שירים בדירוג שלכם. אם יש לכם שירים חדשים להציע אז קדימה
בכל מקרה, אני מעדיפה שתשלחו את ההצבעות שלכם במסר, כדי שהכל יהיה מרוכז, ותכתבו "הצבעה" בנושא או משהו טיפשי שכזה. ואז יהיה לנו מצעד מוכן לשבוע הבא

Brad Paisley "Water" Carrie Underwood "Undo It" Carrie Underwood "Temporary Home" Chuck Wicks "Hold That Thought" David Nail "Turning Home" Dierks Bentley "Up on the Ridge" Gretchen Wilson "Work Hard, Play Harder" Jewel "Satisfied" Jewel "Stay Here Forever" Keith Urban "'Til Summer Comes Around" Kellie Pickler "Makin' Me Fall in Love Again" Lady Antebellum "American Honey" Lady Antebellum "Need You Now" Laura Bell Bundy "Giddy On Up" Laura Bell Bundy "Drop On By" Little Big Town "Little White Church" Luke Bryan "Rain Is a Good Thing" Martina McBride "Wrong Baby Wrong" Miranda Lambert "The House That Built Me" Miranda Lambert "White Liar" Rascal Flatts "Unstoppable" Steel Magnolia "Keep On Lovin' You" Taylor Swift "Fearless" The Band Perry "Hip To My Heart" The Band Perry "If I Die Young" Whitney Duncan "Right Road Now"​

LeAnnDylan

Well-known member
לא כזה קשה לבחור 20 שירים מתוך רשימה של 26../images/Emo3.gif

אבל יאללה בחרתי וגם שלחתי במסר
ומוסיפה גם את אמילי ווסט לרשימה למקרה שעוד מישהו מעונין להצביע לה Emily West - Blue Sky

West Doll

New member
../images/Emo45.gifיאללה

וצריך לסדר את השירים לפי המקומות שאתם מעוניינים שיהיו במצעד.

LeAnnDylan

Well-known member
הזכרת לי שגם אני צריכה לשנות את ההצבעה שלי

|הולכת לשנות|

West Doll

New member
שירלי יא רמאית

מה את מנסה לסנן לי פעמיים מירנדה במקומות שונים |הא| מילא אם הם היו שני שירים שונים

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

טוב אני אשנה בשבילה
שימי את דה האוס דאט בילד מי במקום היותר גבוה
ובואנה אני מזה גאה בך ששמת פעמים מירנדה
אני לא חושבת שאני אפילו שמתי אותה פעמים

למעלה