שיר השבוע

AndreaCorr ©

New member
../images/Emo168.gif שיר השבוע ../images/Emo168.gif

השיר הנבחר לשבוע הזה הוא במרחק נגיעה מכאן
דעתכם הכללית על השיר? האם השיר נמצא ברשימת השירים המועדפים שלכם של יזהר? אם לשיר לא היו קוראים "במרחק נגיעה מכאן", איך הייתם קוראים לו? השיר מעלה בכם קונוטציות עצובות או שמחות? מה דעתכם על הקליפ של השיר? משפט מועדף בשיר? אמן שהייתם חושבים שמתאים לו לעשות קאבר לשיר? הערות כלליות בנוגע לשיר?

•No¥a•

New member
נמ

דעתכם הכללית על השיר? יפה:) האם השיר נמצא ברשימת השירים המועדפים שלכם של יזהר? אהא אם לשיר לא היו קוראים "במרחק נגיעה מכאן", איך הייתם קוראים לו? לא'דעת X: השיר מעלה בכם קונוטציות עצובות או שמחות? שמחות מה דעתכם על הקליפ של השיר? חביב.. משפט מועדף בשיר? - אמן שהייתם חושבים שמתאים לו לעשות קאבר לשיר? ממ.. הערות כלליות בנוגע לשיר? -

במרחק נגיעה מכאן../images/Emo47.gif

דעתכם הכללית על השיר? הממ יפה.. עמוק... מטאפורי כזה.. אני אהבתי! :] האם השיר נמצא ברשימת השירים המועדפים שלכם של יזהר? בהחלט
אם לשיר לא היו קוראים "במרחק נגיעה מכאן", איך הייתם קוראים לו?
השיר מעלה בכם קונוטציות עצובות או שמחות? עצובות... "הוא מספר לך שאת לבד..." מה דעתכם על הקליפ של השיר? לא ראיתי. משפט מועדף בשיר? הממ "צל חיוור על פניה מתגלה מסתתר, היא רגועה, כשסוסים רצים לה בדם" אמן שהייתם חושבים שמתאים לו לעשות קאבר לשיר? נמנעת
הערות כלליות בנוגע לשיר? אחרי ששמעתי את השיר הזה התחלתי יותר לשים לב ליזהר
...

נממ...

דעתכם הכללית על השיר? אחלה שיר. האם השיר נמצא ברשימת השירים המועדפים שלכם של יזהר? כן. אם לשיר לא היו קוראים "במרחק נגיעה מכאן", איך הייתם קוראים לו? במרחק הליכה מכאן. השיר מעלה בכם קונוטציות עצובות או שמחות? שמחות. מה דעתכם על הקליפ של השיר? יכלו להשקיע יותר. משפט מועדף בשיר? יש מלא. אמן שהייתם חושבים שמתאים לו לעשות קאבר לשיר? אך ורק ברי! הערות כלליות בנוגע לשיר? למה צוף לא השתתף בהקלטות השיר ופיטר רוט השתתף במקומו?!

T S F1

New member
אני!

דעתכם הכללית על השיר? לא רע, לא רע האם השיר נמצא ברשימת השירים המועדפים שלכם של יזהר? אממ.. כן אם לשיר לא היו קוראים "במרחק נגיעה מכאן", איך הייתם קוראים לו? "פנינים" - חה! ככה קראו לשיר בהתחלה. השיר מעלה בכם קונוטציות עצובות או שמחות? ה]עם הבאה שאני אשמע אותו, אני אספר לכם :) מה דעתכם על הקליפ של השיר? אין שם צוף! משפט מועדף בשיר? "כשסוסים רצים לה בדם" אמן שהייתם חושבים שמתאים לו לעשות קאבר לשיר? אני לא חושבת שצריך לעשות לשיר קאבר. הערות כלליות בנוגע לשיר? הייתי בהופעה שהשמיעו את השיר לראשונה!

AndreaCorr ©

New member
אני אני ../images/Emo9.gif

דעתכם הכללית על השיר? אחלה שיר! האם השיר נמצא ברשימת השירים המועדפים שלכם של יזהר? אכן אם לשיר לא היו קוראים "במרחק נגיעה מכאן", איך הייתם קוראים לו? "בעולם מקביל"? השיר מעלה בכם קונוטציות עצובות או שמחות? דווקא די שמחות מה דעתכם על הקליפ של השיר? חמוד משפט מועדף בשיר? היא רגועה כשסוסים רצים לה בדם אמן שהייתם חושבים שמתאים לו לעשות קאבר לשיר? רונה קינן הערות כלליות בנוגע לשיר? אין

למעלה