בין השורות

../images/Emo168.gif../images/Emo141.gifבין השורות../images/Emo141.gif../images/Emo168.gif

אז עברנו את יום העצמאות בשלום
בלי הרבה קצף על השיער ועל הפנים..
וחזרתי לפינה שלי
הפעם בחרתי בשיר שנועם כתב בגיל 17 בערך, השיר הכי ישן בהופעה [ואני מצטטת..] שנכתב בתקופה שבין פירוק הלהקה "זנגווילי החצר" לבין ההופעות של נועם לבדו עם המופע "אני וכל המחשבות"..... וכנראה שבגלל זה הוא כ"כ מקסים אותי
השיר נקרא "חולות". [סרטון מהופעה בחוות הברבור, למי שרוצה לשמוע את השיר.] כל דבר מזכיר לי אותך לאן שלא אלך הילה של דמות מלאך דמיוני מעלה אותך ועל מה שלא אחשוב אזכר רק בך את הלכת בלי לומר מילה הכל אצלי נשאר בסימן שאלה כשהצטערת על כל מה שהיה הרגשתי שבשבילך זו הייתה רק תקופה בחיים הרגשתי שבשבילך זו הייתה רק תקופה בחיים... בחיים......... הוו... הו.. הו.... אהה... אהה...... בחיים. ____________________________________________
איזה דברים מזכירים לכם אהוב/אהובה או כל בן אדם יקר אחר?
הייתה לכם פעם תחושה שמישהו מסויים או אירוע מסויים מלווה אתכם לכל מקום? איך זה הרגיש?
האם פעם קרה לכם שלא יכולתם לחשוב על שום-דבר-אחר מלבד בן אדם מסויים, מה עשיתם?
מה עדיף- לדעת הכל, או להישאר בסימן שאלה?..
מה גורם לבן אדם לחשוב שבשביל השני זאת הייתה "רק תקופה בחיים.."?
איך מתמודדים עם הרגשה כזאת, וממשיכים הלאה?
מה אתם חושבים על השיר? האם שומעים את ההבדלים בינו לבין השירים היותר חדשים של נועם? הסבירו
לא לשכוח!! מחר נועם מתראיין בספיישל מיוחד בתכנית "חומר מקומי" ברדיו י-ם בשעה 20:00 תדר- 101 FM וגם באינטרנט
http://101fm.tapuz.co.il/ שיהיה לכם ערב טוב

^.^

איזה דברים מזכירים לכם אהוב/אהובה או כל בן אדם יקר אחר?תכלס זה יכול להיות כל דבר מדברים שדיברנו\בדיחות פרטיות.. למקומות מסוימים..כל דבר נו.. הייתה לכם פעם תחושה שמישהו מסויים או אירוע מסויים מלווה אתכם לכל מקום? איך זה הרגיש?במקרה שלי זה אירוע כואב וזה מרגיש.. מעיק.. כואב האם פעם קרה לכם שלא יכולתם לחשוב על שום-דבר-אחר מלבד בן אדם מסויים, מה עשיתם?חשבתי רק על הבנאדם הזה מה עדיף- לדעת הכל, או להישאר בסימן שאלה?..תלוי מה מה גורם לבן אדם לחשוב שבשביל השני זאת הייתה "רק תקופה בחיים.."?שנוי ביחס? בגישה... איך מתמודדים עם הרגשה כזאת, וממשיכים הלאה?אין כ''כ מה לעשות.. במיוחד במקרים חד צדדיים כאלה מה אתם חושבים על השיר? האם שומעים את ההבדלים בינו לבין השירים היותר חדשים של נועם? הסבירו מממ אני לא שומעת כזה הבדל זה לא שזה נכתב לפניי 20 שנהP=...שיר יפה מאוד:]

../images/Emo204.gif../images/Emo13.gif

איזה דברים מזכירים לכם אהוב/אהובה או כל בן אדם יקר אחר? מקומות..שירים..מלא דברים. הייתה לכם פעם תחושה שמישהו מסויים או אירוע מסויים מלווה אתכם לכל מקום? איך זה הרגיש? כן, זה בעיקר מעיק. האם פעם קרה לכם שלא יכולתם לחשוב על שום-דבר-אחר מלבד בן אדם מסויים, מה עשיתם? כן \: אממ אין מה לעשות כלכך, ניסיתי להתעסק בדברים אחרים. מה עדיף- לדעת הכל, או להישאר בסימן שאלה? בד"כ עדיף לדעת הכל. מה גורם לבן אדם לחשוב שבשביל השני זאת הייתה "רק תקופה בחיים.."? מרגישים את זה בהתנהגות של הבנאדם, ביחס וזה. איך מתמודדים עם הרגשה כזאת, וממשיכים הלאה? מנסים להפוך את זה גם אצלינו לסתם תקופה ולהמשיך משם.. מה אתם חושבים על השיר? האם שומעים את ההבדלים בינו לבין השירים היותר חדשים של נועם? יש קצת הבדל בליריקה אבל לא משהו משמעותי במיוחד. שיר מקסים

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifהרבה זמן לא עניתי על השאלון הזה..

איזה דברים מזכירים לכם אהוב/אהובה או כל בן אדם יקר אחר?הרבה דברים: שירים, סרטים, מקומות, לפעמים אפילו מאכלים חח הייתה לכם פעם תחושה שמישהו מסויים או אירוע מסויים מלווה אתכם לכל מקום? איך זה הרגיש?כן..בגלל שזה היה ארוע לא טוב אז זה הרגיש נורא! האם פעם קרה לכם שלא יכולתם לחשוב על שום-דבר-אחר מלבד בן אדם מסויים, מה עשיתם?חחח כן..אממ שכבתי על הגב במיטה שמעתי שירים וחשבתי רק על הבן אדם.. אין מה לעשות נגד מחשבות..
מה עדיף- לדעת הכל, או להישאר בסימן שאלה?..וואי.. שאלה קשה.. אבל אני תמיד מעדיפה את כל האמת אז לדעת הכל! בלי סימני שאלה גם אם זה דבר רע.. מה גורם לבן אדם לחשוב שבשביל השני זאת הייתה "רק תקופה בחיים.."?שהבן אדם השני ממשיך הלאה כאילו כלום לא קרה ומתנהג כרגיל..אפילו לא מנסה לדבר על זה ולתקן דברים עם צריך.. פשוט עוזב הכל וממשיך הלאה..
איך מתמודדים עם הרגשה כזאת, וממשיכים הלאה?זה קשה! אם חושבים שבשביל הבן זוג זאת היתה רק תקופה.. אממ מנסים לשכוח איכשהו.. הרבה יצאות עם חברים הרבה מוזיקה.. מה אתם חושבים על השיר? האם שומעים את ההבדלים בינו לבין השירים היותר חדשים של נועם? הסבירואני נורא אוהבת אותו (כמו כל שיר של נועם בערך..חחח
). אממ ההבדל היחיד זה שיש כאן קצת מלל אולי...? בעיקרון הרבה זמן לא שמעתי ת'שיר הזה אז אני לא זוכרת..

א-ני!../images/Emo9.gif

איזה דברים מזכירים לכם אהוב/אהובה או כל בן אדם יקר אחר? מקומות, ריחות, סיטואציות מאוד מסויימות אבל בעיקר שירים
הייתה לכם פעם תחושה שמישהו מסויים או אירוע מסויים מלווה אתכם לכל מקום? איך זה הרגיש? כן, זה נוראי... תחושת מחנק.. האם פעם קרה לכם שלא יכולתם לחשוב על שום-דבר-אחר מלבד בן אדם מסויים, מה עשיתם? כן קרה לי
ניסיתי להעסי את עצמי בכל מיני דברים, לצאת עם אנשים, אבל זה לא ממש עזר... מה עדיף- לדעת הכל, או להישאר בסימן שאלה?.. וואו אני באמת לא יודעת.. אבל נראה לי שעדיף לדעת את הכל, ככה אפשר הכי מהר לעבור הלאה.. מה גורם לבן אדם לחשוב שבשביל השני זאת הייתה "רק תקופה בחיים.."? חוסר בטחון מסויים וגם ההתנהגות של הבן אדם השני.. איך מתמודדים עם הרגשה כזאת, וממשיכים הלאה? האמת הא שזה קרה לי לא פעם אחת, ואני פשוט הבנתי שהוא לא היה מספיק טוב בשבילי ובאמת המשכתי הלאה.. מה אתם חושבים על השיר? האם שומעים את ההבדלים בינו לבין השירים היותר חדשים של נועם? הסבירו האמת היא שאני כן שומעת הבדל.. המילים של השיר הן קצת יותר נאיביות ופחות מתוחכמות מבשירים האחרים של נועם, אבל אני מתה על זה!
שיר מדהים.. הודגש באמצעות מדגישומטיק

למעלה