שרשור מי אני?

Tabasco

New member
../images/Emo168.gif../images/Emo79.gifשרשור מי אני?../images/Emo79.gif../images/Emo168.gif

טוב, קצת כדי לחמם את הפורום וכדי שנכיר אחד את השני פתחתי את השרשור הזה בו כל אחד יוכל לספר קצת על עצמו, התחביבים שלו, לאיזה מוזיקה הוא מאזין, וכמובן- איך הוא הגיע ליו2, כי לכל אחד מאיתנו חייב להיות סיפור
אז אני אתחיל- אני מורן אמיתי, אני גרה בצפון הארץ בכפר קטן ונחמד. אני מאוד אוהבת לכתוב להנאתי (סיפורים קצרים וכו´) אני בצופים (הצופים הקופים... ) והדרכתי השנה קבוצת בנות בכיתה ו´, אני עולה לכיתה יא´ ולומדת במגמת ביולוגיה ותאטרון. אני אוהבת לרקוד (בעיקר עם שירים של יו2
), לבלות (ובעיקר לעשות שופינג!
) ולפתוח בקלפים... אז אם מישהו צריך עצה
אני כאן בשבילכם. איך הגעתי ליו2? האמת היא שבכלל לא הגעתי אל זה, זה הגיע אליי! מאז שאני זוכרת את עצמי אני שומעת יו2, כמו שציינתי במכתב המנהל, לפעמים גם בעל-כורחי. האחים שלי הם מעריצים מושבעים ואפשר לומר שקלטתי את זה מהם, טוב לא- אפשר לומר, חייבם לומר
זה היה פשוט בלתי נמנע שהאהבה הגדולה שלהם ללהקה הזאת תעבור גם אליי, והיא עברה.
אז זה כבר בערך שנתיים שאני מאזינה רצינית ללהקה. אני לא יכולה להסביר למה אני כל כך אוהבת אותם, הם פשוט נוגעים לי בנשמה. המילים שלהם גורמת לי לרעוד ואני יכולה פשוט לשקוע לתוך עצמי, כל מה שאני צריכה זה אוזניות ואחד מהדיסקים שלהם. מיותר לציין בכלל שאני מתה לטוס להופעה שלהם ומי יודע, יום יבוא ואולי נארגן ככה איזו טיסה של כל חברי הפורום לשם! טוב, תנו לילדה לחלום
עכשיו תורכם- ספרו קצת על עצמכם!

קצת על עצמי

אני דן, מהמרכז. תחביבים-מוזיקה, אני מעריץ ע-נ-ק של אלאניס מוריסט איך הגעתי ליו טו??? אבא שלי מאוד אוהב אותם מאז שהם רק התחילו בתור להקה (נראה לי שכבר אמרתי את זה) גדלתי על השירים שלהם ומה לעשות עכשיו גם אני מאוד אוהב אותם למרות שאני מאוכזב קשות מהאלבום האחרון אני עדיין מאוד את אוהב את המוסיקה שלהם ובטוח שהדיסק הבאה יהיה יותר טוב ויותר מהלב זהו

MOFO

New member
אני אלעד, בן 14 מירושלים

אני אוהב יו 2 מכיתה ג´ בערך איך הגעתי אליהם? נדבקתי אל אחי הגדול אז ככה שיצא לי לשמוע אותם אני גם אוהב קרנברייס, קרפנטרס, דייר סטרייטס, גאנז נ´ רוזס ועוד מלא

kitana

New member
אין לי נושא

אני קיטנה אני בת 14 מירושלים טני מחבבת את יו2 משנה שעברה בגלל אחותי אשמח לשמוע תגובה kitana

Bonos Sister

New member
אוקיי עכשיו אני!!

קוראים לי מאיה, בת 17 מת"א!!! איך הגעתי ליו-2? האמת שזה די סיפור מפאדח, אבל אבא שלי מעריץ שלהם (כןכן) אז ככה התחלתי לשמוע, אני זוכרת כשהיתי קטנה היתי מקשיבה למויקה של יו-2, אחחחחח נוסטלגיה. חוץ מיו-2 אני שומעת את האומנים הבאים: Roots Manuva Stephen Malkus The Beta Band Elbow Smog Mo Ho Bish O Pi אבל בעיקר יו2!!!!!!! ואני מתתתתתה להיות בהופעה של יו-2. זהו אני חושבת...!

Phoebs

New member
הכל כבר כתוב למטה

אני מקנדה בת 22 הייתי ב-3 הופעות של U2 ויש כמה מיצירותיי בגלרייה של הפורום.

אה, טוב, נו...../images/Emo153.gif

אני ניצן אמיתי, בן 14, (בדיוק לפני שלושה ימים!) אני גר בעיר קטנה במרכז, וחולה מוזיקה... אה, איך הגעתי? האמת, שעד לפני שנה לא כל כך הכרתי את הלהקה, רק את השיר ביוטיפול דיי, ואז לפני שנה, בבר מצווה שלי, חבר של אחותי הגדולה קנה לי דיסק שלהם, ומאז אני אוהב אותם... זהו, זה הכל בעצם, שכחתי משהו? אני לא חושב...

eranmc

New member
ועליי...

טוב דבר ראשון השם יו2 בעברית נשמע הורס, ולמנהלת יש לי תירוץ בשבילך לשינוי השם ל U2, נדבר על זה אחר כך. או.קי, הסיפור שלי די מצחיק, יום אחד אמא שלי הלכה ברחוב ומצאה את הדיסק האוסף של שרית חדד "כמו סינדרלה" ובתוכו היה האוסף של U2 הראשון. אחרי שמיעה ממש נדקלתי עליהם ומאז אני מעריץ, בעקרון אני לא מעריץ מכור אבל אני ממש אוהב את המוזיקה שלהם. אני בן 17, מבאר-שבע, עולה לכיתה י"א... אמממממ עוד משהו?

Tabasco

New member
איזה צרוף מקרים ../images/Emo108.gif

מדהים! ללכת ברחוב ופתאום למצוא את הדיסק שלהם... נשמע כמו אות מלמעלה
ולגבי שם הפורום: בתפוז מתעקשים על עברות שמות ככה יוצא שפורומים מקבלים שמות כמו- קייס צ´וייס כשזה עברות לחלוטין. אנחנו עוד קיבלנו חצי הנחה כי בהתחלה שם הפורום היה אמור להיות- יו טו, כשזה כבר לגמרי לא קשור. אז ביקשתי לפני הפתיחה לשנות ליו2, זה נראה לי הכי קרוב שנוכל לקבל. בכל אופן, מה נראה לך יגרום להם לשנות את זה לU2?

אולי כשהפורום ייגדל קצת,

אפשר יהיה להקים מעין עצומה בפורום תפוז משוב, ואולי זה יעזור.

eranmc

New member
כן אה

אבל אאמ שלי מצאה לא אני, אולי היא צריכה להחליף את בונו? הקטע של העברות מעצבן טיפה. והיה לי רעיון וברח לי

bonowoman

New member
הי

זה הסיפור הכי מוזר ששמעתי בחיימ שלי שלהיות מעריצ של U2 או משהו בכלל!!!! יש פה כל-ככ הרבה שהמשפחה שלהמ אהבה את U2 לפני זה אבל אני מיוחדת!!! אני נדקלתי על U2 כשיצא "יומ יפה" וקניתי את הדיסק האחרונ ומאז המ הפכו להיות הלהקה האהובה עלי! אני אוהבת מוזיקת רוק ופאנק מוניקה סקס red hot chili pepers ביטלס led zeppelin nirvana ועוד רבימ וטובימ!!!! מה עוד? אני מטורפת על הסידרה חברימ:) אוהבת יעל בת 16 מירושלימ

the eye2001

New member
על עצמי....:)

היי קוראים לי אסף אני בן 17 מחולון... מנגן על גיטרה חשמלית , ואוד אוהב את הסגנון נגינה של דה אדג´... אוהב לשמוע את כל סוגי הסגנונות כמעט... אבל שוטי הנבואה שולטים!...:) התחלתי לשמוע יו-2 בערך לפני 3 שנים שאבא שלי הביא לי את האוסף 1980-1990אהבתי את זה ואז הוא הביא לשמוע את התקליט של "THE JOSHUA TREE" שהוא הדיסק האהוב עליי שלהם וגם אחד האהובים עליי בכלל... אז זהו...:)

למעלה