בואו לסכם שבוע!

../images/Emo170.gifבואו לסכם שבוע!../images/Emo170.gif

טוב אז עבר עלינו שבוע דיי מסעיר אפשר לומר
כתבה מפרגנת שכתבו על נועם במומה, וראיון ברדיו י-ם!! יותר ויותר אנשים מתחילים להכיר את השם נועם פנחסוב, ולהתחבר לשירים.. זה מדהים בעיניי התהליך הזה. נשארו עוד 7 וחצי שבועות עד המופע בכורה ההתרגשות גוברת.. אין לי ספק בכלל שכל ההשקעה והמאמצים ישתלמו בסופו של דבר...
וכמובן מה שנדרש מאיתנו זה להמשיך לתמוך ולחבק, להראות לנועם שאנחנו כאן! ועכשיו לסיכום- שיר השבוע של נועם: שיר השבוע לא של נועם: אלבום השבוע: אומן שעשה לכם ת'שבוע: תמונה שבועית: משהו טוב שקרה השבוע: משהו רע שקרה השבוע: המלצה שבועית: ציטוט מצחיק במיוחד ששמעתם... תכנונים לשבע הבא?
איפה אתם בל"ג בעומר? סופ"ש נעים ורגוע שיהיה.

מסכמת ראשונה../images/Emo117.gif

שיר השבוע של נועם: שמתי לב שיר השבוע לא של נועם: ילד טוב נשבר - איתי פרל אלבום השבוע: איתי פרל - מים מתחת לגשר אומן שעשה לכם ת'שבוע: נועמיקו תמונה שבועית:
כי אני עצלנית ואין לי כוח לחפש ולהעלות משהו טוב שקרה השבוע: מלא חופש לפני בגרויות ומתכונות משהו רע שקרה השבוע: בגרויות ומתכונות המלצה שבועית: קחו הכל בקלות
ציטוט מצחיק במיוחד ששמעתם... לא יכולה לפרט..... צריך להדגים את זה עם תנועות...... בכתיבה זה לא מצחיק תכנונים לשבע הבא? בעיקר לעבוד בחופשים לפני בגרויות ומתכונות..... איפה אתם בל"ג בעומר? בגלל שלחברים היותר מדי חכמים שלי יש מתכונת ביום שישי בבוקר ואי אפשר לחגוג בערב, אנחנו חוגגים ל"ד בעומר...... בל"ג בעומר אאני פנוייה אם למישהו יש רעיונות

דורן מ

New member
עונההה

שיר השבוע של נועם: לעוף בביצוע שהוא עשה ברדיו ירושלים שיר השבוע לא של נועם: לא קל - היהודים אלבום השבוע: פורטה - היהודים אומן שעשה לכם ת'שבוע: נועם פנחסוב משהו טוב שקרה השבוע: פגשתי אנשים שאני אוהבת משהו רע שקרה השבוע: לא מצאתי דירה המלצה שבועית: האלבום החדש של היהודים ציטוט מצחיק במיוחד ששמעתם "כשאהיה בועז מעודה אז...." תכנונים לשבע הבא? עובדת............. איפה אתם בל"ג בעומר? מחפשת הופעה טובה....... מישהו יודע על משהו?!?! ויאללה צוותאאאאא מתי אפשר להזמין כרטיסים מישהויודע?!?!?!

"בלילות אין פה חלומות, מארח ירח.."../images/Emo79.gif

שיר השבוע של נועם: אממ.. חולות. שיר השבוע לא של נועם: הכל נהיה לא רגיל- אביב גפן אלבום השבוע: אביב גפן והתעויוט LIVE אומן שעשה לכם ת'שבוע: נועם כפרעליו
תמונה שבועית: אין לי כוח להעלות.. משהו טוב שקרה השבוע: אחותי באה
הופעות של יום הסטודנט, והראיון והכתבה עם נועם :] משהו רע שקרה השבוע: אני חולה :| המלצה שבועית: תשמרו על עצמכם, זה לא כיף להיות חולה
ציטוט מצחיק במיוחד ששמעתם... "מי שרוצה שיבוא להופעות שלי בקיץ, ומי שלא.. שילך להזדיין!"
תכנונים לשבע הבא? הופעה של אביב באחפנט איפה אתם בל"ג בעומר? מסתובבת בין מדורות, כמו תמיד
הודגש באמצעות מדגישומטיק

rotemotek1988

New member
../images/Emo192.gif../images/Emo129.gifרתם?!

שיר השבוע של נועם: לא הספקתי כל כך להתעמק.. שיר השבוע לא של נועם: היהודים-לפעמים אלבום השבוע: לא משהו מיוחחד אומן שעשה לכם ת'שבוע: היהודים תמונה שבועית:
משהו טוב שקרה השבוע: אמממ שתיתי הרבה אז יכולתי לרקוד.. ואז הציעו לי להיות פרפורמרית(=סתם זונע שרוקדת ומשלמים לה) ואני סרבתי בתוקף חיחיחי משהו רע שקרה השבוע: קפאתי ליד אביטל והיא אמרה שאני מעצבנת אותה?! :-\ המלצה שבועית: לכו לעזעזל!
ציטוט מצחיק במיוחד ששמעתם... "זה שרף.. זה לא"! תכנונים לשבע הבא? לילה בבסיס ויש מצב לגימלים במקום אני עם חום בעעעע איפה אתם בל"ג בעומר? מאיפה לי לדעת? חחח כנראה מדורה ואז מסיבה לפנים!!!!!!!!!!!!!!!!!!

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifמסכמת../images/Emo9.gif

שיר השבוע של נועם:אני וכל המחשבות,לעוף שיר השבוע לא של נועם:נמאס לי ממך-התבלינים אלבום השבוע:של הובסטנק..כל האלבומים,אין עליהם
אומן שעשה לכם ת'שבוע:הובסטנק! תמונה שבועית:אני ואח שלי שמתגייס השבוע
משהו טוב שקרה השבוע:כל מיני אנשים טובים
משהו רע שקרה השבוע:המוןןןן בעיקר עייפות,לימודים ומה שמתלווה לזה.. המלצה שבועית:הובסטנק
ציטוט מצחיק במיוחד ששמעתם... תכנונים לשבע הבא?אממ ללמוד?
איפה אתם בל"ג בעומר?אין לי מושג עדיין חח

מסכמת שבוע..

ועכשיו לסיכום- שיר השבוע של נועם: גלים שיר השבוע לא של נועם אני בך הכול חתולה... ואואוא קצת מסטולה ואואואו.. אלבום השבוע: - אומן שעשה לכם ת'שבוע: אין. תמונה שבועית:אין. משהו טוב שקרה השבוע: יום שישי.. שצאנו לסקורס משהו רע שקרה השבוע: ממ לא משנה.. המלצה שבועית:אין. ציטוט מצחיק במיוחד ששמעתם... הרוב זה יציאות מטומטמות שלי בסקורס שלא בא לי להגידP= תכנונים לשבע הבא? הופעה של אביב באלפנט?:) איפה אתם בל"ג בעומר? מדורה.. וחברים:)

../images/Emo204.gifמסכמת

שיר השבוע של נועם: כנראה שיר השבוע לא של נועם: Enrique Iglesias - I'm Not in Love, עברי לידר - לבד, אביב גפן- שלכת אלבום השבוע: המון אומן שעשה לכם ת'שבוע: אנריקה בעיקר. תמונה שבועית: כפרהעליה, והחולצה
משהו טוב שקרה השבוע: 3 מתכונות מאחוריי. משהו רע שקרה השבוע: לא נסענו לכינרת בסוף
המלצה שבועית: ציטוט מצחיק במיוחד ששמעתם: תכנונים לשבע הבא? מתכונת, בגרות ואז ל"ג בעומר שיסיים אותו בטוב :) איפה אתם בל"ג בעומר? כנראה בטיילת בת"א.. עוד לא סגור.

אל תדאג חבר אנחנו איתך! נממן את הניתוח בשבילך

שיר השבוע של נועם:
לא יצא לי לשמוע..
שיר השבוע לא של נועם:
"לעובדיה יש ציפורן חודרנית ברגל ומאז חייו הפכו להיות בזבל!"
אלבום השבוע:
אין אחד ספציפי
אומן שעשה לכם ת'שבוע:
לא היה..
תמונה שבועית:בקרוב.. בקרוב מאד
משהו טוב שקרה השבוע:
טיול שנתי שהראה לי שאני מסוגלת לעמוד בלחצים ובמשברים!
משהו רע שקרה השבוע:
התבכיינויות מצידי ומצד אחרים
המלצה שבועית:
תטיילו.. ולא בשביל לסיים מסלול אלא בשביל לראות איפה אתם חיים!
ציטוט מצחיק במיוחד ששמעתם...
*שתי סתומות הולכות לחובש.. "בטעות הפלתי את חברה שלי אתה יכול לחבוש לה את הפצע?" החובש:"את הפלת אותה! תחבשי אותה את!!!1"
תכנונים לשבע הבא?
לצאת לטיול מגמה
, לנוח, ללמוד למתכונת, לעבור מתכונת, ולחשוב על מה לעשות בל"ג בעומר
איפה אתם בל"ג בעומר?
אין לי מושג

../images/Emo13.gif

שיר השבוע של נועם: המממ לעוף שיר השבוע לא של נועם: ספרד של עברי אלבום השבוע: מוקי האקוסטי, האחים והחיות והדרכים הידועות אומן שעשה לכם ת'שבוע: נועם תמונה שבועית: נמנמ
משהו טוב שקרה השבוע: כנס גרעין עודד הבא!
משהו רע שקרה השבוע: לא עולה לי משהו המלצה שבועית: לישוןןןןןן ציטוט מצחיק במיוחד ששמעתם... חחחחחחח יש המוווווווון תכנונים לשבע הבא? לישון המון המון ולעבוד על הפרוייקט
איפה אתם בל"ג בעומר? אין לי שמץ

moriboy666

New member
אם היה לי את הכוח

שיר השבוע של נועם:אני וכל העצבים שיר השבוע לא של נועם:לא זוכר אלבום השבוע: מה זה משנה הרי גמככה תמשיכו לשמוע את מה שאתם שומעים..עד שנועם עברי או אביב לא יעשו קאבר או ישתפו פעולה עם טרי אולדפילד לא תדעו מי זה חח אז חבל לי על הזמן
אומן שעשה לכם ת'שבוע:אין כזה תמונה שבועית:אין כזאת משהו טוב שקרה השבוע: פוו'רטי חמודה ומגיע לה משהו רע שקרה השבוע:לא זוכר המלצה שבועית:תנסו סמים ציטוט מצחיק במיוחד ששמעתם...לא זוכר תכנונים לשבע הבא?אין איפה אתם בל"ג בעומר?מתי זה בכלל? בבית. שבוע טוב

למעלה