קשקושים~

lbarchat

New member
WFM מחפשת אתכם!!

WFM היא טלוויזיית אינטרנט חדשה, מגופי שידורי האינטרנט הראשונים בארץ. אם אתם להקות צעירות (או בוגרות) נשמח לארח אתכם ולתת לכם במה בתוכנית, במסגרת רצועת הנוער שלנו. לפרטים נוספים: לירון – מפיקה 0524600807 www.wfm.co.il

פותחים את ה-../images/Emo23.gif ב-../images/Emo43.gif אנשים

פותחים את ה-
ואת ה-
לילדים
בשעה 19:30 תתארח בפורום למען הקהילה עובדת סוציאלית העוסקת בגיוס משפחות אומנה באזור ירושלים והדרום עבור אותם ילדים בסיכון שסובלים מהתעללויות שונות ועדיין ממשיכים לשהות בבתיהם, כי טרם נמצא להם מענה למשפחה שתוכל לאפשר לילד שהות זמנית במשפחה מתפקדת עד שתמצא לילד מסגרת הולמת קבועה. בואו להיות לשאול שאלות את העו"ס ולהיות משפחת אומנה עבור אותם ילדים שזקוקים לבית חם ומחכים לכם: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=954&msgid=97629794
גילה הרן, מטפלת משפחתית מוסמכת ומנהלת ת.ל.מ. אשקלון, תתארח בפורום הורים למתבגרים בין השעות 21:00-23:00 ותשיב לשאלות בנושא חינוך בני נוער (פרטיות, גבולות, אחריות והתמודדות עם משברים משפחתיים ועוד.) אתם מוזמנים לשרשר את שאלותיכם: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=94&msgid=97633389
לכבוד יום השנה ה-30 למותו של אלביס פרסלי, פורום אלביס פרסלי יוצא בתחרות להפקת מצגת מחווה. אתם מוזמנים להשתתף ולהעלות את המצגת שלכם: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=801&msgid=97619398

shildo

New member
j-viewz live

j.viewz live! בראשותו של יונתן דגן, מחלוצי ויולט ויז'ן. אחת הפריצות היותר מגניבות בסצינת האלק' הווקלי האיכותי שנראו באזורנו!! בואו לחוות את החוויה של מוזיקה,ווקליות,אווירה,ואיכות. ג'יי-ויוז מתחילים לאותת לעולם שהם בדרכם (לאחר שנתנו בראש בהופעה ביפן מול אלפי יפנים נלהבים..) מומלץ בחום לראות לפני שיברחו לנו למעלה. יום חמישי,26.4 שעה:2200 מועדון הביט בחיפה שד' הנשיא 124 מחיר החוויה:60 ש"ח בהזמנות:50 ש"ח בלבד כי חוויה זו לא מילה!! להזמנות,שאלות,וכו' 0525785846

Sezuke

New member
O,O

[02:44] <sezuke> יש עכשיו שיר של דיר אן גריי בהוט אקשן [02:44] <sezuke> בכתוביות של אזה סרט יפני משנה שעברה בשם "שיכרון המוות" האמת זה מ-2005 פ=פ אני כזה רואה את הסוף של הסרט וזה נראה דיי מגניב XD ופתאום אני שומע שיר של דירו ם_ם לא בטוח איזה XD ואפילו היה כתוב בקרדיטס שזה של Dir en Grey XD

sonaku

New member
OMG!~@#*)*&^ אני חייבת לראות!

פיספסתי את הסרט בפעם הקודמת,ואם אני לא טועה כל הפסקול שלהם.

Sezuke

New member
כן גם אני ראיתי רק מהסוף

וזה נראה סרט ממש מגניב :O בנוסף לדירו *_* צריך להשיג אותו :{

sonaku

New member
שמישהו יעשה את הדבר האסור

שאין לדבר עליו בפורום ויביא גם לי! O: חח וולדמורט XD

ketty the sheep

New member
התנצלות ../images/Emo140.gif

השבוע לא אוכל לסקר את האוריקון, עקב בעיות טכניות.
רק אומר שהשבוע קאנג'אני 8 (מקום ראשון של שבוע שעבר) ירדו למקום 14 (
), ויש המון כניסות חדשות, כולל המקום הראשון, ×~ダメ~/Crazy Rainbow (דאמה~ קרייזי ריינבו) של טאקי & טסובאסה, שהוא גם שיר הפתיחה השביעי של וואן פיס. גרסאת הוואן פיס | גרסאת הPV את המצעד המלא אפשר למצוא פה. Mata raishuu~~

oracle

New member
אין על מה~ ../images/Emo140.gif

מקווה שהבעיות הטכניות יפתרו בקרוב, ונוכל להנות שוב מהיוזמה הנהדרת שלך ^_^

OnlyLeigh

New member
נצל"ש- מחפשת נגנים

חובבי מוזיקה יפנית ושאר פירות יער, אם אתם מנגנים על גיטרה/בס/תופים ומעוניינים לבסס את האהבה הזו, תפנו לאי מייל ([email protected]) או תשלחו מסר
גם קאזו והפקת צלילים מבית השחי יתקבלו בברכה. עתיד היקום מונח על ידכם.

למעלה