פנו דרך לנו, ביכורים איתנו!

amitshilo

New member
../images/Emo171.gifפנו דרך לנו, ביכורים איתנו!../images/Emo171.gif

יפייפיות
היום אנחנו חוגגות את חג השבועות!
אז דבר ראשון חג שמח
בחג הזה כל אחד קוצר את היבול שלו וחולק את ביכוריו עם אחרים. בפינה הזו אני רוצה שכל אחת:
תחלוק איתנו את ביכורייה - את הדברים שהיא שמחה שעשתה השנה, את הדברים שהיא גאה בהם, הדברים שהיא מסתכלת אחורה, רואה אותם ומחייכת או הדברים שהיא סתם נהנתה מהם... |פרחוגם - השאיפות לביכורים הבאים - אני מזמינה כל אחת לחלוק איתנו את הדברים שהיא רוצה ומתכננת לעשות, בין השאיפות הכי "גדולות" עד להכי "קטנות".
ואפילו - אפשר לספר על משהו שהיא פשוט שמחה שנמצא בחיים שלה, בין אם היא עשתה אותו ובין אם לא. תהנו ותשתפו פעולה!
חג ביכורים שמח ופורה
עמית.

O f r i s h

New member
איזה שרשור כייפי!:)

עמיתי המלכה!
הביכורים מהשנה (
):
מסע ישראלי מבראשית המסע לפולין הופעות - כ"כ הרבה שאני לא אפרט חברים חדשים וישנים סימתי (היום!) עם פסיכולוגיה:) עברו כ"כ הרבה מבחנים שהלחיצו אותי ובסוף גרמו לי לחייך:) נסיעה לחו"ל עם המשפחה אח שלי התגייס מסיבת הפתעה ביומולדת יום העצמאות הכי מושלם בחיים שלי ובטח יש עוד שאני לא זוכרת עכשיו... השאיפות: היום התחלתי ללמוד לתאוריה, אז כמובן שלעבור אותה כמה שיותר מהר. להתחיל ללמוד נהיגה לסיים עם הבגרויות- שזה אומר לסיים עם תנ"ך והיסטוריה לכל החיים! לקנות כמה דברים שחסרים לי (אבוי על הרדידות) מצלמה חדשה ללמוד צילום לנסוע לחופש עם המשפחה ובעיקר עם חברות לנצל את החופש הגדול האחרון עד השניה האחרונה שלו להיות הרבה אצל דוד שלי ללכת לבי"ס היסודי, לראות מה נשאר ולהגיד שלום למורות וכמובן! לפגוש אתכן! אני כ"כ מתגעגעת!
ועוד ועוד ועוד..

למעלה