תכנון שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo171.gifתכנון שבועי../images/Emo171.gif

ההי רק פעם אחת וחבל.. ראשון: שני: שלישי: רביעי: חמישי: שישי: שבת:

Robin Sparkles

New member
עונה

ראשון: שומדבר מיוחד שני: ללמוד לספרות שלישי:ללמוד לספרות רביעי:בגרות בספרות חמישי: חופש שישי: מתכונת במתמטיקה,יום שישי ה-13
שבת:סתם יום בטלה

היה פעמיים ../images/Emo3.gif

חח , סתם. ראשון - הרבה פלאפוו ומחשב , לאכול עם המשפחה המצומצמת. אולי לצאת , רוב הסיכויים שלא . יומן קריאה באנגלית. ><" , האנטומיה -ש.ח., עקרות בית .. יש היום בכלל ? O: שני - בריכה בבוקר , נאפיס בערב = ] - האנטומיה ? שלישי - לייייייייים, סוף סוף. כמה זמן לא הייתי שם
, מרפאה פרטית, קונאן, החיים ע"פ נד. האו איי מט יור מדר :p רביעי - בית ספר
, ללמוד למפמ"ר באנגלית. האו איי מט יור מדר חמישי - המפמ"ר באנגלית, בית ספר, להיפגש עם חברה :), חוג, האו איי מט יור מדר . שישי - בית ספר, בקניון עם חברה, לצאת בערב. שבת - בטח יום מים ^^

Robin Sparkles

New member
אין עקרות ביחת נואשות..

כבר סיימתי לראות את העונה והפרק האחרון מושלם פשוט!

Keren 104

New member
:)

ראשון: קניון עם חברה ויומולדת לסבתא שני: ים עם חברים שלישי: חזרות לסוף שנה רביעי: חזרות לסוף שנה ואז קניון חמישי: אממ בטח חברים או משהו שישי: לצאת שבת: לישוןןןן

Just Freckles

New member
שבוע טוב../images/Emo13.gif

וחג שמח
ראשון: הלכתי לאיקאה. ולא מצאתי כלום
שני: בראנץ' עם המשפחה שלישי: הולכת לקנות בגד ים. ומי יודע, אולי גם קצת בגדים על הדרך
רביעי: חוזרת לבצפר. וGG בערב חמישי: חזרות לסופשנה שישי: יום בריכה בשבט
שבת: לישון. והרבה.

RayoDeLuz

New member
עונה

ראשון: לעבוד שני: ללמוד למבחן בגיאורפיה ויש מבחן בACCOUNTING שלישי: מבחן בגיאוגרפיה רביעי: ללמוד לחלק השני בגיאוגרפיה חמישי: מבחן בגיאוגרפיה חלק 2 שישי: מבחן בספרדית וסיום שנת הלימודים!!!! שבת: לישון ולחגוג חחח

ליאור XX

New member
ספרדית ../images/Emo99.gif

מתה על השפה הזאת
ועוד מעט אני יעשה רק חזרתי מהים אני מתה מעייפות ויש לי מבחן \=

למעלה